طراحی کارت ویزیت در تبریز - رسام وب
طراحی لیبل در تبریز
طراحی لیبل در تبریز
مارس 18, 2017
کانزاس
تبلیغات شرکت کانزاس با گونی طرح دار
آوریل 19, 2017
نمایش همه

طراحی کارت ویزیت در تبریز

طراحی کارت ویزیت در تبریز

طراحی کارت ویزیت در تبریز

طراحی کارت ویزیت در تبریز

طراحی کارت ویزیت در تبریز

کارت ویزیت الکترونیکی در تبریز:

اولین نماینده کارت های ویزیت الکترونیکی در تبریز

درباره کارت ویزیت الکترونیکی:

  • ایجاد باشگاه مشتریان
  • ثبت برند کسب و کار در سامانه مجازی کسب و کارهای ایران
  • طراحی و تحویل فوری کد های CRM و USSD
  • تحویل فوری دستگاه پوز مجازی بدون نیاز به دستگاه فیزیکی و بدون نیاز به اینترنت و تلفن
  • پنل پیامکی رایگان با امکانات ارسال به بلک لیست و ارسال پیام به همراه اول و ایرانسل از طریق کد پستی
  • تجمیع شبکه های اجتماعی و وبسایت و شماره تلفن ها و آدرس کسب و کارها در داخل کارت ویزیت الکترونیکی برای دسترسی آسان مشتریان
  • تحویل ربات تلگرامی رایگان به منظور کاتالوگ مجازی
  • نمایش کسب و کارها بر روی نقشه مشاغل
  • امکان ویرایش کارت ویزیت در هر لحظه
  • ارسال پیام صوتی برای مشتریان

طراحی و چاپ کارت ویزیت از بخش های مهم یک ست اوراق اداری و سازمانی است. کارت ویزیت را باید عضو اصلی و مهم اوراق اداری که بیشتر شامل سربرگ اداری، کاتالوگ، بروشور، سی دی و دفترچه های یادداشت است بدانیم. استفاده از کارت ویزیت در طراحی ها و چاپ افست نیز دارای اهمیت زیادی است.
کارت ویزیت (business card) از راه های قدیمی و مناسب برای برقراری ارتباط و معرفی است که می توان با استفاده از آن به طور مستقیم یا غیرمستقیم شرکت و محصولات خود را به مخاطبان خود معرفی نمود. به طور حتم نمی توان تنها کارت ویزیت را برای رونق بازاریابی و کار خود دانست چرا که فقط جزئی از ر اه های اولیه است که به معرفی شما می پردازد و راه های ارتباطی را به مشتری ارائه می دهد و تکمیل کننده عناصر دیگر تبلیغاتی است.
همیشه برخوردهای اول از اهمیت بالایی برخوردار هستند و این مسئله در کارهای رسمی تر نمود بیشتری پیدا می کند و شما با طراحی کارت ویزیت خوب و ارائه آن به مشتری به صورت مستقیم یا غیر مستقیم شرکت خود را معرفی نموده اید.
با توجه به گسترش صنعت چاپ افست و دیجیتال کیفیت، کارایی و جذابیت در طراحی و چاپ کارت ویزیت نیز بالا رفته است و محبوبیت آن در بین مدیران تجاری و صاحبان کسب و کار نیز افزایش یافته است. امروزه هر مدیر تجاری برای آغاز تجارت خود کارت ویزیت را امری مهم و اصلی می داند. تجربه ها حاکی از آن است که میزان اثربخشی طراحی و چاپ کارت ویزیت بیش از بیش شده است.

اجزای کارت ویزیت

در یک کارت ویزیت می توان اسم شخص، شرکت، لوگو و هم چنین راه های اتباطی را جاگذاری کرد. برای اینکه تاثیر خوبی بر ذهن مخاطبان خود داشته باشید باید از طرحی جذاب و خلاق بهره برده باشید. مشتریان یک کسب وکار، اصلی ترین رکن موفقیت آن هستند و هنگامی که شما یک تصویر زیبا و خلاق در ذهن محاطبتان درج می کنید باعث ماندگاری بیشتر نام و برند خود در میان مردم و باعث پیشرفت حرفه کاری خود خواهید شد.
ما با توجه به نکات زیر کارت ویزیت را از راه های موفقیت یک کسب و کار می دانیم:
1-هر کار و حرفه ای که در آن فعالیت دارید برای معرفی برند و ماندگاری در ذهن مخاطبانتان بهچند عنصر اصلی نیاز دارد:

1-طراحی لوگوی مناسب

2-طراحی و چاپ کارت ویزیت(نقش کارت ویزیت بسیار مهم است چون در واقع همانند یک تابلوی تبلیغاتی شما در دستان مشتریان شماست).

3-طراحی وب سایت

4-طراحی سر برگ

استفاده از کارت ویزیت های نا مناسب یا طرح های غیرقابل قبول دو ایراد اساسی برای شما دارد: 1- ذهنیت بیننده در مورد تخصص و کار شما بد می شود و تاثیر منفی بر کار شما می گذارد. 2- هنگامی که تصمیم به تعویض کارت خود نیز بکنید بسیار زمان بر و پر هزینه خواهد شد تا تصویر خراب در ذهن مخاطبانتان را از بین ببرید.
تنها شرکت های تجاری و کسب و کارها نیازمند طراحی کارت ویزیت نیستند بلکه افرادی که در حرفه و کاری نیز تخصص دارند، می توانند خود را با کارتی مناسب به خوبی معرفی کنند.

اهداف طراحی و چاپ کارت ویزیت (busineess card)

معرفی حرفه و محصولات خود، جذب مشتری، افزایش فروش، رونق بازاریابی، مانداگاری نام تجاری و برند شما در ذهن مردم و ایجاد حس خوب در مخاطب و ترغیب به برقراری ارتباط با شما از جمله اهداف طر احی کارت ویزیت می توانند باشند.

چاپ کارت ویزیت

چاپ می تواند بر روی انواع سلفون مات، براق، سلفون مات دور گرد uv موضعی، سلفون مات دورگرد، کتان آلمانی 300 گرمی، کتان سایز بزرگ، کتان دور گرد، لمینت مات دور گرد موضعی، لمینت مات دورگرد مربعی، لمینت براق دورگرد،pvc، مقوای فانتزی و… انجام گیرد.
قابلیت لایه حفاظتی جهت تثبیت رنگ کارت و چاپ بارکد به صورت همزمان با چاپ نیز دارای اهمیت است.

هزینه طراحی وچاپ کارت ویزیت در تبریز

قیمت طراحی و چاپ کارت ویزیت بسته به نوع طرح درخواستی شما و متریال مورد استفاده و مدت رمان انجام کار دارد. برآورد قیمت با بررسی و مدنظر قرار دادن این معیارها صورت می گیرد.
شما مشتریان گرامی می توانید برای سفارش طراحی و چاپ لیبل در تبریز، طراحی کاتالوگ در تبریز ، کارت ویزیت در تبریز ، طراحی سایت در تبریز با تیم فنی رسام وب می توانید تماس گرفته یا به صورت آنلاین با ما ارتباط برقرار کنید و تمامی سوالات خود را مطرح سازید و از قیمت ها و نحوه انجام کار مطلع شوید.
نویسنده: مهری رقمی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *