5 روش برای حفظ رتبه ی SEO - رسام وب
علت نوسانات رتبه ها در گوگل
علت نوسانات رتبه ها در گوگل
سپتامبر 27, 2016
طراحی وب سایت فروشگاهی
ویژگی سایت فروشگاهی
اکتبر 29, 2016

پنج روش برای حفظ رتبه ی سئو

برای بالا بردن رتبه در گوگل بسیار سخت کار می کنید….اکنون باید از موقعیت خود دفاع کنید. نظریات دانیال فیجل مقاله نویس  برای ثابت ماندن در رتبه ی بالا  چنین آورده است.  پایه و اساس هرکسب و کار آنلاین تولید یک منبع ثابت از ترافیک وب سایت می باشد.اگر  بازدید کننده ای از وب سایت خود ندارید، تبدیل آنها به مشتری وفادار و طولانی مدت غیر ممکن خواهد بود. زمانی که شما خودتان را به عنوان تصدی گوگل مقرر کنید،دید شما را در جستجوی پرسش های محرک افزایش می دهد.

اما چه اتفاقی بعد از اینکه خودتان رادر یک نقطه بالا از  صفحات نتایج جستجوی گوگل دیدید می افتد؟

برخلاف باور عموم، رتبه بندی سئو برای کلمات کلیدی خاص تنها نیمی از نبرد می باشد. اصول اصلی دائما در حال تحول است، و بازاریابان نیاز دارند با آخرین گرایش به روز بشوند.

امروز،می خواهیم در مورد چگونگی حفظ رتبه بالا برای کلمات کلیدی که سخت  روی آنها کار کرده اید صحبت کنیم. این استراتژی همچنین کمک می کند تا شما را از هر الگوریتم پتانسیل به روز حفاظت کند.

به روز رسانی سایت

گوگل به روز رسانی سایت را برای حساب اش با عنوان کیفیت محتوا و تازگی محتوا بخشی از رتبه بندی الگوریتم قرار می دهد،بنابراین وب سایت خود را به روز نگه دارید تا موقعیت شما در بالاترین سطح باشد.

استراتژی های کهنه از قبیل مقالات (فقط متن) می تواند به طوربالقوه مانع جستجوی رتبه بندی محرک شود.اگر بخواهید کلمات کلیدی خود را حفظ کنید،باید محتوای خود را از طریق اضافه کردن مجموعه ای از فیلم و تصاویر در مقالات به روز برسانید.

این تجربه خوانندگان را افزایش می دهد و افراد بیشتری را به لینک سایت شما جذب می کند.برای بهبود درخواست سایت شما رتبه جستجو را کاهش می دهد و احتمالا بازدید کنندگان را در درگیر شدن با مطالب  افزایش می دهد.

سرعت سایت شما

سرعت سایت (جهت مطالعه عوامل تاثیر گذار بر سئو اینجا کلیک کنید) یک عامل رتبه بندی در محرک جستجوی گوگل بوده است،اما بسیاری از وب سایت ها هنوز با سرعت لود نمی شوند مخصوصا در موبایل که در آن اکثریت در حال جستجو هستند.به خاطر داشته باشید که بیش از دو ملیون وبلاگ نوشته شده وجود دارد،بنابراین اگر وب سایت شما در حال بار گذاری است و به اندازه کافی سرعت ندارد،به احتمال زیاد رفت و آمد بازدید کنندگان به یک راه حل جایگزین می شود.

خواستار گوگل از مدیران سایت این است که صفحه ی زمان لود خود را برای دستگاههای تلفن همراه  به کمتر از یک ثانیه ببرند،که این نیز خیلی با سرعت است.در هر حال،حتی اگر نتوانید به این اندازه بیاورید در نطر بگیرید هر ثانیه که شما زمان لود صفحه ی خود را اصلاح می کنید از ترک کردن صفحه کاهش می یابد.

خوشبختانه،ایجاد بار گذاری صفحات نباید نیاز به استخدام کارشناس فنی در شبکه داشته باشد.در زیر سه مرحله برای پیاده سازی مراحل وجود دارد که سرعت وب سایت را افزایش می دهد.

تبدیل به یک سرویس  وب میزبان با سرعت ومطمئن
فعال کردن فشرده سازی تصاویر در وب سایت

استفاده از یک شبکه دریافت محتوا (CDN) برای افزایش سرعت دانلود
اگر شما هنوز هم  با سرعت بارگذاری خود مشکل  دارید، می توانید از ابزاری به نام  صفحه گوگل استفاده کنید، که در شناسایی مسائل خاص کمک می کند . کم کردن سرعت زمان لود وب سایت راه حلی برای رفع مشکل است . می توانید پیشنهادات  و مقالات بیشتری در مورد سرعت صفحه گوگل در اینجا بخوانید.

