طراحی سایت بازرگانی - رسام وب

طراحی وب سایت بازرگانی

طراحی سایت بازرگانی

طراحی وب سایت بازرگانی

شرکت های بازرگانی با توجه به زمینه فعالیتشان می توانند محدوده ای بدون مرز را برای خود به وجود آورند که این کار با طراحی وب سایت بازرگانی برای این گونه شرکت ها امکان پذیر است. طراحی یک وب سایت را می توان از ملزومات شرکت های بازرگانی دانست که با این کار می توانند تحولی جدید و سودمند در کارشان ایجاد کنند .نحوه طراحی سایت بازرگانی با توجه به نوع فعالیت شرکت صورت می گیرد.

از جمله مواردی که می توان در چنین وب سایت هایی طراحی نمود:
1-به نمایش درآوردن تمامی محصولات وخدمات شرکت شما (گالری تصاویر)
2-ثبت راه های ارتباطی (درج دقیق آدرس شما درنقشه گوگل و سایر راه های تماس )
3-پرداخت های آنلاین به همراه ثبت سفارشات مشتریان
4-طراحی وب سایت چند زبانه (برای بازرگانان بین المللی بسیار سودمند خواهد بود)
5-طراحی سیستم نظرسنجی برای مشتریان
6- طراحی سامانه پیامکی برای مشتریان جهت اطلاع از آخرین اخبار
7- قرارگیری رزومه کاری شرکت
8- ارائه کاتالوگ آنلاین برای خدمات و محصولات شرکتتان
9- سرعت بارگذاری بالای سایت در سرورها
10 –طراحی لوگوی مناسب با توجه به زمینه کاری شما
11 -قرار دادن صفحه وب های مجزا برای موضاعاتی از جمله (درخواست نمایندگی،اخبارشرکت و…)
این ها فقط بخشی از ماژول هایی است که می تواند برای سایت بازرگانی در نظر گرفته شود و سایر امکانات می تواند براساس نظرات و پیشنهادات شما به طراحی افزوده شود.

بهینه سازی سایت

ما بعد از طراحی وب سایت نیازمند دیده شدن سایت و افزایش بازدیدکننده ی سایت و درنتیجه افزایش موفقیت شما هستیم البته در این راه نحوه چیدمان و طراحی داخلی سایت بسیار مهم است تا رفتار بازدید کننده گان (برای مطالعه رفتار بازدید کننده گان به این صفحه مراجعه کنید) در عمل نیز خوب باشد به طور کلی ورودی سایت نسبت به هدف سایت باید مد نظر باشد که ضریب تبدیل آن سایت را مشخص می کند(برای مطالعه نرخ تبدیل سایت به این صفحه مراجعه کنید).راهکاری که ما برای ارتقای رتبه سایت شما در گوگل مطرح می کنیم بهینه سازی سایت (سئو) می باشد که باتوجه به کلمات پرجست وجوی هدف شما در زمینه خدمات و محصولات بازرگانی صورت می گیرد که با قرارگیری نام تجاری شما در صفحه اول گوگل شاهد تحولی موثر در کار تان خواهید بود.لازم به ذکر است برای انجام بهینه سازی سایت ،قالب طراحی شده ی سایت نیز باید قالبی بهینه باشد که بتواند هدفمند و مفید واقع شود.مطمئنا اگر نرم افزار کپی و قالب آماده باشند در مقابل یک سیستم اختصاصی طراحی شده و مقارن با استانداردهای روز و تجربیات حاصل شده در طول سالیان متوالی کم ارزش تر و کارایی کم تری خواهد داشت.
گفتنی است که تعیین کلمات هدفمند زمینه فعالیت شما با توجه به گفته ها وخواسته های شما و هم براساس بررسی های کارشناسان در گوگل صورت می گیرد که بتواند به پیشرفت رتبه سایت شما کمک کند.
کلمات هدفمند برای سئو سایت کلماتی هستند که بیشترین جست وجو را درمیان کاربران و با توجه به رقابتی که رقیبان شما بر سرآن دارند مشخص می شود .برای مثال می تواند شرکت بازرگانی،بازرگانی جهانی،و…از جمله ای این کلمات باشند.

گستره ی بازاریابی ازطریق وب سایت بازرگانی

مهم ترین مزیتی که می توان برای سایت بازرگانی در نظرگرفت بازاریابی جهانی می باشدکه می تواند گستره ی فعالیت شرکت بازرگانی شما را بدون هیچ محدودیت زمانی و مکانی بهبود بخشد.چرا که شرکت های بازرگانی کار اصلی شان واردات و صادرات می باشد و از هر جای جهان می توانند برای خود مشتری بسازند.پس دراین میان شما می توانید با طراحی یک سایت چند زبانه باعث جذب بیشتر مشتری هایتان شوید و افراد دیگر هم بتوانند به راحتی با محصولات شما آشنا شوند وارتباط موثری بین شما وسایر کشورها به وجود می آید.
درآینده ای نزدیک تمامی شرکت های بازرگانی بر سر وب سایت وجایگاه آن در کسب وکارشان رقابت خاصی خواهند داشت پس هر چه زودتر اقدام به طراحی وب سایت بازرگانی اختصاصی کنید مسلما موفق تر هم خواهید بود هم چنین وب سایت را همانند یک سرمایه گذاری برای خود ببینیدکه باکمک آن گام های جدید پیشرفت را طی خواهید کرد.
شما بازرگانان گرامی برای ارتقا کار وهدفتان در دنیای اینترنت می توانید با رسام وب تماس حاصل فرمایید و تمامی سوالات و خواسته های خود را مطرح نمایید.

نویسنده مهری رقمی