آموزش طراحی سایت در تبریز - رسام وب

آموزش طراحی سایت در تبریز:

در مورد دوره های طراحی وب و برنامه نویسی تیم رسام وب توضیحاتی کوتاه خدمت عزیزان عرض می کنیم، دوره هایی که برگزار میشه، شامل دوره های مقدماتی و تکمیلی برای طراحی وب و برنامه نویسی خواهد بود.

دوره مقدماتی طراحی وب سایت:

در دوره طراحی وب سایت  مقدماتی مباحث پایه ای مثل HTML,CSS,Javascript رو مطرح می کنیم که البته به صورت پایه ای و از مباحث ابتدایی خواهد بود.البته در این دوره با مبانی طراحی گرافیکی وب هم در نرم افزار فتوشاپ آشنا خواهید شد.اما اساس بحث ما روی مفاهیم اساسی طراحی وب و کدینگ خواهد بود.برای این دوره کار با نرم افزار فتوشاپ از جمله پیش نیازهایی هست که می بایست بلد باشید و بعد از این هیچ پیش نیازی برای این دوره وجود نداره.

دوره تکمیلی طراحی وب سایت:

اما در دوره تکمیلی طراحی وب به مباحث اساسی مثل کتابخانه Jquery و همچنین فریم ورک محبوب Bootstrap و مفاهیم واکنش گرایی یا ریسپانسیو کردن صفحات وب می پردازیم. در انتهای این دوره که دوره تکمیلی برای دوره مقدماتی محسوب میشه، شما یاد خواهید گرفت تا یک طرح PSD رو طراحی کنید و اون رو به یک صفحه HTML تبدیل کنید. البته مباحث پایه ای در مورد وب سرور ها و همچنین هاستینگ ها هم آموزش داده خواهد شد.

دوره مقدماتی برنامه نویسی:

در دوره مقدماتی برنامه نویسی هم به زبان بسیار محبوب php خواهیم پرداخت و مباحث پایه و اصول این زبان رو یاد خواهیم گرفت. البته سبک آموزش توی دوره مقدماتی به شکل رویه ای هست و سعی خواهیم کرد به جای پروژه محور بودن، مفاهیم رو به صورت دقیق و ریز بیان کنیم تا پایه برنامه نویسی شما محکم باشه،

البته این یک مزیت هست، شاید حس کنید که توی دوره های پروژه محور شما مباحث خوبی رو یاد میگیرید، ولی اساسی ترین مشکل آموزش های موجود در این زمینه این است که مباحث به صورت پایه ای آموزش داده نمیشه و مستقیم کارآموز رو میبرن سراغ مفاهیم اصلی، برای همین تقریباً افرادی که از این آموزش ها استفاده میکنن، نمیتونن یک سیستم رو به صورت کامل راه اندازی کنن و فقط محدود به پروژه هایی میشن که براشون آموزش داده شده ! اما ما اول در دوره مقدماتی مفاهیم اساسی رو به صورت پایه ای آموزش میدیم و شما در دوره تکمیلی بسیار بهتر و قوی تر خواهید تونست هر پروژه ای رو پیاده کنید.

از مباحث دیگه ای که در دوره برنامه نویسی یاد خواهید گرفت، زبان SQL و همچنین کار با پایگاه داده MYsql هست که برای ذخیره سازی داده ها استفاده می کنیم.

دوره تکمیلی برنامه نویسی:

اما در دوره تکمیلی برنامه نویسی وب شروع می کنیم و مباحث شیء گرایی رو آموزش میدیم، در این دوره بعد از یاد گرفتن مباحث شیء گرایی شروع خواهیم کرد یک فریم ورک بسازیم، یعنی شما کار با یک فریم ورک مشخص رو یاد نمی گیرید، در اصل اول نحوه ساخت یک فریم ورک رو یاد میگیرید و بعد از اون می تونید به سرعت یک فریم وورک مثل کدایگنیتر یا لاراول رو یاد بگیرید. البته مقرر شده که یکی از این فریم وورک ها آموزش داده بشه، این گزینه هم با توجه به نیاز و درخواست کارآموز ها انتخاب میشه. اما در اصل ما می خواهیم شما به یک فریم وورک محدود نباشید و بتونید هر جایی و در هر پروژه ای با توجه به نیاز خودتون، فریم وورک دلخواه رو انتخاب و به راحتی با اون کار کنید. این رسالت ماست که سعی خواهیم کرد بهش عمل کنیم.

اما در آخر می خوام در مورد شیوه موفقیت در این دوره ها صحبت کنم. اگر می خواهید حتماً موفق باشید، باید تصمیم قطعی خودتون رو بگیرید، برای تلاش، برای پشتکار و برای تمرین. تمرین و تمرین و تمرین، رمز موفقیت شماست و ما هم توی این مسیر کنار و همراه شما خواهیم بود.

امیدواریم توی این دوره ها شرکت کنید و باعث افتخار رسام وب هست تا در خدمت شما عزیزان باشه و همچنین امیدواریم در انتهای این دوره موفقیت و مهارتی که دنبالش هستید رو پیدا کنید.

اما در مورد سابقه رسام وب، تیم رسام وب با انجام پروژهای اختصاصی و عمومی در ایران و خارج از ایران که توانسته مشتریان خود را همیشه راضی نگه دارد.همچنین راه اندازی نرم افزار حسابداری پاپاسی که تحت وب است یکی از موفقیت های دیگر تیم رسام وب هست.در زمینه سیستم چیدمان کاشی در کشور با کارخانه های بزرگی نیز فعالیت کرده است.

جهت سفارش طراحی سایت در تبریز کلیک کنید.

موفق، شاد و پیروز باشید.