هزینه طراحی سایت در تبریز - رسام وب
طراحی سایت خودرو در تبریز
طراحی سایت خودرو در تبریز
آگوست 15, 2016
ُسئو,بهینه سازی سایت
اقدامات لازم سئو در طراحی مجدد وب سایت
آگوست 23, 2016

هزینه طراحی سایت در تبریز

هزینه طراحی سایت در تبریز:

ما در این قسمت کلیه تعرفه طراحی سایت در تبریز را به صورت جزء به جزء توضیح خواهیم داد.از این طریق شما به راحتی خواهید توانست  هزینه سایتی که در نظر دارید را تخمین بزنید.البته لازم به ذکر است که راهنمایی شرکت طراحی سایت در تبریز به مراتب بهتر و عالی تر خواهد بود.ولی در کل یک تخمینی برای شما خواهد بود تا راحت تر تصمیم بگبرید.

هزینه ها و مراحل طراحی سایت در تبریز:

انتخاب دامنه:

هزینه های انتخاب دامنه با انتخاب پس وند آن متغییر است که از 6000تا 200000 هزار تومان متغیر خواهد بود .جهت ثبت دامنه دلخواه و قیمت آن میتوانید به تعرفه های موجود در اینترنت نگاهی بیندازید.البته بعضی از دامنه ها به دلیل کوتاه بودن آن شاید ثیت شده و در معرض فروش قرار گیرند.

 

هزینه هاست:

شرکت های زیادی وجود دارند که خدمات هاستینگ را ارائه می دهند.هزینه هاست نسبت به تعرفه شرکت مورد نظر و فضای مورد نیاز متغییر خواهد بود که می توان به طور تخمینی از 60000 تا 300000 تومان متغییر است.

رابط کاربری سایت:

جهت طراحی یک سایت باید قبل از آن قالب گرافیکی با گرافیک سایت طراحی شود که بسته به نوع شرکت طراحی سایت و طراح هزینه آن متفاوت خواهد بود.البته انتخاب نوع قالب در بهینه سازی سایت یا سئوی سایت بسیار تاثیر گذار خواهد بود.قالب های انتخابی می تواند آماده یا طراحی شود که این هم در صرف هزینه تاثیر گذار خواهد بود.تعرفه یک قالب آماده از 200000تومان تا 1000000تومان متغییر است .اما قالب اختصاصی هزینه بیشتر و صرف زمان بیشتری خواهد داشت که می تواند تا 10000000نیز برآورد شود.

وارد کردن محتوای وب سایت:

وارد کردن محتوای وب سایت بسته به تعداد متن و فایل های مورد نظر و نیز فرمت فایل ها متفاوت است که این قسمت می تواند از 50000تومان تا 900000تومان باشد.البته بسته به شرکت طراحی سایت و نوع خدماتی که ارائه می دهد متغییر است.

هزینه بهینه سازی سایت یا هزینه سئوی سایت:

بهینه سازی سایت که در دنیای امروز بیشتر شرکت ها با آن دست و پنجه نرم می کنند تعرفه ی بسیار متفاوتی دارد.زیرا این مورد نسبت به فعالیت رقیبان در دنیای مجازی و تعداد کلمات که قرار است بهینه شود متفاوت است.البته بهینه سازی سایت باید به گو نه ای باشد تا از طرف موتور های جست جو بعدا دچار مشکل نشود(پنالتیز).بهترین راه جهت استعلام هزینه سئو در تبریز تماس با شرکت های طراحی وب سایت است.

شما همشهریان محترم جهت استعلام هزینه طراحی سایت و تعرفه بهینه سازی سایت تبریز و همچنین مشاوره رایگان می توانید با تیم فنی رسام وب تماس حاصل فرمایید.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + چهار =