طراحی سایت املاک - رسام وب

طراحی وب سایت املاک

طراحی وب سایت املاک طراحی سایت املاک

استفاده روزمره ما از اینترنت ما را همگام با دنیای تکنولوژی کرده و همه ما به دنبال آسان تر حل کردن کارهایمان از طریق اینترنت و دنیای مجازی هستیم و در این میان وب سایت ها مناسب ترین گزینه برای دست یابی ما به هدفمان می باشند .شاید برایتان پیش آمده باشد فردی به دلیل نداشتن سر رشته در وب گردی و اینترنت و یا علاقه مند نبودن و برخی مسائل دیگر از شما بخواهد در وب های مختلف به دنبال یک زمین یا خانه ای در جای به خصوصی باشید تا اقدام به خرید و معالمه آن ملک مورد نظر کنند یا افرادی هستند که می خواهند قطعه ای از زمین هایشان و خانه هایشان را به فروش برسانند و برای این کار از افراد آشنا به اینترنت کمک بخواهند. به طور کلی امروزه دیگر تبلیغات سنتی گذشته پاسخ گوی نیاز های اجتماعی نیستند و سود زیادی برای تبلیغ دهنده ندارند پس طراحی سایت املاک و طراحی سایت ساختمانی می تواند برای شما و حرفه کاریتان سود بالایی را به همراه داشته باشد و امکانات به روز تری را به مشتریانتان به ارمغان بیاورد.

اهداف طراحی سایت املاک

هدف از طراحی سایت به خرید و فروش رساندن ملک ها زمین های مختلف می باشد با این تفاوت که نسبت به معاملات و تبلیغات سنتی می توانید مشتریان و افراد جدید زیادی را با کار و حرفه خود آشنا کنید.شاید حتی فردی برای این کارها جا و مکان خاصی را نیز تحت عنوان بنگاه و مشاوره فروش املاک نداشته باشد و تنها از طریق طراحی وب سایت املاک برای خود موفقیت های زیادی را به دست بیاورد به طوری که در قبال پیدا کردن مشتری و اتصال آن به خریدار و فروشنده پورسانت کار خود را دریافت نماید.

در صنعت ساختمان سایت های زیادی وجود دارند که به موفقیت های چشم گیری دست یافته اند.این اقدامات طراحی سایت علاوه بر طراحی سایت املاک می تواند شمال طراحی سایت دکوراسیون داخلی ، طراحی سایت مراکز تجاری و …

ویژگی های طراحی سایت املاک

اصلی ترین ویژگی یک وب سایت املاک شفاف بودن تمامی جزئیات آن برای مشتری می باشد به طوری که با دسته بندی ها و گروه بندی های مختلف امکان دسترسی آسان را به کاربر داد تا بتواند به آسانی به خواسته خود دست یابد. حتی پیشنهاد ما به شما تقسیم بندی بر اساس خرید و فروش هست که هرکدام موارد خاص خود را در برگیرند.برای این که بتوان بازدید کننده را در سایت برای جست و جوی بیشتر نگه داشت نیازمند طراحی با اصول خاص و زیبای گرافیکی هستیم تا برای کاربران سایت جذابیت داشته باشد و بتواند ساعت ها بازدید کننده را در سایت برای پیدا کردن زمین یا ملک مورد نظرش کند ،این امر نیازمند اجرای رابط کاربری مناسب می باشد و حتما برای شما مفید عمل خواهد کرد.
چنان چه وب سایت شما بتواند بازدید کنندگان زیادی را به خود جذب نماید و در نهایت باعث ترغیب آنان برای انجام معامله خود در سایت شما شود حتما سایر مشاورین املاک و بنگاه ها نیز اقدام به همکاری با شما خواهند کرد.به طوری که می توانید با در نظر گرفتن بخشی از سایت برای تبلیغات، پروفایل آن ها را در سایت به صورت تبلیغات بنری و ویژه قرار داده و از این راه نیز برای خود درآمد زایی کنید.
امکان جست و جوهای پیشرفته و طراحی سیستم های بدون نقص یکی دیگراز مهم ترین ویژگی های سایت املاک هست زیرا با توجه به حجم انبوه اطلاعات و تصاویر در سایت املاک شما کاربران آنلاین باید با حداقل زمان ممکن به خواسته خود دست یابند و تحقق این امر برای بازدید کننده آن را به مشتری حقیقی شما تبدیل خواهد کرد و در او احساس رضایت ایجاد می کند.

امکانات و ماژول های مورد نیاز در طراحی وب سایت املاک

1-به نمایش درآوردن محدوده نمایش املاک در نقشه
2-تفکیک و دسته بندی املاک بر اساس رهن ،اجاره،مشارکت در ساخت و ساز ،خرید و فروش و…
3- بخش خرید و فروش ویژه و فوری
4-صفحه وب مجزا برای معرفی موارد جدید ملکی و زمین ها ی مختلف
5-نمایش تصاویر مختلف از چندین نما از یک ملک و خانه و…
6- ارائه توضیحات در مورد ملک ها برای مشتریان(نشان دادن جزییات ملک به صورت نوع کاربری و متراژ و…)
7-گروه بندی مناطق شهری
8- دسته بندی بر اساس قیمت های بالا و پایین و یا حتی بر اساس متراژ بندی
9- امکان جست و جوی پیشرفته
و ده ها امکان دیگر که با توجه به خواسته و نیاز شما به طراحی سایت املاک اضافه می گردد.

دلایل موفقیت سایت املاک

بازدید واقعی!
بدون شک داشتن بازدید کنندگان بالا برای سایت از اصلی ترین ارکان طراحی سایت به حساب می آید و تنها زمانی می توانید فروش خود را افزایش دهید که بازدیدکننده فراوانی داشته باشید و این امر با بهینه سازی سایت (سئو) یعنی قرارگیری در صفحه اول گوگل با توجه به کلمات کلیدی و پر جست و جو امکان پذیر است .

طراحی اختصاصی سایت املاک

با طراحی اختصاصی سایتتان آینده کاری سایتتان را افزایش دهید و کارایی بیشتری را نسبت به سیستم ها و نرم افزارهای کپی و آماده از سایت املاک خود برداشت نمایید.

طراحی اپلیکیشن موبایل به همراه سایت املاک

با افزایش تعداد گوشی های هوشمند در بین مردم ،وب گردی ها و استفاده از اینترنت و دنیای مجازی نیز با این گوشی ها بسیار صورت می گیرد و حال اگر شما بخواهید امکانات زیادی به مشتریان خود عرضه بدارید طراحی اپلیکیشن موبایل برای گوشی هی های اندروید، T ios windos phone می تواند بهترین گزینه باشد که در کنار سایت املاک خود به مشتریان خود ارائه می دهید.
هزینه طراحی سایت املاک
هزینه طراحی سایت املاک نیز بستگی به امکانات و درخواست های شما برای طراحی با احتساب ارزش کاری و مدت زمان طراحی که به آن اختصاص داده می شود دارد .با رسام وب تماس بگیرید و از نحوه کار و قیمت ها به طور کامل مطلع شوید.
نویسنده :مهری رقمی