طراحی سایت تالار پذیرایی - رسام وب

طراحی وب سایت تالار پذیرایی

طراحی سایت تالار پذیرایی

با برگزاری  انواع مراسم های عروسی، جش تولد  ،مهمانی ،عزاداری در بین مردم  نیاز به فضاهای پذیرایی برای  چنین مراسم ها و مهمانی ها بالا می رود و امروزه تالار های پذیرایی نقش اساسی و مهمی را در این زمینه ایفا می کنند.انتخاب مکان مناسب برای پذیرایی از مهمان های یک مراسم  اولین واساسی ترین مراحل یک مهمانی یا مراسم می باشد و بدون شک همه  به دنبال  بهترین ها و با صرفه ترین تالارها برای مهمانی های خود هستند.

اما در این میان با  مشکل کمبود وقت  و پر مشغله بودن مردم رو به رو هستیم  و بسیاری از مردم نمی توانند به راحتی و در کمترین بازه زمانی از همه ی تالارهای پذیرایی برای برگزاری مراسم خود دیدن کنند و در کمترین فرصت با تالاری شروع به قرارداد می کنند و شاید آن چنانی که باید راضی باشند، نمی شوند و این باعث ناراحتی و عدم خرسندی در بین مهمان ها و برگزار کننده مهمانی می شود. از طرفی دیگر علاوه بر داشتن وقت مردم نمی توانند تمامی آدرس های تالار های یک منطقه و شهری را پیدا کنند و از آن ها به طور کامل دیدن کنند و بتوانند اتنخاب قابل قبولی برای مهمانی خودشان بکنند . بدون تردید دنیای اینترنت اولین وسریع ترین راه برای چنین مواردی است و اکثر مردم جست وجو در دنیای اینترنت را بسیار راحت طلقی کرده و به دنبال هدف و مقصود خود هستند.

طراحی سایت تالار پذیرایی برای شما می تواند یک امتیاز مثبت باشد و شما را در رده بهترین ها قرار دهد شما با طراحی وب سایت تالار پذیرایی می توانید بسیاری از نیاز های مشتریان خود را بر طرف کنید و باعث جلب مشتری برای تالار پذیرایی خود شوید .

از خدمات و امکاناتی که می تواند در یک وب سایت تالار مورد نظر قرار گیرد و اجرا گردد شامل موارد زیر می تواند باشد :

 • نمایش کامل بخش های مختلف تالار پذیرایی با دسته بندی گالری های تصاویر  مجزا
 • امکان رزرو آنلاین برای تاریخ خاص و روزهای مختلف سال
 • اطلاع رسانی از وضع موجود تالار و اعلام پذیرش برای برگزاری مراسم ها
 • موقعیت جغرافیایی تالار در نقشه گوگل(google map)
 • درج نظرات و پیشنهادات مشتریان برا پیشرفت هرچه بهتر تالار پذیرایی تان
 • امکان ایجاد تور مجازی:

مشتریان شما می توانند با تور مجازی به صورت آنلاین از تمامی بخش های تالار و همانند یک بازدید واقعی از تالار شما دیدن کنند و تمامی نیاز های و خواسته های خود را مورد بررسی قرار دهند .

 •  صفحه وب مخصوص نرخ و قیمت های تالار برای پذیرایی از مراسم های مختلف
 • نمایش آنلاین  منوهای غذایی و دسر برای پذیرایی هر کدام از مراسم های عزاداری یا  جشن  های عروسی و سایر مهمانی ها
 • امکان ثبت تجربیات و خاطرات از تالار پذیرایی تان
 • معرفی خدمات تالار از جمله  دارا بودن اتاق عقد،سلف پذیرایی بانوان وآقایان
  ،لابی ،تالا ر اصلی مراسم ها و مهمانی هاو…
 • نمایش امکانات جدید  اضافه شده به تالار با ویدیو یا درج تصویردر صفحه وب مخصوص

و ده ها امکان دیگر که با توجه به نیاز شما  به راحتی به وب سایت تالار اضافه می شود .

بهینه سازی سایت  (سئو)

امروزه امر بهینه سازی و به اصطلح سئوی سایت یکی از ارکان مهم در طراحی سایت را دارا می باشد چرا که با پیشرفت دنیای اینترنت اشخاص حقیقی و حقوقی زیادی اقدام به طراحی سایت برای کسب وکار خود می کنند ولی دراین میان کسانی موفق خواهند شد که سایت خود را بهینه کنند و بهینه سازی سایت تالار شما می تواند با توجه به کلمات کلیدی  وخاص شما در زمینه فعالیتتان  صورت گیرد .

مقصود ما از بهینه سازی سایت تالار  پذیرایی چیست؟؟؟

هیچ وقت مشتریانی که به دنبال تالار برای برگزاری  مراسم های خود می باشند نام خاصی از یک تالار در اینترنت جستو جو نمی کنند بلکه کلماتی مانند تالار پذیرایی ،تالار پذیرایی برای مراسم عقد و… بیشتر مورد جست وجو قرار می گیرند و اگر وب سایت تالار شما سئو باشد نام تالار شما در صفحات اول  گوگل قرار میگیرد و به طبع با افزایش مشتری وآشنایی بیشتر مردم از تالار پذیرایی تان رو به رو خواهید شد و پیشرفت چشمگیری را خواهید داشت.

شما مشتریان گرامی  می توانید به راحتی با تیم فنی مهندسی طراحی و بهینه سازی سایت رسام وب تماس حاصل فرمایید و تمامی سوالات و نظرات خود را  هم از طریق ایمیل و هم از طریق تلفن مطرح کنید .