طراحی سایت بازی های آنلاین - رسام وب

طراحی سایت تفریحی و بازی های آنلاین

طراحی سایت بازی آنلاین طراحی سایت گیم

روز به روز همه چیز مجازی تر و آنلاین تر در حال شکل گیری و انجام است به طوری که امروزه تفریحات هم شکل مجازی تری به خود گرفته اند و در حال برگزاری به صورت آنلاین هستند. بازی هایی مثل شطرنج که امروزه با استفاده از تبلت و موبایل در حال استفاده است و مسلما طراحی سایت تفریحی و بازی های آنلاین می تواند مخاطبان آنلاین زیادی را به خود جذب نماید البته این نکته قابل توجه است که با داشتن سایت تفریحی و بازی های آنلاین شما می توانید تعداد کثیری از افراد را به محل کار خود بکشانید و باعث درآمد زائی بیشتر خود شوید.شما راه های دیگری نیز برای درآمد زائی از سایت خود دارید و آن هم گرفتن تبلیغات مختلف و آگهی های مختلف با تعرفه های تعیین شده شما می باشد چرا که بازدید چنین وب سایت های بسیار بالا می باشد و شما می توانید از این طریق برای خود درآمد زائی کنید.قرار دادن مطالب جذاب و سرگرم کننده در سایت در موضوعات مختلف طنز،اخبار هنرمندان و ورزشکاران و لینک های مفید می تواند افراد زیادی رابه سایت شما بکشاند و بازدید سایت شما را افزایش دهد. برگزاری بازی های آنلاین در سایت شما می تواند بازدید کنندگان زیادی را به خود جذب نماید و افرادی زیادی هستند که برای انجام بازی آنلاین حاضر به پرداخت هزینه هستند و چنان چه شما بتوانید بازدید کننده های زیادی را به سایت خود جذب نمایید می توانید از این راه درآمدی فوق العاده برای خود داشته باشید.
امروزه افراد بسیاری برای یافتن جاهای مختلف از جمله اماکن تفریحی به جست و جو در اینترنت می پردازند و چنان چه شما مقالات و اطلاعات خوبی درباره معرفی چنین مراکزی در سایت خود قرار دهید می توانید رتبه سایت خود را بهبود بخشیده و باعث جذب بیشتر آنان به سایت خود شوید .در بخشی دیگر از سایت با طراحی سیستم چت آنلاین در بازی های آنلاین می توانید رضایت بسیاری را جلب نمایید .طراحی صفحه وب مجزا برای تبلیغات و آگهی ها نیز می تواند برای شما درآمد زائی کند و گرفتن تعداد زیادی از این تبلیغات باعث کسب درآمد برای خود شوید.
چنین وب سایت هایی به دلیل گستردگی و داشتن مطالب بالا نیاز به طراحی اختصاصی و حرفه ای دارند و استفاده از سیستم ها و نرم افزارهای اختصاصی با رعایت اصول حرفه ای طراحی سایت امری بسیار ضروری است.
طراحی گرافیکی و دیزاین زیبای سایت نیز ارکان مهم طراحی سایت محسوب می شود و باید باعث ترغیب بازدید کننده برای ادامه حضورش در وب سایت شود چنان چه از طرح ها و قالب های مناسب استفاده نشود کاربر به زودی سایت را ترک خواهد گفت.رابط کاربری مناسب نقش موثری در رفتار بازدید کننده دارد.سرعت بالای لود وب سایت نیز از مهم ترین مسائل طراحی سایت های تفریحی و بازی های آنلاین می باشد و باید در طراحی مورد توجه قرار گیرد. ویژگی بارز چنین وب سایت هایی سرگرم کننده بودن آن ها می باشد و طوری این مسئله باید مورد توجه قرار گیرد که بازدید کننده ها همیشگی شوند برای همیشه از سایت شما استفاده کنند و در نظر گرفتن تخفیف و جایزه برای برندگان بازی ها برای کاربران می تواند بسیار جذاب و سرگرم کننده باشد.
ازجمله امکانات و ماژول هایی که می توان برای طراحی سایت تفریحی و بازی های آنلاین در نظر گرفت می تواند موارد زیر باشد:
1-صفحه وب مجزا برای دسته بندی موضوعی (بازی های آنلاین، بازی های فکری ،بازی های رقابتی مثل پوکر ، معرفی مراکز تفریحی و…)
2-گالری تصاویر و فیلم از مراکز تفریحی معرفی شده
3-امکان چت آنلاین برای جذب کاربر بیشتر
4- برگزاری بازی ها به صورت آنلاین
5-درج راه های ارتباطی و آدرس محل کار شما
6- طراحی صفحه وب مجزا برای فروش بازی ها و انواع سرگرمی (فروش فایل یا دانلود )
7-دریافت تبلیغات و امکان تبلیغات پر بازدید
8-ثبت نام آنلاین کاربران در سایت
9-ارائه اخبار بازی ها و سرگرم کننده های جدید
و صدها امکان دیگر که بر اساس خواسته و ایده شما می تواند به طراحی سایت تفریحی و بازی های آنلاین افزوده گردد.

هزینه وقیمت طراحی سایت تفریحی و بازی های آنلاین

قیمت طراحی سایت بر اساس نیاز ها و امکانات درخواستی شما با احتساب زمان و ارزش کاری برآورد می شود. چنان چه می خواهید برای خود طراحی سایت تفریحی و بازی های آنلاین انجام دهید با رسام وب تماس حاصل نمایید و تمامی خواسته ها و سوالات خود را مطرح سازید.
نویسنده: مهری رقمی