چاپ لیبل در ارومیه - رسام وب
شرکت تبلیغاتی در ارومیه
کانون تبلیغاتی در ارومیه
آگوست 9, 2017
دلایل پیشرفت سایت های موفق در تبریز؟
آگوست 26, 2017
نمایش همه

چاپ لیبل در ارومیه

طراحی لیبل در ارومیه

طراحی لیبل در ارومیه

طراحی و چاپ لیبل در ارومیه

بسته بندی محصولات از جمله ویژگی های مهم یک محصول برای جذب مشتری و فروش است که باید مورد توجه خاصی قرار گیرد. بسته بندی اصولی با محتوای کالا می تواند در عرصه رقابت در بازاریابی نیز موفق عمل کند. دربسته بندی مناسب تمامی ماشین آلات و تعداد جعبه های تولیدی و شرایط آن ها به همراه تولید سالانه مورد بررسی قرار می گیرد. با انجام بررسی های مورد نیاز و با تغییر اندازه بسته طرح متناسب بر روی آن طراحی می شود . طراحی باید به گونه ای صورت گیرد که موجب ترغیب و جذب مشتری جهت استفاده از محصولات شما گردد. ملاحظات تولید و توزیع نیز باید در بسته بندی ها مورد توجه قرار گیرد. یک بسته بندی خوب امکان حمل و نقل آسان و جاگیری در قفسه های مختلف را برای کاربران فراهم می کند یکی از بخش های طراحی بسته بندی محصولات طراحی و چاپ لیبل ( label ) است . انتخاب بسته بندی مناسب برای کالا علاوه بر نگهداری آن موجب فروش بیشتر و جذب مشتریان می شود و همانند تبلیغ برای کالاهای شما عمل می کند . برای طراحی لیبل نیاز به دانش مخصوص و کافی است که باید مورد توجه قرار گیرد تا ارزش کالا و بسته بندی نیز افزایش پیدا کند.

اصول طراحی لیبل در ارومیه

برند شرکت (نام تجاری محصول):برند اولین عنصر طراحی لیبل است و اغلب بر اساس شکل و طرح لوگو طراحی می شود. قرار گیری مناسب و اصولی نام تجاری در طرح اهمیت زیادی دارد و موجب خوانایی بهتر آن می شود.
معرفی نمودن محصول : با استفاده از طرح های گرافیکی و عکس می توان محتوی بسته را به مخاطب نشان داد .
جدول توضیح و ویژگی های محصول در این جداول می توان به خصوصیات مهم کالا پرداخت و معمولا در پشت بسته بندی طراحی می گردد.
به تصویر کشیدن نحوه استفاده و نگهداری از محصول :
نحوه استفاده و نگه داری از محصول با استفاده از طرح های گرافیکی به نمایش در می آید.
ارائه اطلاعات مربوط به حمل و نقل محصول وبسته : شامل به نمایش در آوردن مجوز های قانونی و مسائل مربوط به تولید و توزیع کالا می شود.
بهره گیری از موادی با کیفیت برای طراحی و چاپ لیبل
اهداف طراحی لیبل
۱_جذب مشتریان
۲_انجام نوعی تبلیغ برای فروش کالا
۳_شناساندن نام تجاری و برند شما به مردم و ماندگاری بیشتر آن
۴_ایجاد حس خوب در مشتری و تشویق آن به استفاده از محتوای بسته شما
طراحی و چاپ انواع لیبل کاغذ پشت چسبدار در ارومیه
طراحی و چاپ لیبل بر روی کاغذهای مختلف پشت چسبدار در انواع مات و براق ،حرارتی،ترانسپارت،متالایز،متال و … به همراه پوشال برداری ،اسلیت و دایکات انجام می گیرد.
پرینت لیبل امنیتی: این نوع لیبل برای اموال و موارد امنیتی طراحی می گردد و در مقابل انواع حلال ها و عوامل طبیعی مقاوم است.
پرینت لیبل وید void label : لیبل وید مقاومت بالایی در برابر حرارت داشته و تا ۸۰ درجه سانتی گراد را کاور می کند و در نوع اثردار و بدون اثر چاپ می گردد.
پرینت لیبل اموال یا شبرنگ(Asset lablel) : از این نوع لیبل ها برای اموال اداره ها و سازمان ها استفاده می گردد. شبرنگ از لیبل امنیتی ضخیم تر است. این دسته از لیبل ها نیز در برابر حلال ها و شوینده ها مقاومت بالایی دارند.

چاپ لیبل سی دی در ارومیه

از جمله اطلاعاتی که در طراحی لیبل سی دی باید به آن ها توجه داشت عبارتند از:
در چاپ این نوع لیبل باید سی دی خام به کار برده شده دارای کیفیت بالایی باشد. چاپ لیبل سی دی بر روی سی دی های قابل پرینت که صورت می گیرد در دو حالت با به کار بردن سی دی هایی که در کارخانه اتوماتیک پرینت می شوند و یا به صورت دستی با دستگاه های نیمه اتوماتیک صورت می گیرد.نوع دستگاه های به کا رفته در کیفیت چاپ لیبل نقش مهمی دارد.
امروزه طراحی و چاپ لیبل به صورت گسترده و پیچیده تری صورت می پذیرد چرا که لیبل معمولا با هدف متفاوت سازی یک کالا از دیگر محصولات انجام می گیرد. طراحی لیبل توسط طراحان گرافیک و لیبل انجام می شود و این کار هم به صورت جدا از بسته و هم هنگام تولید بسته بندی انجام می گردد.

جهت اطلاعات بیشتر در مورد طراحی سایت در ارومیه، طراحی کاتالوگ در ارومیه ،می توانید با کانون تبلغاتی نگاه شهر در ارومیه مشاوره داشته باشید و تماس حاصل فرمایید.
نویسنده: مهری رقمی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *