طراحی سایت در تبریز -استعلام قیمت وب سایت فروشگاهی و شرکتی | رسام وب

طراحی سایت در تبریز

گروه بزرگ طراحان تبریز طراح و توسعه دهنده انواع وب سایت های فروشگاهی ، شرکتی در تبریز با شرایط زیر خدمات خود را ارایه می دهد:

 • طراحی سایت براساس جدیدترین و پیشرفته ترین استاندارد های روز دنیا
 • گروه ما طراحی سایت را براساس جدیدترین های دنیای اینترنت هم از لحاظ برنامه نویسی و هم از لحاظ رابط کاربری انجام میدهد و هدف اصلی رسام وب مشتری مداری با استفاده از جدید ترین روش های اصول مشتری مداری الکترونیکی می باشد.
 • طراحی و تقدیم پنل های مدیریت کاملا فارسی هم به صورت اختصاصی و هم به صورت عمومی و حرفه ای با کارکرد آسان برای مدیریت سایت.
 • طراحی پروژهای کملا اختصاصی در مورد ناوبری(GPS)،سیتم مزایده با سریعترین سرعت مزایده،پنل های اختصاصی جهت پروژهای دارای چند مدیریت.

شما نگران نحوه کنترل سایت خود نباشید چون گروه طراحی ما ، بعداز طراحی سایت پشتیبانی و انجام کارهای شما را رها نمیکند و همیشه درکنار شما خواهد بود.

پیش نیاز طراحی سایت در تبریز

برای راه اندازی و طراحی سایت در تبریز نیاز است در ابتدا با اصول طراحی سایت آشنایی پیدا کنید . بدین منظور لازم است قبل از هر اقدامی یک شرکت طراحی سایت معتبر در تبریز را پیدا کنید و سپس نوع سایت و ویژگی های آن را در نظر بگیرید .

پس از اینکه شرکت مورد نظر را انتخاب کردید و ویژگی ها و خصوصیات سایتتان را مشخص کردید ، می توانید با شرکت طراحی سایت در تبریز ، تمامی نیازهای دقیق سایت را به صورت جلسات حضوری یا آنلاین در میان گذاشته و هماهنگ نمایید . به عنوان مثال خصوصیاتی که برای طراحی سایت شرکتی مورد نیاز می باشد امکان دارد با ویژگی های سایت فروشگاهی متفاوت باشد .

راه اندازی سایت به صورت پروژه های اختصاصی و هم به صورت بیس های عمومی در تیم رسام وب قابل طراحی است.هم چنین در این پروژه ها می توان با استفاده از رابط کاربری مناسب (UI) دیزاین سایت طراحی شود یا از طرح های آماده استفاده شود که تیم رسام وب اینگونه طراحی را به مشتریان پیشنهاد نمیکند.قبل از راه اندازی سایت در تبریز می توانید با استفاده از روشهای نوین تیم رسام وب پروپوزال و بیزینس پلن را آماده کنید تا در قسمت های بعدی به مشکل بر نخورید.
همیشه توجه داشته باشید که مشاوره قبل از طراحی سایت امری ضروری و مهم است که هرگز نباید فراموش شود شاید امر ساده ای به نظر بیاید ولی قطعا می تواند مسیر درآمد زایی شما را به کلی تغییر بدهد. گروه طراحی سایت در تبریز اقدام به دادن مشاوره رایگان به شما خواهد کرد.
باما پا به دنیای پهناور اینترنت بگذارید و از پستی وبلندی های آن نترسید زیرا طراحی سایت در تبریز تاهرجا که بخواهید با شماخواهد بود و بهترین ها را دراختیار شما قرار خواهد داد فقط کافیست که تماس بگیرید.

برای اینکه نسبت به پیش نیازهای طراحی سایت در تبریز آگاهی داشته باشید موارد زیر را انجام دهید:

 1. حوزه فعالیت خود را مشخص کنید
 2. بهترین شرکت طراحی سایت در تبریز را پس از تحقیق و بررسی پیدا کنید
 3. برای مشخص نمودن امکانات و ویژگی‌های سایت جلساتی برگزار کنید
 4. بستری مناسب برای طراحی سایت در نظر بگیرید
 5. عقد قرارداد سایت
 6. وایرفریم اولیه سایت را طراحی کنید
 7. در فتوشاپ طرح گرافیکی مورد نظر را اجرا کنید
 8. کدنویسی سایت را شروع کنید
 9. بررسی و تست سایت را انجام دهید
 10. وب سایت خود را راه اندازی نمایید

