کانون تبلیغاتی در ارومیه - رسام وب
چاپ در ارومیه
چاپ در ارومیه
آگوست 7, 2017
طراحی لیبل در ارومیه
چاپ لیبل در ارومیه
آگوست 19, 2017
نمایش همه

کانون تبلیغاتی در ارومیه

شرکت تبلیغاتی در ارومیه

شرکت تبلیغاتی در ارومیه

کانون تبلیغاتی در ارومیه

یک کانون تبلیغاتی می تواند در زمینه برنامه ریزی، ساخت و مدیریت ابعاد تبلیغاتی برای مشتریان خود فعالین کند. هر کانون تبلیغاتی امکان فعالیت در حوزه های تخصصی تر و ارائه امکانات مختلف را دارا است. به طور کلی یک کانون تبلیغاتی در اجرای کارهای خود از ابزارهای تبلیغاتی هم چون وب سایت، تبلیغات شبکه های اجتماعی و آنلاین، طراحی و چاپ کاتالوگ، بروشور، لیبل، کارت ویزیت، هدایای تبلیغاتی، لوگو و. استفاده می کند. کانون تبلیغاتی در ارومیه شامل تعدادی شرکت تبلیغاتی می شود که در عرصه برندینگ و تبلیغات مشغول به کار هستند. کانون تبلیغاتی در ارومیه با در اختیار داشتن بخش های گوناگونی مثل طراحی و چاپ در ارومیه، هدایای تبلیغاتی در ارومیه، آژانس و شرکت تبلیغاتی در ارومیه، تبلیغات محیطی در ارومیه، تبلیغات نمایشگاهی در ارومیه، طراحی گرافیکی در ارومیه و هم چنین طراحی سایت در ارومیه کارها و فعالیت های بسیار گسترده ای را شامل می شود.
چگونگی عملکرد شرکت تبلیغاتی در ارومیه
برای بیان بهتر وظایف و عملکرد کانون تبلیغاتی در ارومیه به بررسی و چگونگی کارکرد شرکت تبلیغاتی اشاره می کنیم.
یک شرکت تبلیغاتی موفق دارای بخش های و حوزه های گوناگونی است که عبارتند از:
۱_ بودن مشتری

مرحله اول کار مربوط به جلسه های معرفی و آشنایی با ارباب رجوع و مشتریان شرکت است. در دیدارهایی که انجام می گیرد، مشتری به بیان نیازهایش و اعضای شرکت به ایده هایشان می پردازند و مشتری در این مرحله مورد راهنمایی و هدایت قرار می گیرد.
۲_بستن قرارداد

بعد از به توافق رسیدن با مشتری و تعیین راهکارهای مختلف برای اجرای پروژه نوبت به عقد قرارداد می رسد. زمینه فعالیت نیز با توجه به نوع مشتری و شرکت تبلیغاتی متفاوت است. بستن قرارداد نیز می تواند به صورت ساعتی و با خرده فروش ها باشد که هم مشتری و هم شرکت موظف به اجرا و پایبندی به آن هستند.
۳_بیان و شرح مسئله و ارائه راه حل

از وظایف مهم شرکت های تبلیغاتی حل کردن مسائل مشتریان است. نحوه ارائه راه حل و پیشنهادات با توجه به گستره فعالیت شرکت و نوع مسائل به مشتریان بستگی دارد. چگونگی انجام پروژه ها در شرکت ها متفاوت ولی در روند کار کمابیش یکسان و همسو است.
بخش های اصلی و مهم شرکت تبلیغاتی

هر شرکت تبلیغاتی به توجه به گستردگی فعالیتی که دارد که دارای بخش های مختلف کاری است که عبارتند از:
۱_خدمات اجرایی یا پروژه ای کالا
این قسمت کار شامل نیروهای اجرایی پروژه مثل مدیران و کارگردانان اجرایی است. اعضای این بخش وظیفه برقراری ارتباط با مشتریان را بر عهده دارند. به طور کلی می توان گفت این قسمت از شرکت پلی ارتباطی مابین بخش های گوناگون شرکت با مشتریان است. هم چنین ایجاد هماهنگی بین تیم اجرا و خلاقیت مهم و ضروری است. یک تیم اجرایی وظیفه تولید و گزارش های اولیه را بر عهده دارد.
۲_برنامه ریزی پروژه
در این قسمت از کار تحقیقات با تفکر استراتژیک تلفیق می شوند به گونه ای که مشتریان وارد فرایند توسعه تبلیغات می شوند. یک تبلیغ زمانی موثر خواهد بود که مناسب و شاخص باشد. برنامه ریزی کاربردی به هر دو طرف در این مسیر کمک شایانی می کند.
۳_تیم خلاقیت
این بخش از شرکت تبلیغاتی موظف به تولید و راه اندازی موتور فعالیت در شرکت است. تیم خلاقیت از پارت های اصلی شرکت تبلیغاتی محسوب می شود. این قسمت از کار بسیار متنوع و گسترده تر از سایر بخش ها است. محتوا نویسان و نویسندگان متن های تبلیغاتی با هماهنگی و مشورت با بخش هنری ایده پردازی می کنند و در تیم خلاقیت نیز مَشغول فعالیت و ارائه ایده های جدید هستند.
مدیر بخش هنری باید قادر به تطابق سازی برند و طرح اولیه مشتری با تولید خلاقانه و نوین باشد.
۴_استفاده از رسانه ها و تبلیغات محیطی
چنان چه بخواهید نتیجه ی بهتری از تبلیغات خود بگیرید نیاز به خرید رسانه دارید. نمونه از رسانه ها شامل رادیو، تلویزیون، بیلبوردها، پوستر ها، تبلیغات پارتیزانی در محیط، مجلات، روزنامه ها، بنرهای اینترنتی، طراحی سایت، بهینه سازی سایت و… می شود که با پرداخت هزینه اقدام به معرفی و تبلیغ کار و محصولات خود می کنید.
۵_تولید
آخریم مرحله کار مربوط به بخش تولید می شود. یک ایده تبلیغاتی تا زمانی که اجرا و چاپ نشود طرح ذهنی بیش نیست. در شرکت های تبلیغاتی ارومیه نیز تیم تولید به کمک بخش خلاقیت و خرید رسانه به تولید پروژه و طرح می پردازد و در نهایت کار را به مشتری تحویل می دهد.

هر بخش شرکت تبلیغاتی در ارومیه دارای زیر مجموعه های مختلفی نیز است که عبارتند از:
۱_تیم و نیروی انسانی و امکانات
در این قسمت از شرکت به ایمنی تجهیزات و مدیریت آن ها نظارت می شود. هم چنین در این بخش تجهیزات و امکانات ضروری کارکنان تامین و تهیه می شود.
۲_تحقیق
این قسمت و اعضای آن موظف به انجام امور گروه های کانونی، آزمایشی و سنجش، تجزیه و تحلیل داده ها جهت کمک به تیم خلاقیت و اجرایی است. تحقیق برای افزایش تمرکز بر روی روند کارها و نیازهای بازار بسیار سودمند است.
۳_توسعه آنلاین
در این بخش اقدام به طراحی اپلیکیشن موبایل، وب سایت، تیزر تبلیغاتی می شود. حضور فعال و موثر در فضای اینترنت به توسعه و پیشرفت کسب و کار شما کمک می کند.

۴_ دپارتمان فناوری اطلاعات
این تیم نیز با فعالیت های مختلف خود و ایده های تازه ای که دارد در کنار تیم خلاقیت و اجرا فعالیت دارد.
۵_واحد ترافیک
اصلی ترین بخش شرکت تبلیغاتی واحد ترافیک است که به عنوان مرکز آن فعالیت دارد و بخش های مختلف را با هم هماهنگ می سازد. این تیم تمامی پروژه ها را از نظر مدت زمان و تناسب با بخش های مختلف هماهنگ می کند. وظایف کلی یک شرکت تبلیغاتی در ارومیه شامل موارد زیر می شود:

-تجزیه بازاریابی و تکمیل تحلیل
-توسعه برنامه تبلیغاتی
-ارائه یک استراتژی جدید و خلاقانه
-اجرای تبلیغات مختلف
-استفاده از برنامه های رسانه ای
-ادغام ارتباط های بازاریابی با یکدیگر

کانون تبلیغاتی در ارومیه با ارائه امکانات و فعالیت های گسترده خود تنها به شرکت و آژانس های تبلیغاتی محدود نمی گردد. برخی دیگر از تخصص های کانون تبلیغاتی در ارومیه شامل موارد زیر نیز می شود:

طراحی و چاپ تبلیغاتی در ارومیه

چاپخانه در ارومیه و طراحی تبلیغاتی از قسمت های مهم یک کانون تبلیغاتی در ارومیه است. با وجود رابطه ای تنگاتنگ مابین چاپ و صنعت و تبلیغات تنوع در محصولات تبلیغاتی نیز رو به افزایش است. از ابزارهای مهم تبلیغاتی می توان به طراحی فولدر، کاتالوگ، بروشور، کارت ویزیت، لیبل، چاپ سر رسید اختصاصی در ارومیه اشاره کرد. چاپ از ویژگی های مهم یک کار تبلیغاتی به شمار می رود که باید مورد توجه فراوان قرار بگیرد.

هدایای تبلیغاتی در ارومیه

در یک کانون تبلیغاتی در ارومیه هدایای تبلیغاتی بسیار پرفروش و محبوب هستند. این محصول تبلیغاتی می تواند علاوه بر برندسازی امکانات تازه ای را به مشتریان ارائه دهد و رضایت آن ها را جلب کند. یک هدیه تبلیغاتی مناسب با مدت ماندگاری بالا سود قابل توجهی را برای شرکت ها و سازمان های هدیه دهنده به ارمغان می آورد. در طراحی هدایای تبلیغاتی تنوع بسیاری به کار برده می شود که می توان با احتساب نیاز مشتری و هدف وی از دادن هدیه ک تبلیغ آن را طراحی کرد.

طراحی سایت در ارومیه

در دنیای امروزی اینترنت و رقابت آنلاین نقش بسیار مهمی را در توسعه حرفه و کسب و کار ها ایجاد می کند. طراحی سایت نیز می تواند به معرفی جامع تر و کامل کار و محصولات شما بپردازد. یک سایت با رابط کاربری مناسب خود می تواند بیننده را به مشتری شما تبدیل کند و بازدید آن را افزایش دهد. بهینه بودن سایت نیز موجب می شود که در کلمات کلیدی و پر جست و جو در صفحه اول گوگل قرار بگیرید و در مواقع نیاز به مشتریان خود راهنمایی برسانید. سئو در فروش و افزایش مشتری بسیار تاثیر گذار است.

طراحی گرافیکی در ارومیه

در کانون تبلیغاتی در ارومیه می توان به طراحی لوگو و موشن گرافیک و تیزر تبلیغاتی پرداخت. یک تیزر و موشن گرافیکی با دارا بودن محتوایی مناسب راهکاری نوین برای پیشرفت کار شما در دنیای انیمیشن و مجازی به شمار می رود. موشن گرافیک با نمایش ویدیویی محصولات و خدمات شما را به نحوی تاثیر گذار به مخاطب معرفی می کند و موجب توسعه برندینگ شما می گردد.

پویش های تبلیغاتی در ارومیه

کمپین های تبلیغاتی و هم چنین کاتالوگ ها ،بروشورها، پیام رسانی بدون واسطه با پست مستقیم، آگهی های تلویزیونی، رسانه های چاپی، دعوت نامه های فروش و… نمونه ای از راه های تبلیغاتی در فعالیت های کانون تبلیغاتی در ارومیه است. محدوده فعالیتی کانون تبلیغاتی در ارومیه بر حسب پروژه های انجام شده با مشتریان و هم چنین همکاری کارمندان به صورت ساعتی، روزانه یا پروژه ای تعیین می گردد.

جهت اطلاعات بیشتر می توانید با دفتر نگاه شهر در ارومیه تماس حاصل فرمایید.
نویسنده: مهری رقمی

1 دیدگاه

  1. تبلیغات گوگل گفت:

    ممنون از اطلاعاتی خوبی که در مورد
    این سرویس قرار دادید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *