طراحی کارت ویزیت در ارومیه - رسام وب
طراحی لوگو در ارومیه
طراحی لوگو در ارومیه
ژوئن 18, 2017
عکاسی صنعتی در ارومیه
عکاسی صنعتی در ارومیه
جولای 11, 2017
طراحی کارت ویزیت در ارومیه

طراحی کارت ویزیت در ارومیه

طراحی و کارت ویزیت در ارومیه

کارت ویزیت (business card) از اعضای اصلی و مهم اوراق اداری که شامل سربرگ های اداری، کاتالوگ، بروشور، سی دی و دفتر چه یادداشت می شود، است. بهره گیری از کارت ویزیت در طراحی ها و چاپ افست ها نیز اهمیت فراوانی دارد. از کارت ویزیت به عنوان یک ابزار قدیمی می توان برای برقراری ارتباط و معرفی شرکت و خدمات خود استفاده کرد. مسلما کارت ویزیت فقط برای رونق و توسعه بازاریابی کافی نیست و فقط تکمیل کننده عناصر تبلیغاتی دیگر بوده و راه های ارتباطی با شما را در اختیار مشتریان و مخاطبان قرار می دهد. همیشه دیدارها و برخورد های اول اهمیت بیشتری دارند و این امر در کارهای رسمی اهمیت چندین برابری پیدا می کند. با طراحی کارت ویزیت برای حرفه و شرکت خود و ارائه آن به مخاطبانتان می توانید به طور مستقیم و غیر مستقیم شرکت خود را معرفی نمایید. روز به روز صنعت چاپ افست و دیجیتال در حال گسترش است و در این میان کیفیت و جذابیت طراحی و چاپ کارت ویزیت نیز اهمیت زیادی پیدا کرده است. امروزه کارت ویزیت اهمیت خاصی بین مدیران و صاحبان کسب و کار دارد و هر کدام از مدیران برای شروع تجارت خود داشتن کارت ویزیت را عنصری مهم و با ارزش تلقی می کنند. ارائه کارت ویزیتی با کیفیت تاثیر مثبتی از کار و شرکت شما در ذهن بیننده می سازد.

عناصر طراحی کارت ویزیت در ارومیه

نام شرکت یا شخص، لوگو و درج راه های مختلف ارتباطی شرکت از عناصر اصلی و مهم طراحی کارت ویزیت به شمار می رود. بهره گیری از طرحی خلاق و جذاب تاثیر مثبتی را بر روی ذهن بیننده خواهد گذاشت. مشتریان دارایی اصلی یک کسب و کار هستند، پس بنابراین زمانی که شما یک تصویر زیبا و خلاق را بتوانید در ذهن مشتریانتان درج کنید در واقع باعث ماندگاری بهتر و بیشتر نام و برند خود در میان آن ها شده اید و پیشرفت خوبی را خواهید داشت.
نکاتی مهم در رابطه با موفقیت و پیشرفت کسب و کار
هر کسب و کاری برای معرفی خود و ماندگاری اش در بین مردم و مشتریانش به چند عنصر اصلی نیازمند است که طراحی کارت ویزیت یکی از آن ها به شمار می رود. عناصر مهم در جهت توسعه و پیشرفت کار و حرفه شما عبارتند از:
۱-طراحی لوگوی مناسب
لوگو برنوع طرح و رنگ کارت ویزیت نیز تاثیر زیادی دارد.
۲-طراحی و چاپ کارت ویزیت در ارومیه
به عنوان تنها عنصر تبلیغاتی که می تواند با طرحی جذاب همیشه همراه مشتریانتان باشد و در مواقع نیاز آن ها را دعوت به همکاری با شما کند.
۳-طراحی وب سایت
با درج راه ها ارتباطی از جمله آدرس وب سایت شرکتتان در کارت ویزیت مخاطبان را به نحوی به روز تر و جامع تر با حرفه و تخصصتان آشنا می کنید.
۴-طراحی سر برگ
سربرگ های اداری کارهای شرکتی و سازمانی شما را منظم و هماهنگ تر نشان می دهد.

طراحی و چاپ کارت ویزیت نامناسب

استفاده از طراحی های نامناسب برای شما مشکل ساز خواهد بود چرا که ذهنیت و تصور مخاطب از کار و تخصص شما بد خواهد شد و در نتیجه تاثیری منفی بر کارتان خواهد گذاشت و هنگامی اقدام به تعویض کارت ویزیت خود بکنید باید زمان و هزینه زیادی را خرج کنید تا بتوانید ذهنیت بد مخاطبین را از بین ببرید. طراحی و چاپ کارت ویزیت در ارومیه تنها برای شرکت های تجاری و کسب و کار ها صورت نمی گیرد و افراد حرفه ای و متخصص نیز می توانند برای معرفی کار و حرفه خود کارت ویزیت داشته باشند.
اهداف طراحی و چاپ کارت ویزیت در ارومیه
معرفی کردن حرفه و محصولات خود، افزایش و جذب مشتری، رونق فروش و بازاریابی، برندینگ و ترغیب مخاطبین جهت برقراری ارتباط با شما از اهداف کارت ویزیت است.

چاپ کارت ویزیت در ارومیه

چاپ بر روی انواع سلفون مات، براق، سلفون مات دورگرد uv موضعی، سلفون مات دور گرد، کتان آلمانی ۳۰۰ گرمی، کتان سایز بزرگ، کتان دورگرد، لمینت مات دورگرد موضعی، لمینت مات دورگرد مربعی، لمینت براق دورگرد،pvc مقوای فانتزی،… صورت پذیرد. لایه محافظتی برای ثبیت رنگ کارت و چاپ بارکد نیز با اهمیت است.
هزینه طراحی و چاپ کارت ویزیت در ارومیه و طراحی کاتالوگ در ارومیه بنا به طرح درخواستی و نوع متریال انتخابی شما و مدت زمان انجام کار بر آورد می شود.

جهت اطلاعات بیشتر در زمینه طراحی سایت در ارومیه و یا در زمینه طراحی لوگو در ارومیه می توانید.با دفتر فروش رسام وب واقع در ارومیه تماس حاصل فرمایید.
نویسنده: مهری رقمی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 8 =