رسام وب ؛ بهترین شرکت طراحی سایت در تبریز

برای طراحی سایت در تبریز به صورت اصولی و حرفه ای لازم می باشد تا انجام این طراحی را به شرکت طراحی سایتی در تبریز واگذار نمایید که در کار خود موفق و خبره باشد . دلیل توصیه ما به خاطر این است که کارهای بزرگ و هدفمند نیازمند تیم مجرب و با تجربه ای می باشد که در کار خود موفق بوده و نمونه کارهای بسیاری داشته باشند . شرکت رسام وب به دلیل این که نمونه کارهای بسیار زیاد و موفقی از سایت ها را در سطح کشور ارائه داده و دارای تجربه کافی و تیمی متخصص و مجرب می باشد ، به عنوان یکی از بهترین شرکت های طراحی سایت در تبریز شناخته می شود .

همشهریانی که خواهان طراحی سایت به توسط شرکت رسام وب می باشند می توانند با کارشناسان ما با شماره های 04191010419 و یا تماس مستقیم با شماره 09148740604 تماس گرفته و راهنمایی های لازم را در جهت راه اندازی سایت خود دریافت نمایند .

طراحی سایت فروشگاهی در تبریز

فروشگاه های اینترنتی در نقطه به نقطه کشور از جمله تبریز روند رشد مناسبی را آغاز کرده اند . به طوری که روز به روز بر تعداد فروشگاه های اینترنتی در شهر تبریز افزوده می شود و افراد بسیاری برای رونق کسب و کار خود به دنبال طراحی سایت فروشگاهی می باشند .

امروزه به دلیل گسترش کسب و کارهای اینترنتی و تمایل بیشتر مردم به خرید آنلاین و اینترنتی افرادی که کسب و کار خود را آنلاین نکنند ، در بازار رقابتی سهمی نخواهند داشت و سهمشان از بازار بسیار ناچیز خواهد بود .

ما در رسام وب برای طراحی سایت راهکار ها و اصولی را رعایت می کنیم که بدین طریق می توانید از سایت خود انتظار فروش بالایی داشته باشید .

لیست برخی از امکانات طراحی سایت فروشگاهی در تبریز را در زیر میتوانید ملاحظه کنید:

 1. امکان اضافه کردن بی نهایت محصول در سایت
 2. امکان اضافه کردن بی نهایت دسته بندی محصولات
 3. امکان اضافه کردن برچسب برای محصولات
 4. امکان تعریف شناسه محصولات
 5. امکان تعریف قیمت های متغیر
 6. امکان تخفیف بر روی محصولات
 7. کد تخفیف برای محصولات به صورت مبلغ ثابت یا درصد
 8. امکان اضافه کردن چندین عکس برای محصولات
 9. نمودار تغییرات قیمت محصولات
 10. اضافه کردن به لیست علاقه مندی ها
 11. جستجو بر اساس رنگ
 12. جستجو بر اساس برند محصولات
 13. جستجو بر اساس دسته بندی
 14. بخش مشخصات محصول
 15. بخش نظرات کاربران به صورت کاملا حرفه ای
 16. امکان تعریف فروشنده های مختلف
 17. امکان تعریف فروشنده های مختلف برای یک محصول
 18. صفحه اختصاصی برای هر فروشنده به سبک دیجی کالا
 19. امکان نمایش محصولات مرتبط
 20. طراحی و ساخت اپلیکیشن(هزینه مجزا)
 21. پیشنهاد لحظه ای محصولات
 22. و…..

طراحی سایت شرکتی در تبریز

شرکت ها از جمله مکان هایی می باشند که برای شناخته شدن و رونق کسب و کار خود و انجام بسیاری از کارهای حسابرسی و ... نیاز به طراحی وب سایت حرفه ای دارند . شهر تبریز به دلیل اینکه از کلان شهرهای کشور می باشد شرکت های قدیمی و تازه تاسیس بسیار زیادی را در دل خود جا داده است و فعالیت های شرکتی در هر زمینه ای را در این شهر می توان یافت .

شرکت ها برای اینکه بتوانند خدمات خود را به مشتریان در اقسا نقاط جهان نشان دهند نیاز به طراحی سایت حرفه ای دارند .

