طراحی فولدر در تبریز - رسام وب
کانزاس
تبلیغات شرکت کانزاس با گونی طرح دار
آوریل 19, 2017
چاپ سررسید اختصاصی در تبریز
می 10, 2017
نمایش همه

طراحی فولدر در تبریز

طراحی فولدر در تبریز

طراحی فولدر در تبریز

طراحی فولدر در تبریز

طراحی و چاپ فولدر در تبریز

بازاریابی و تبلیغات نقش بسیار مهمی در پیشرفت کار شرکت ها و سازمان ها دارد. امروزه با افزایش روز به روز راه های مختلف تبلیغاتی رقابت شدیدی نیز در بازاریابی به وجود آمده است. فولدر های حاوی مطالب مختلف جهت معرفی محصولات و شرکت ها نیز یکی از راه های تبلیغاتی است.

فولدر (folder) یا همان پوشه های تبلیغاتی می تواند کاتالوگ، لیست قیمت، بروشور، کارت ویزیت، سی دی (cd)، اسناد، مدارک و… را به صورت یک مجموعه کامل در خود جا دهد و همچون یک ابزار تبلیغاتی جامع و سودمند عمل کند. لوگو و نشانی کامل شرکت نیز می تواند مختصری از فعالیت ها و محصولات شرکت را معرفی کند. همان طور که اشاره شد مدارک و اسناد نیز در فولدر قرار می گیرد پس بنابراین در طراحی فولدر تبلیغاتی باید به رنگ سازمانی، لوگو و عناصر اوراق و مدارک اداری توجه گردد. برای نمونه یک پیمانکار می تواند به هنگام ارائه اسناد آن را در داخل فولدر ارائه بدهد و علاوه بر رسمی جلوه دادن کار، شرکت و اهدافش را نیز به طور غیر مستقیم به کارفرمامعرفی کند.
طراحی فولدر تبلیغاتی حائز اهمیت است به طوری که می توان برای کارت ویزیت و یا سی دی محل جداگانه ای طراحی کرد و آن ها را بر روی فولدر جاگذاری کرد. طراحی اصولی و مناسب این ابزار تبلیغاتی نظر مشتریان را به خود جلب خواهد کرد و می توانید در همایش ها و سمینارهای گوناگون از آن به عنوان بسته تبلیغاتی خود استفاده کنید. طراحی و چاپ فولدر نیز دارای ابعاد و سایز های استاندارد مختلفی است ولی بعضی اوقات باتوجه به نوع کارکرد از ابعاد مختلفی استفاده می شود که در زیر به آن ها اشاره شده است:
ابعاد استاندارد:
-A4=22 x 31cm
-B4=16 x 22cm
-A5=16 x 22cm
-B5=18 x 25cm
-سایز خشتی کوچک =19*19(سانتیمتر)
-سایز خشتی بزرگ=23*23(سانتیمتر)
-سایز پالتویی=19*14(سانتیمتر)
طراحی فولدر به گونه ای صورت می گیرد که عملیات چسب و صحافی پس از چاپ فولدر و فقط با کمک تا و برش کاغذ باشد تا به حجمی مستحکم تبدیل گردد. دوام بالای فولدر این امکان را می دهد که اوراق اداری و تبلیغاتی را به طور کامل و به خوبی حفظ کند.

چاپ فولدر در تبریز

چاپ فولدر در تبریز چاپ فولدر در تبریز

چاپ فولدر می تواند با توجه به نوع کارکردش بر دو روی آن صورت گیرد. چاپ فولدر اغلب با استفاده از جنس هایی مثل گلاسه مات یا براق با گرماژ gr300-gr350، کاغذ کتان، مقوای پشت طوسی صورت می گیرد. از جمله مراحلی که برای بهتر و کامل شدن چاپ فولدر انجام می پذیرد، بهره گیری از روکش های سلفونی و uv، لمینت، طلا کوب، برجسته سازی با لترپرس و… انواع برش های خاصی است که با توجه به نوع کارکرد در نظر گرفته می شود. در شروع چاپ فولدر تبلیغاتی به طراحی فولدر و قالب فولدر توجه می شود و سپس برای تهیه زینگ به لیتو گرافی فرستاده می شود و سپس نسبت به کاغذ فولدر به چاپخانه مربوطه ارسال می شود و کار چاپ با نظارت خاص طراح و مشتری صورت می گیرد. در نظارت بر چاپ سایز و رنگ بندی اهمیت زیادی دارد و بیشتر مورد توجه قرار می گیرد.
بعد از چاپ طرح متناسب با قالب فولدر که از قبل آماده شده به همراه نمونه ای از کاغذ چاپ شده به قالب ساز داده می شود تا قالب مناسب را بسازد. بعد از ساخت قالب با دستگاه لترپرس یا دایکات طرح برش می خورد و در مرحله نهایی اگر نیاز به چسب باشد بر روی فولدر صحافی انجام می گیرد.

تعرفه ها و قیمت طراحی و چاپ فولدر در تبریز

قیمت چاپ فولدر نسبت به گرماژ و جنس کاغذ یا مقوای به کار رفته متفاوت است به طوری که اغلب از کاغذهای گلاسه 250-300-350 گرمی استفاده می شود؛ اما برای اینکه محصولی بادوام بخرید باید قیمت بیشتری نیز بپردازید در این مورد مقوا های ایندلبر 300-350 گرمی مقاوم هستند و کیفیت بالاتری نسبت به گلاسه ها دارند. چاپ مقواهای ایندلبر با دستگاه چاپ مخصوص انجام می گیرد.
شما مشتریان عزیز می‌توانید جهت سفارش طراحی لوگو در تبریز ، طراحی و چاپ کاتالوگ در تبریز و طراحی سایت در تبریز با تیم رسام وب مشاوره داشته باشید و در هر زمان تماس بگیرید و از نحوه انجام کار و قیمت‌ها به‌طور کامل مطلع شوید و تمامی سوالات خودرا مطرح سازید.
نویسنده: مهری رقمی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *