طراحی سایت خودرو - رسام وب

طراحی وب سایت خودرو

طراحی سایت خوردرو

با توجه به این که صنعت خودرو درحال تحول می باشد و شرکت های مختلف زیادی اقدام به طراحی خودروهای جدید و مدرن می کنند، دراین میان افراد زیادی هم هستند که به عنوان فروشندگان خودرو ها درحال افزایش هستند و رقابت میان آن ها بسیار داغ است و هر کدام به نحوی درحال تلاش برای پیشرفت کاری و افزایش مشتری خود می باشند اما رقابت  فقط در بازار سنتی کافی نیست و نباید تنها منتظرماند که مشتری به صورت حضوری به محل کارشما بیاید و فقط در مراکز تجاری نباید کار را دنبال کرد.شما بایستی با ارائه امکانات نوین و پیشرفته به مشتریان خودتان آن ها را همیشه راضی و خرسند نگه دارید که یکی ازاین امکانات می تواند حضور پررنگ و موثر شما درعرصه تجارت الکترونیک باشد ،طوری که با طراحی یک وب سایت اختصاصی برای خود بتوانید خدمات بهتری به مشتریان تان  ارائه بدهید.

شما می توانید ازطریق اینترنت و یک وب سایت اصولی راهنمای مشتریان خود باشید،چرا که افراد بسیاری قبل از خرید می خواهند از وضعیت بازار و قیمت ها مطلع شوند و به طبع اگر سایت شما این مزایا را برای آنان فراهم سازد آن ها به سوی شما جذب خواهند شد و با ارائه  محصولات خوب برای خود مشتریانی وفادار بسازید.

طراحی سایت خودرو می تواند برای بسیاری از فعالان این عرصه و سایت های گوناگون از جمله خرید،فروش و معاوضه خودرو،نمایشگاه خودرو،تولیدکنندگان قطعات خودرو ، سایت ثبت نمایشگاه ،مراکز خدمات فنی ،سایت اطلاعات فنی ،سایت قیمت خورو صفر و… صورت پذیرد.

از جمله امکاناتی که می توان برای یک سایت خودرو در نظر گرفت می تواند شامل موارد زیر باشد:

1-ارائه گالری تصاویر به صورت آنلاین که بتوان تمامی زوایای موجود از یک خودرو را دید.

2-گرفتن حق عضویت برای بهره مندی از خبرنامه سایت و محصولات جدید

3-به نمایش درآوردن جزئیات یک خودرو که نظر مشتریان را جلب نماید.

4-طراحی سامانه پیامکی و ارسال ایمیل به مشتریان عضو سایت شما

5-صفحه وب مجزا برای ثبت سفارشات مشتریان (سفارش خودرو)

6-بخش فروش خودرو (برای به فروش رساندن خودرو های داخل انبار یا نمایشگاه )

7-بخش خرید خودرو از مشتری (خرید ازمشتری)

8-بخش مجزا برای قطعات خودرو

9-ثبت راه های ارتباطی با مشتری (تماس و آدرس دقیق محل کارتان برروی نقشه گوگل)

10-معرفی نمایندگی ها و نمایشگاه هایتان در بخشی از وب سایت

11-ارائه اخبار و مقالات درباره تولید ماشین های جدید و ورود آن ها به عرصه بازار

و سایرامکاناتی که باتوجه به خواسته و نیاز شما می تواند  به طراحی سایت افزوده می گردد.

بهینه سازی برای موتور های جستجو:

اما مورد بسیار مهم درمورد یک وب سایت موقعیت آن در رتبه بندی های گوگل می باشد طوری که سایت های صفحه اول گوگل موفقیت بیشتری را نسبت به سایت های دیگر دارند و این امر با بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو (سئو) امکان پذیراست.شما می توانید با جست و جوی کلمات کلیدی و هدفمند در زمینه فعالیتتان جزو رتبه های اول گوگل باشید و بازدیدکننده سایت خود را و درنهایت مشتری های خود را افزایش دهید.کلماتی هم مانند خرید خودرو،نمایندگی محصولات خودرو،قطعات خودرو،شرکت های خودرو سازی و … جزوی از کلمات کلیدی عرصه شما هستند.

محتوای مناسب

ارائه اخبار و مقالات مناسب و تازه در مورد عرصه فعالیتتان و کلمات کلیدی تان می توانند در بهینه سازی سایتتان موثر واقع شوند.

محتوای مناسب و اصولی به دور ازکپی می باشد و باید مختص وب سایت شما باشد.

ارائه عکس های مناسب و با کیفیت بالا و توضیحات کامل برای هر عکس می تواند در جذب مشتری تاثیر به سزایی بگذارد و مسلما با دید باز تری می توانند خرید خود را انجام دهند  .جزو مهمترین ویژگی های یک سایت خودرومی باشد.

هدف از داشتن سایت خودرو

هدف اصلی از طراحی یک وب سایت خودرو معرفی محصولات به همراه امکاناتی از جمله قیمت ،ویژگی های خودرو و رنگ بندی های خودرو و… می باشد.ارائه مناسب این توضیحات باعث ترغیب مشتری به خرید ازشما می شود و این گونه فروشتان را افزایش می دهید .ما موفقیت شما را جزوی از وظایف خودمان می دانیم و پیشرفت شما باعث پیشرفت مانیز هست .

رابط کاربری مناسب

شاید در ایران وب سایت خودرو بسیار کم باشد و یا اگرهم باشد از طرح گرافیکی و مناسبی برخورد دار نباشد و در کل برای مشتری چشم گیر نباشد و اگر دیزاین سایت با طرح گرافیک مناسبی طراحی نشده باشد به طبع بازدیدکننده خود را از دست خواهد داد پس داشتن رابط کاربری مناسب اهمیت بالایی در ترغیب مشتری دارد.با اقدام به طراحی اختصاصی سایتتان موفقیت خودرا تضمین  کنید.

اگر قصد طراحی سایت خودرو دارید با رسام وب تماس بگیرید و از نحوه کار و قیمت ها مطلع شوید و تمامی خواسته ها و پیشنهاداتتان را مطرح نمایید.

نویسنده: مهری رقمی