طراحی سایت شرکتی در تبریز موجب می شود تا شرکت ها هویتی جدید و مناسب به دست بیاورند . این شرکت ها همچنین بدین وسیله قادر خواهند بود تا ارزش ها و محصولات خود را به درستی به کاربران و مخاطبان نشان دهند و در نتیجه  در آمدشان رشد چشمگیری پیدا می کند .

زمانی که  برای یک شرکت سایت طراحی شود در واقع همانند کارت ویزیت برای شخص عمل می کند . توصیه ما به شما برای داشتن یک سایت خوب برای شرکتتان و به وجود آوردن یک خاطره خوب در ذهن مخاطب ، سپردن طراحی سایت خود به شرکت رسام وب می باشد که به بهترین نحو این کار را انجام خواهد داد .

لیست برخی از امکانات پیشنهادی برای وب سایت های شرکتی توسط رسام وب:

 1. صفحه اصلی کاملا اختصاصی
 2. صفحه تماس باما
 3. صفحه درباره ما
 4. صفحه معرفی محصولات و خدمات
 5. صفحه هیئت مدیره
 6. صفحه محصولات شرکت
 7. صفحه اهداف شرکت
 8. صفحه نمایندگی‌های شرکت
 9. وبلاگ و آخرین اخبار شرکت
 10. امکان اضافه کردن اخبار شرکت
 11. معرفی نمونه‌ کارهای شرکت
 12. و …

قیمت طراحی سایت در تبریز

قیمت از جمله نکات بسیار با اهمیتی می باشد که مورد توجه بسیاری از کارفرمایان می باشد . کارفرمایان برای اینکه بتوانند هزینه ها را به میزان زیادی کاهش دهند توجه زیادی به قیمت ها می کنند . در طراحی سایت در تبریز قیمت بستگی به عوامل مختلف زیادی دارد و معمولا قیمت طراحی سایت متفاوت می باشد . بنابراین برای اطلاع یافتن از قیمت دقیق سایت مد نظرتان می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید .

طراحی سایت ارزان در تبریز

برای اینکه سایت ، ارزان درآید و هزینه زیادی بابت این کار صرف نشود راه حلی وجود دارد که آن هم استفاده از سیستم های مدیریت محتوا مانند وردپرس می باشد . در صورتی که بودجه ی کافی برای طراحی سایت در تبریز نداشته باشید می توانید از این روش استفاده نمایید تا سایت برایتان ارزانتر در آید .

شرکت رسام وب به دلیل طراحی وب سایت های زیاد و متنوع ، نمونه های بسیار زیادی دارد و برای اینکه هزینه ی پایینی بابت طراحی سایت بپردازید ، می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید و سایت خود را با استفاده از دموهای رسام وب که از قبل آماده شده است سفارش دهید . در این صورت هزینه ی طراحی سایت شما پایین خواهد بود و با صرف هزینه کم صاحب سایت خواهید شد .

سایت هایی که به این روش طراحی می شوند هیچ تفاوتی از لحاظ کیفیت با دیگر سایت ها ندارند و فقط ویژگی ها و قابلیت های آن ها متفاوت می باشد .

بهینه سازی سایت در گوگل

گروه طراحی سایت در تبریز سایت شما را براساس آخرین طرح های روان شناسی طراحی سایت خواهد ساخت.با گرافیک خیره کننده تا کمترین میزان دفع کاربر (BounceRate) را داشته و بازدیدها را به مشتری همیشگی شما تبدیل کند (افزایش CTR)
قرارگیری در صفحه اول گوگل و لینک شدن سایت شما در چندین سایت عالی نیز از دیگرخدماتی است که برای مشتریان خود انجام خواهیم داد

 • آیا از راز های چگونگی پیشرفت سریع دیجی کالا خبر دارید؟
 • آیا از قانون تبدیل بازدید به مشتری چیزی میدانید؟
 • آیا ازقانون رنگ ها درطراحی سایت باخبرید؟
 • آیا قانون خرید آسان را میدانید؟

پشتیبانی و پاسخگویی به سوالات شما و مشاوره دقیق به شما برای راه اندازی کسب وکار اینترنتی تان

 • گروه طراحی سایت تبریز تا رسیدن به قله باشما خواهد بود
 • گروه ما در شهر تبریز مستقر بوده ولی با توجه به اینکه اینترنت جایگاه نمیشناسد و گستردگی آن جهانی است.ما حاضر به طراحی و خدمت رسانی به مشتریان خود در تمام نقاط کشور میباشیم.
 • رویای داشتن هر سایتی را در سر می پرورانید مهم نیست چقدر پیچیده است کافیست با ما تماس گرفته و هر امکاناتی که برای سایت خود میخواهید به ما معرفی کنید ما در طراحی سایت هیچ محدودیت و مرزی نخواهیم داشت و هرجور امکاناتی راکه درخواست کنید برای شما آماده خواهیم کرد.