گسترش ساختار لینک

یکی از رایج ترین اشتباهات که بازاریابان مرتکب می شوند تمرکز بروی کمیت در اولویت است نسبت به کیفیت.اگر شما برای کلمات کلیدی خاصی رتبه بندی می کنید ،نیازی نیست برای آن صفحه بک لاین گسترده ای ایجاد کنید.گوگل می تواند اگر سایتی لینک هایی را در صورت نامناسب به وجود بیاورد شناسایی کند.ایجاد کردن لینک های با سرعت می تواند به عنوان علامت قرمز ملاحظه شود  که به طور بالقوه وب سایت شما را مسدود می کند.(جهت مطالعه مقالات بک لینک اینجا کلیک کنید)

هم چنین رتبه ی شما پایین می آید اگر اکثریت لینکهای ایجاد شده برای یک مقاله خاص باشد.گوگل از کاربران خود می خواهد تا محتوای مناسب و مفید برای وب سایت ارایه دهد.اگر شما بخواهید رتبه کلمات کلیدی خود را بالا ببرید،باید لینک های داخلی را به همه ی صفحات سایت خود گسترش بدهید.این استراتژی پروفایل بک لاین را متنوع می سازد و اعتبار وب سایت را از نظر گوگل افزایش می دهد.

لینک های خارجی

لینک با سایت زمانی می تواند مهم باشد که برای سایت بک لاین باشد.فرستادن لینک های خارجی به برندهای پرقدرت شبکه کمک می کند گوگل وب سایت مناسبی را تشخیص دهد.همیشه مطمئن باشید که صفحات گسترده لینک محتوای با ارزش و مناسبی را به خوانندگان فراهم آورد.برای مثال اگر شما در شبکه مهارت پایدار بودن را  برای لینک های داخلی داشته باشید ،احتمالا نتوانید به لینک های صفحه های داخلی دانشگاه هارواد متصل شوید.همچنان لینک های edu معمولا توسط SEO ملاحظه می شود تا با ارزش جلوه دهد،اتصال به یک برند مرکزی نمی تواند متناجس باشد.

زمانی که شما به مقالات مرتبط در وب سایت خود متصل هستید ارتباط داخلی یکی دیگر از استراتژی موثر به رتبه بندی کلمات کلیدی است که می تواند کمک کند.هنگامی که به درستی انجام شد،ارتباط داخلی به محرک های جستجو کمک می کند تا اهمیت و تمرکز مخصوص بر هر صفحه بهتر درک شود.به عنوان حق المتیاز اتصالات داخلی هوشمند همچنین می تواند دسترسی کاربران را به محتوای سایت و دیگر سایت ها تسهیل کند.مشابه  لینک های خارجی،شما  اگر بخواهید از ارتباطات داخلی در حد اعتدال استفاده کنید آن را با اضافه کردن یک مجموعه از لینک ها به محتوای مقاله های موجود به حد افراط نرسانید.

حفظ رتبه سئو

ساختار رسانه های اجتماعی

برخی ابهامات وجود دارد که آیا تعامل رسانه های اجتماعی یک عامل رتبه بندی در جستجو مستقیم است یا غیر مستقیم؟با این حال کاملا روشن است که محرک های جستجو هر پلت فرم رسانه اجتماعی اکثریت را به عنوان اعتبار برند مشاهده می کند.وب سایت ها از قبیل فیس بوک توییتر و لینکدین رتبه ی بالایی در گوگل دارند.گرفتن لینک از این شبکه ها به گوگل کمک می کند تا وب سایت مناسبی را تعیین کند که اکثر افراد دوست داشته باشند و محتوا را به اشتراک بگذارند تا ویزیتورهای زیادی از این کانال ها دریافت شوند.همانطور که برای جلب لینک های با کیفیت ادامه می دهید،ممکن است رتبه ی شما را در دراز مدت پایدار و تقویت کند.

در اینجا چند نکته آورده شده است که شما برای افزایش مشاهدات وبلاگ خود می توانید از آنها در رسانه های اجتماعی استفاده کنید:

کلید اشتراک گذاری رسانه اجتماعی را به مقاله های مرتبط اضافه کنید.

از تماس های صریح در عمل به محتوای خود استفاده کنید(یعنی اگر شما محتوا را دوست دارید اطمینان داشته باشید که با کلیک کردن روی دکمه اینجا به اشتراک خواهید گذاشت)

ارايه یک قطعه از محتوا به کاربران در ازای اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی

بسته شدن افکار

بهینه سازی سایت محرک جستجو یک فرآیند طولانی مدت است که در طول شب نتیجه نمی دهد.به طور معمول،شما نیاز دارید که چند ماه قبل از شروع ثمرات SEO را متوجه شوید.اجرای پنج استراتژی بالا کمک می کند تا اعتبارتان برای مدت طولانی بعداز رتبه بندی کلمات خاص کلیدی حفظ بشود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *