طراحی لیبل در تبریز - رسام وب
چاپ در تبریز,نمونه کار طراحی لوگو
طراحی کاتالوگ و بروشور در تبریز
مارس 12, 2017
طراحی کارت ویزیت در تبریز
طراحی کارت ویزیت در تبریز
آوریل 8, 2017
نمایش همه
طراحی لیبل در تبریز

طراحی لیبل در تبریز

طراحی لیبل در تبریز

طراحی و چاپ لیبل در تبریز

بسته‌ بندی محصولات از مهم‌ترین فعالیت‌های است که تولید کنندگان باید مد نظر خود قرار دهند. بسته‌بندی موجب بازاریابی و رقابت یک محصول با سایر رقبا می‌شود. در یک بسته‌ بندی مناسب باید ماشین‌ آلات موجود و تعداد جعبه‌های تولیدی و شرایط آن‌ها به همره میزان تولید سالانه بررسی شود و با تغییر اندازه بسته طرح مناسب بر روی آن طراحی گردد و به زیبایی آن لطمه نزند و موجب جذب مخاطب شود. در یک بسته‌بندی خوب ملاحظات تولید و توزیع نیز باید بررسی شود. حمل‌ و نقل آسان و جاگیری در قفسه‌های مختلف از ویژگی‌های بسته‌بندی خوب ومناسب است. طراحی و چاپ لیبل (Label) جزئی از دسته‌بندی و شروع مناسب این کار است. یک بسته‌بندی خوب و مناسب علاوه بر نگهداری بهتر و افزایش ماندگاری محصولات، نقش مؤثری در جلب مشتری دارد و همانند یک تبلیغ عمل می‌کند و فروش شما را افزایش می‌دهد. به طور کلی برای طراحی لیبل باید دانش کافی وجود داشته باشد تا ارزش بسته بندی و محصول بالا برده شود.
رعایت اصول زیر در طراحی لیبل می‌تواند بر کیفیت کار شما تأثیرگذار باشد:
1-نام تجاری محصول (برند) : برند اولین عنصر در طراحی لیبل است و معمولاً بر اساس شکل لوگو این کار انجام می‌گیرد. خوانا بودن و جاگذاری مناسب نام تجاری از اهمیت زیادی برخوردار است و باید مورد توجه قرار گیرد.
2-معرفی کردن محصول: این کار معمولاً با طرحی گرافیکی و یا عکس صورت می‌گیرد و محتوی بسته را به مخاطب نشان می‌دهد.
3-جدول توضیح و ویژگی‌های محصول: در این جدول می‌توان به ویژگی‌های مهم محصول پرداخت و معمولاً پشت بسته‌بندی طراحی می‌گردد.
4-به نمایش درآوردن نحوه استفاده از محصول توسط طرح‌های گرافیکی برای مثال نحوه نگه‌داری محصول و نحوه باز و بسته کردن آن.
5- ارائه اطلاعات مربوط به حمل‌ و نقل محصول و بسته: می‌تواند شامل مجوزهای قانونی و مسائل مربوط به تولید و توزیع کالا باشد.
6- استفاده از موادی باکیفیت جهت طراحی و چاپ لیبل

اهدافی را که می‌توان در طراحی لیبل مدنظر قرار داد شامل موارد زیر است:
-جذب مشتری و تبلیغ کالا
-ماندگاری بیشتر نام برند شما
-ایجاد حس خوب در مشتری و ترغیب به خرید و برقراری ارتباط با محتوی محصول
طراحی و چاپ انواع لیبل کاغذ پشت چسب‌دار در تبریز
طراحی و چاپ لیبل می‌تواند بر روی کاغذهای مختلف پشت چسب‌دار همانند کاغذ (مات و براق)، حرارتی، متالایز، ترانسپارنت، متال و … به همراه پوشال برداری، دایکات و اسلیت انجام گیرد.
پرینت لیبل امنیتی: این لیبل بیشتر در مورد اموال و موارد امنیتی طراحی می‌شود و در برابر انواع حلال و عوامل محیطی مقاوم است.
پرینت لیبل وُید Void Label
این نوع پرینت لیبل بسیار مقاوم است و تا هشتاد درجه سانتی‌گراد را کاور می‌کند، در دو نوع اثر دار و بدون اثر چاپ می‌شود.
پرینت لیبل اموال یا شبرنگ (Asset Label)
این دسته از پرینت لیبل ها جهت استفاده برای اموال اداره‌ها و سازمان‌ها است و اغلب بحث امنیتی برچسب‌ها را دارد. شبرنگ یا اموال بسیار ضخیم‌تر از پرینت لیبل امنیتی است. از خصوصیات این پرینت به مقاوم بودن آن در برابر انواع حلال‌ها و شوینده‌ها می‌توان اشاره کرد.

چاپ لیبل سی دی در تبریز

اطلاعاتی که باید در طراحی  لیبل سی دی مدنظر قرارداد

-در چاپ لیبل سی دی، سی دی خام به‌ کاربرده شده باید درجه کیفی بالایی داشته باشد. چاپ لیبل سی دی یا آنکه باید بر روی سی‌دی‌ های قابل پرینت صورت گیرد، دو حالت دارد اول به کار بردن سی‌دی‌ هایی که در کارخانه با دستگاه‌های اتوماتیک پرینت می‌شوند
و یا به‌صورت دستی که با دستگاه‌های نیمه اتوماتیک انجام می‌شود. نوع دستگاه‌های استفاده در چاپ لیبل سی دی در کیفیت آن تأثیر به سزایی دارد.

این روزها فرآیند طراحی لیبل به‌صورت پیچیده‌تری انجام می‌شود چراکه لیبل معمولاً با هدف متفاوت سازی یک کالا از دیگر محصولات صورت می‌گیرد. جلوه مهم و اصلی یک بسته‌ بندی طراحی لیبل آن است که باید به شکل ماهرانه توسط طراحان گرافیک و طراحان لیبل طراحی شود. نحوه ارائه لیبل می‌تواند هم به‌ صورت جدا از بسته و هم هنگام تولید بسته‌ بندی انجام گیرد.
شما مشتریان عزیز می‌توانید جهت سفارش هدایای تبلیغاتی در تبریز، طراحی و چاپ کاتالوگ و طراحی سایت در تبریز با تیم رسام وب در تماس باشید و از نحوه انجام کار و قیمت‌ ها به‌طور کامل مطلع شوید و تمامی سؤالات خود را مطرح سازید.
نویسنده: مهری رقمی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × یک =