سئو سایت در تبریز توسط رسام وب

سئو کردن سایت روشی می باشد که بعد از به پایان رسیدن طراحی وب سایت در تبریز و رعایت تمامی نکات گفته شده  ، می توانید به وسیله ی آن خود را به مخاطبانتان نشان دهید .

شرکت های سئو باید توانایی انجام این کار را در سطح کشوری داشته باشند و محدود به یک محیط نباشند . به عنوان نمونه افرادی که ادعا می کنند که سئو کار هستند و این کار را فقط در شهر تبریز یا یک شهر مشخص انجام می دهند در واقع اهمیت سئو را درک نکرده اند .

خدمات سئو سایت ، موجب بیشتر و بهتر دیده شدن سایت می شود . به عنوان مثال اگر شما دارای سایت فروشگاهی در تبریز می باشید ، می توانید با سئوی سایت ، فروش محصولات خود را به میزان زیادی بالا ببرید . علاوه بر این با سئو شدن سایت ، ارزش کار شما تا میزان زیادی بالاتر می رود و می توانید نسبت به رقبای خود دارای برند ارزشمندتری باشید .

با سئو سایت به وسیله ی بهترین شرکت سئو کار تبریز می توانید در صفحه ی اول گوگل قرار بگیرید و با سایت خود به درآمد بالایی برسید .

شرکت رسام وب در تبریز با توانایی و تبحر زیادی که دارد می تواند سایت شما را به صفحه اول گوگل برساند ، همانطور که سایت های بسیاری را به این صفحه رسانده و موجب شده تا کسب و کارشان رونق فراوانی بگیرد .

خدمات سئو سایت در تبریز توسط رسام وب به صورت زیر می‌باشد:

 1. بررسی سایت از نظر تکنیکال
 2. بررسی محتوایی سایت و تولید محتوا
 3. بررسی کلمات مورد نظر سایت
 4. تدوین استراتژی محتوا
 5. بهبود رتبه و جایگاه شما در گوگل
 6. خدمات سوشال مارکتینگ
 7. و …

