هدایای تبلیغاتی در ارومیه - رسام وب

برای دانلود کاتلوگ محصولات می توانید با مراجعه به هر دسته بندی کاتالوگ مربوط به آن دسته بندی را دانلود کنید

هدایای تبلیغاتی در ارومیه

هدایای تبلیغاتی در ارومیه هدایای تبلیغاتی در ارومیه

از راه‌های مؤثر و مهم برای معرفی محصولات و خدمات یک سازمان یا شرکت تبلیغات است. تبلیغات کارا و مؤثر اثر به سزایی در رشد کسب‌وکار و موفقیت شما دارد. از طریق تبلیغات می‌توان اطلاعات جدیدی را به مشتریان خود داد و آن‌ها را دعوت به استفاده از محصولات خود کرد. دراین‌بین بهره‌گیری از راهی متفاوت نتیجه خوبی را برای شما به ارمغان می‌آورد. هدایای تبلیغاتی ازجمله مؤثرین ترین راه‌ها برای برندینگ و توسعه کسب‌وکار شما محسوب می‌شود. این دسته از تبلیغات جذابیت خاصی برای بیننده دارد و به‌طور طبیعی ما انسان‌ها همیشه با دریافت هدیه‌ای از طرف دیگران احساس خرسندی و شادی می‌کنیم و آن افراد را به‌ندرت از یاد می‌بریم. هدیه خوب می‌تواند هم چون یادبودی زیبا برای سالیان سال در زندگی‌مان و محبت آن در قلبمان ماندگار گردد. هدایای تبلیغاتی نیز چنین تأثیری در ماندگاری نام برند و سازمان شما در بین مردم دارد. در یک هدیه تبلیغاتی خوب و مناسب نام برند و تجاری شما به نحوی درست جایگیری می‌شود تا بر شناخته شدن آن تأثیر بگذارد.

اهداف هدایای تبلیغاتی خوب در ارومیه

۱_تبلیغ
۲_لبخند
۳_سود

هدایای تبلیغاتی خاص در ارومیه

برندهای مختلف روزبه‌روز در حال گسترش هستند و هرکدام به طریقی سعی در معرفی بهتر و ماندگاری بیشتر برای رشد کار خود هستند. هدایای تبلیغاتی ازجمله مهم‌ترین و کارآمدترین راه‌ها برای این مقوله است. با ارائه هدایای تبلیغاتی شما در واقع علاوه بر تشکر و قدردانی از مشتری‌هایتان، قدمی دیگر برای پیشرفت کارتان برداشته‌اید. با انتخاب هدایای تبلیغاتی نام تجاری و برندینگ شما می‌تواند به مدتی طولانی در بین مردم ماندگار شود. با استفاده از محصولاتی کاربردی شما می‌توانید علاوه بر مشتریانتان افراد زیادی را نیز به کار و محصولات خود جذب کنید. در این میان انتخاب صحیح هدایا و طراحی خلاقانه آن‌ها اهمیت زیادی را دارا است چراکه می‌توان از این هدایا در سمینارها، همایش‌ها، مهمانی‌های تجاری اداری و کنفرانس‌های گوناگون استفاده کرد و مخاطبان را تشویق به همکاری با شما کرد.

هدایای تبلیغاتی در ارومیه

ازآنجایی‌که هدایای تبلیغاتی معرف شما و محصولاتتان خواهند بود توجه به طراحی آن اهمیت زیادی دارد. هماهنگی بین محصولاتتان و هدایای تبلیغاتی نتیجه بهتری را برای شما در پی خواهد داشت.استفاده از هدایای تبلیغاتی کاربردی باکیفیت موجب اشتیاق در مشتری و ایجاد نگرشی مثبت نسبت به شما خواهد بود. اگر دیدگاه مشتریان نسبت به شما و محصول تبلیغی شما مثبت و خوب باشد آن‌ها خود نیز نقش معرف و مبلغ را برای شما خواهند داشت. با هدایای تبلیغاتی مختلف مثل خودکار، لیوان، دفتر یادداشت و… می‌توانید تمامی راه‌های ارتباطی خود را در اختیار مشتری بگذارید و آن‌ها به‌ راحتی با شما ارتباط برقرار کنند.
با توجه به تحقیقات انجام‌شده موفقیت و پیشرفت شرکت‌های هدیه دهنده بیشتر از بقیه شرکت‌ها است چرا که افرادی که هدیه دریافت می‌کنند امکان دسترسی آسانی به راه‌های ارتباطی دارند و این امر تعداد تماس شرکت‌های هدیه دهنده را افزایش می‌دهد. با هدایای تبلیغاتی روابط بین شرکت و مشتریان نیز تقویت می‌گردد و رضایت مشتری را در پی خواهد داشت.
آیا هدیه تبلیغاتی شما هدف خاصی را دنبال می‌کند؟
اگر جواب شما به سؤال بالا مثبت است باید به دنبال این‌که هدفتان چیست و چه می‌توان کرد، پاسخ داد. با در نظر گرفتن هدفی خاص کاربرد نام تجاری و برند شما نیز مشخص می‌شود و قرارگیری برند تجاری به‌ صورت لوگوی تصویری یا نوشتاری یا همه موارد انجام می‌شود.

نایلون تبلیغاتی در ارومیه

بهره‌گیری از نایلون‌های تبلیغاتی برای کسانی که علاوه بر فروش محصولات خود به فکر برندینگ آن هستند مفید واقع می‌شود. یک نایلون تبلیغاتی باید به‌ گونه‌ای طراحی شود که بتواند افکار عمومی را به خود جلب کرده و موردبحث قرار بگیرد. مسلماً با طرح‌های خلاقانه در برند سازی و اهداف خود نیز نتیجه خوبی را خواهید گرفت. نایلون تبلیغاتی مناسب و اصولی بسیاری از هزینه‌های اضافی تبلیغ را نیز کاهش می‌دهد. این ابزار تبلیغاتی موجب رضایت توزیع‌کنندگان برای انجام کارشان و راحتی خرید مشتریان برای حمل محصولات خواهد شد. نایلون تبلیغاتی به‌عنوان نشان تجاری شما در بین مردم و اجتماع استفاده خواهد شد و باعث بازخوردی مثبت می‌شود. مهارت و تخصص ما تنها در طراحی سایت در ارومیه و هدایای تبلیغاتی در ارومیه محدود نمی‌شود چراکه استفاده از هدایای تبلیغاتی نیاز به مکان و زمان مناسب دارد که تیم رسام وب با توجه تجربه کاری و تخصص خود شما را در این امر یاری می‌دهد.

ساعت تبلیغاتی

ساعت تبلیغاتی در ارومیه به‌صورت مچی، رومیزی، دیواری طراحی می‌شود و بهترین ایده برای ماندگاری نام تجاری‌تان در بین مخاطبانتان است چراکه با نگاه به ساعت در هر موقعیت زمانی با برند حک‌شده شما در صفحه ساعت روبه‌رو خواهند شد.

خودکار تبلیغاتی

خودکار تبلیغاتی در ارومیه در جنس‌های پلاستیکی و فلزی ساخته می‌شود. این ابزار تبلیغاتی از پرطرفدارترین هدایای تبلیغاتی هستند. خودکار تبلیغاتی نام تجاری شما را به مدتی طولانی نزد مشتریان ماندگار می‌کند. خودکار به‌عنوان وسیله‌ای کارا و مفید گزینه خوبی برای هدیه دادن به ارگان‌ها، سازمان‌ها و افراد مختلف جامعه است.
قلم تبلیغاتی
قلم تبلیغاتی در ارومیه این ابزار تبلیغی شامل روان‌نویس، خودنویس و قاپید می‌شود و عملکردی هم چون خودکار تبلیغاتی ایفا می‌کند. نوع طرح و جنس قلم تبلیغاتی نیز با توجه به نیاز مشتریان در نظر گرفته می‌شود.

ست مدیریتی تبلیغاتی

ست مدیریتی تبلیغاتی در ارومیه این ابزار تبلیغاتی به‌عنوان هدیه‌ای ویژه برای مدیران سازمان‌ها طراحی می‌شود. ست مدیریتی تبلیغاتی شامل ست خودکار، خودنویس و ست مدیریتی تبلیغاتی سه چهار تکه‌ای جا کارتی چرمی و جاکلیدی می‌شود. ارائه این ست‌ها در جعبه‌هایی نفیس و مناسب عرضه می‌شود و هدیه‌ای باارزش برای یک مدیر باتجربه خواهد بود.

جا کارتی تبلیغاتی در ارومیه

از این ابزار تبلیغاتی می‌توان برای نگهداری کارت ویزیت و کارت‌های اعتباری مختلف استفاده کرد.

جاکلیدی تبلیغاتی در ارومیه

با انتخاب جاکلیدی تبلیغاتی در ارومیه می‌توانید برای مدت‌زمان طولانی نام تجاری خود را در بین مشتریان شناخته‌تر و ماندگار کنید. جاکلیدی تبلیغاتی بنا به درخواست شما می‌تواند از جنس فلزی، چرمی و پلاستیکی باشد.

ساک و کیف تبلیغاتی در ارومیه

کیف دستی تبلیغاتی در ارومیه، جنس این محصول نیز بنا به نیاز و درخواست مشتری می‌تواند پارچه‌ای، کاغذی و چرمی‌باشد. هر یک از این محصولات در رنگ‌ها و اندازه‌های دلخواه مشتری تولید می‌شوند.

جلد مدارک تبلیغاتی در ارومیه

از این محصول برای نگهداری مدارک و اسناد استفاده می‌شود. هم‌چنین طراحی آن مثل رو جلدی صورت می‌گیرد و لوگوی اختصاصی شرکت یا سازمانتان نیز بر روی آن درج می‌گردد.

فلش مموری تبلیغاتی در ارومیه

فلش مموری تبلیغاتی در ارومیه،این هدیه تبلیغاتی در طرح‌ها، رنگ‌ها و جنس‌های مختلف تهیه می‌شود. فلش مموری از به‌روزترین و کاربردی‌ترین هدایای تبلیغاتی به شمار می‌رود که گیرنده از دریافت آن احساس خرسندی می‌کند. لوگوی تجاری شما بر روی فلش درج می‌شود و یا می‌توان با تهیه فایلی و ارائه در آن فلش به معرفی محصولات و شرکت پرداخت. ارائه و تحویل فلش در بسته‌بندی‌های شیک و نفیس نتیجه بهتری را در پی خواهد داشت.

تقویم، سررسید و ارگانایزر تبلیغاتی در ارومیه

در پایان هرسال شرکت‌های مختلفی اقدام به تهیه سررسیدها و تقویم برای هدیه به شرکت‌های دیگر می‌کنند. ارائه ارگانایزر تبلیغاتی در کنار تقویم در طرح‌های مختلف می‌تواند سودمند واقع گردد.

تندیس تبلیغاتی در ارومیه

تندیس تبلیغاتی در ارومیه ،این ابزار تبلیغاتی برای تشکر و قدردانی از نمایندگی‌های شرکتتان و مشتریانتان ساخته می‌شود و می‌تواند نام شما را در ذهن آن‌ها جاودانه سازد.

پاور بانک تبلیغاتی در ارومیه

پاور بانک تبلیغاتی در ارومیه ،امروزه با افزایش گوشی‌های هوشمند و استفاده بیش‌ازحد آن در بسیاری از مواقع با کمبود شارژ مواجه هستیم و در هر مکانی امکان شارژ کردن وجود ندارد. پاور بانک تبلیغاتی بهترین گزینه برای هدیه تبلیغاتی به مشتریان برای برند سازی و جلب نظر آنان است.

لیوان، زیرلیوانی تبلیغاتی در ارومیه

لیوان تبلیغاتی در ارومیه جنس و نوع لیوان بر اساس نیاز و خواسته شما انتخاب می‌شود. این هدیه تبلیغاتی می‌تواند به‌عنوان برند شما در شرکت‌ها و نمایندگی‌هایتان مورداستفاده قرارگیری و به سازمان‌های مختلف ارائه گردد.

آفتاب‌گیر ماشین تبلیغاتی در ارومیه

آفتاب‌گیر ماشین تبلیغاتی در ارومیه جزو هدایایی به شمار می‌آید که در اجتماع بسیار دیده می‌شود و همیشه می‌تواند در خودروها استفاده شود.

کتاب تبلیغاتی

با این علاوه بر برند سازی و کسب سود موجب بهبود فرهنگ کتاب‌خوانی نیز خواهید شد.

هدایای تبلیغاتی در ارومیه می‌تواند شامل کلیه موارد زیر باشد:

ساعت تبلیغاتی

ساعت دیواری تبلیغاتی ساعت رومیزی تبلیغاتی ساعت مچی تبلیغاتی

خودکار تبلیغاتی

خودکار پلاستیکی تبلیغاتی خودکار فلزی تبلیغاتی

ست‌های مدیریتی تبلیغاتی

لیوان تبلیغاتی

زیرلیوانی تبلیغاتی

کیف تبلیغاتی

کیف شخصی تبلیغاتی ، کیف اداری تبلیغاتی ، کیف لپ‌تاپ تبلیغاتی ، جا کارتی تبلیغاتی

قلم تبلیغاتی

روان‌نویس ، خودنویس ، راپید

جاکلیدی تبلیغاتی

جاکلیدی تبلیغاتی فلزی ، جاکلیدی تبلیغاتی فلزی چرمی ، جاکلیدی تبلیغاتی چرمی

فلش مموری تبلیغاتی

پاور بانک تبلیغاتی

تقویم تبلیغاتی

تقویم دیواری تبلیغاتی ، تقویم رومیزی تبلیغاتی ، سررسید اختصاصی تبلیغاتی ، سررسید عمومی تبلیغاتی

تندیس

ساک تبلیغاتی

آفتاب‌گیر ماشین

نایلون تبلیغاتی

کتب نفیس تبلیغاتی و ده‌ها محصول دیگر که می‌تواند جزو هدایای تبلیغاتی باشد.

برای استعلام قیمت‌ها و طراحی هدایای تبلیغاتی در ارومیه می توانید با دفتر فروش رسام وب واقع ارومیه تماس بگیرید و تمامی سؤالات و پیشنهاد‌ها خود را در زمینه طراحی سایت ، طراحی لوگو و هدایای تبلیغاتی ،بهینه سازی سایت و طراحی سایت در ارومیه مطرح فرمایید.
نویسنده: مهر رقمی