طراحی وب سایت در تبریز

سوالات متداول طراحی سایت در تبریز

1قیمت طراحی سایت چقدر است؟
هزینه ساخت یک وب سایت با توجه به طرح گرافیکی (UI) ، امکانات مورد نیاز، نوع تکنولوژیهای مورد استفاده جهت توسعه، بهینه بودن کدها ، میزان تخصص تیم فنی ، سرور وب سایت ، امنیت سرور ، سرعت وب سایت و موارد دیگر می تواند متفاوت باشد. جهت اطلاع از قیمت و دریافت مشاور رایگان می توایند با شماره 09148740604 تماس داشته باشید.
2چگونه می توان سایت خودم را در صفجه اول نتایج گوگل نمایش دهم؟
برای اینکه بتوانید وب سایت خود را در در جستجوی کلمات کلیدی مرتبط با محصولات و خدمات خود در صفحه اول گوگل ظاهر کنید نیاز به دانش تخصصی SEO دارید. همچنین برای اینکه به درآمد زایی برسید نیاز به آگاهی و تخصص از علم دیحیتال مارکتینگ (بازاریابی الکترونیکی) دارید. تیم اجرایی گروه رسام وب با داشتن متخصصین در هر دوره شما را در رسیدن به این اهداف همراهی خواهند کرد.با توجه به تجربه چندین ساله خود و نمونه کارهای متعدد در حوزه های مختلف بدون دغدغه انتخاب شما می توانیم باشیم.
3هزینه SEO (بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو) چقدر است؟
عوامل تعیین کنند هزینه کلمات کلیدی چهت انجام سئو عبارتند از: • میزان سختی و رقابتی بودن کلمه کلیدی • وضعیت رقبا • بازار هدف • وضعیت وب سایت • و ... بستگی دارد. برای اطلاع از برآورد دقیق جهت سئوی کلمات کلیدی کسب و کار خود با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
4مدت زمان اجرای یک وب سایت چقدر است؟
بسته به امکانات مورد انتظار مدت زمان اجرای آن از دو هفته الی چندین ماه می تواند متغیر باشد.همچنین ربان برنامه نویسی انتخاب شده نقش مهمی در مدت زمان آماده شدن وب سایت دارد.
5با اینکه بصورت آفلاین فعالیت میکنم کسب و کار من نیاز به طراحی سایت دارد؟
با توجه به رشد روز افزون کسب و کارهای اینترنتی و دسترسی آسان مردم به انواع خدمات و محصولات از طریق وب سایت ، شبکه های اجتماعی و بازاریابی اینترنتی در هر حوزه ای که فعالیت داشته باشید به زودی نیاز به فعال بودن در بستر وب و فضای اینترنت را احساس خواهید کرد. در بستر فضای مجازی وب سایت برای یک مجموعه مصداق داشتن فروشگاه در دنیای فیزیکی می باشد. بنابراین هر اندازه زودتر برای این حوزه اقدام کنید از رقبای خود پیشی خواهید گرفت و در موتور جستجوی گوگل که بیش از 90 درصد کاربران از این طریق به وب سایت ها دسترسی پیدا می کنند ، اعتبار دریافت می کنید.
6برای اینکه بتوانم نیاز خود به طراحی وب سایت در تبریز را شناسایی کنم چیکار کنم؟
جهت انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت در تبریز و همچنین بهترین شرکت برنامه نویسی در تبریز با کارشناسان ما صحبت نموده و راهنمایی دریافت نمایید. مسلما نحوه پاسخدهی به سوالات شما از طرف همکاران رسام وب، تردید شما نسبت به انتخاب شرکت متخصص طراحی وب سایت در تبریز را برطرف می کند و اطمینان داریم که انتخاب اول شما خواهیم بود.
7فرق بین وب سایت اختصاصی یا وب سایت وردپرسی در چیست؟
برای پاسخ به این سوال تعریف از هر دو حالت را بدانید. وردپرس یکی از سیستم های مدیریت محتوا (CMS) متن باز جهت توسعه و ب سایت، وبلاگ و اپلیکیشن می باشد که از محبوترین ها می باشد.وب سایت اختصاصی سایتی است که توسط یک برنامه نویس یا شرکت ، بصورت اختصاصی و انحصاری برای سفارش دهنده ایجاد می شود. حال اینکه وب سایت وردپرسی بهتر است یا اختصاصی ، عامل تعیین کننده نیازهای کسب و کار شما و میزان بودجه در نظر گرفته شده می باشد.
8شرایط پشتیبانی وب سایت در تبریز توسط گروه رسام وب چگونه است؟
گروه رسام وب به دو صورت پشتیبانی انجام می دهد: • پشتیبانی فنی که شامل رفع خطاهای احتمالی در ادامه حیاط وب سایت می باشد و همچنین پایدار نگه داشتن سایت، بصورت رایگان و تا زمان فعالیت سایت ارایه می شود. • پشتیبانی محتوایی »»» در صورتی که در طول یک سال پشتیبانی حداقلی نیاز داشته باشد بصورت رایگان و در غیر اینصورت با توجه به شرایط با توافق طرفین انجام خواهد شد.
9شرایط پرداخت هزینه های طراحی وب سایت در رسام وب چگونه است؟
• 30 درصد پیش پرداخت • 30 درصد موقع تحویل • 40 درصد حداکثر تا یک ماه پس از تحویل (در این مدت کارفرما می تواند بررسی های کاملی نسبت به وب سایت ارایه شده داشته باشد.)

نمونه کارها

آخرین نوشته ها

آگوست 26, 2019
طراحی سایت

طراحی سایت در تبریز

طراحی سایت در تبریز از جمله ی راهکارهای مهم برای افرادی که قصد فروش و بازدهی بیشتر برای عرضه ی محصولات خود به صورت اینترنتی دارند می باشد  . کسب و کار اینترنتی از جمله مناسبترین و بهترین راهکار ها  برای کسب در آمد می باشد
ژوئن 28, 2019

 راه های در آمد زایی از طریق طراحی سایت و اینترنت

  در آمدزایی اینترنتی و طراحی سایت از جمله ی کسب و کار های مهمی می باشد که امروزه بسیار رونق پیدا کرده و رقابت های […]
ژوئن 20, 2019
یادگیری طراحی سایت در تبریز

یادگیری طراحی سایت در تبریز

یادگیری از جمله مواردی می باشد که هر چقد بیشتر بیاموزیم بیشتر تشنه تر خواهیم بود و به دنبال یادگیری بیشترتری خواهیم بود . یادگیری طراحی […]