طراحی و چاپ فولدر در ارومیه - رسام وب
طراحی اپلیکیشن در ارومیه
طراحی اپلیکیشن در ارومیه
جولای 11, 2017
طراحی سایت در ارومیه
طراحی سایت شرکتی در ارومیه
جولای 24, 2017
نمایش همه

طراحی و چاپ فولدر در ارومیه

طراحی و چاپ فولدر در ارومیه

طراحی فولدر در ارومیه

طراحی فولدر در ارومیه

بازاریابی موفق نیاز به تبلیغات هوشمند دارد. امروزه با گسترش راهکارهای مختلف تبلیغات رقابت شدیدی بین صاحبان کسب و کار و تجارت به وجود آمده است. در این میان نیز ابزارهای مهم تبلیغاتی نقش مهمی را در توسعه کسب و کار ها ایفا می کنند و بهره گیری از این ابزار ها کمک خوبی برای صاحبان مشاغل است.از جمله ابزارهای تبلیغاتی مفید برای شما می تواند فولدرهای دارای اطلاعات متفاوت و مفید برای معرفی محصولات و شرکتتان باشد. فولدرهای تبلیغاتی به عنوان بسته ای کامل می توانند کاتالوگ، لیست قیمت، بروشور، کارت ویزیت، اسناد، مدارک، سی دی و… را در خود جای دهند و به عنوان یک ابزار تبلیغاتی برای شما سودمند واقع شوند. چاپ لوگوی شرکت بر روی فولدر یا همان پوشه های تبلیغاتی نیز می تواند معرف خوبی برای برند شما باشد. هماهنگی بین فولدر و سایر عناصر تبلیغاتی مثل اوراق ادرای، لوگو، کارت ویزیت و… می تواند ذهنیت بیننده را نسبت به خدمات و محصولات شما مثبت کند و تاثیر فوق العاده ای در جذب مشتری داشته باشد. با تهیه فولدر تبلیغاتی (( folder برای کار و شرکتتان نحوه اجرایی کار و حرفه تان را رسمی تر کرده و آن را به طور غیر مستقیم به مخاطبان خود معرفی می کنید. طراحی خلاقانه فولدر تبلیغاتی اهمیت بسیاری دارد به طوری که می توان با در نظرگیری بخشی برای جایگذاری سی دی طرحی زیبا و کارا را تهیه کرد. با ارائه طرحی مناسب می توان از آن ها در همایش ها، جلسات و سمینارهای مختلف استفاده کرد و موفق شد.
طراحی و چاپ فولدر در ارومیه نیز در ابعاد و سایز های مختلفی با توجه به نوع کارکردش تهیه می شود که ابعاد استانداردش عبارتند از:
۱_A4=22×31CM
۲_B4=16×22CM
۳_A5=16×22CM
۴_B5=18×25CM
۵_سایز خشتی کوچک 19×19 سانتی متر
۶_سایز خشتی بزرگ 23×23 سانتی متر
۷_سایز پالتویی 19×14 سانتی متر
طراحی فولدر باید طوری صورت گیرد که که کارهای صحافی و چسب بعد از چاپ فولدر و تنها با تا و برش کاغذ صورت پذیرد و به حجمی محکم تبدیل شود. مستحکم بودن فولدر امکان نگهداری بهتر اوراق اداری و تبلیغاتی را به طور کامل فراهم می کند.

چاپ فولدر در ارومیه

چاپ فولدر بنا به سفارش مشتری و نوع کارکردش می تواند به صورت دورویه یا تک رویه انجام شود. چاپ فولدر معمولا بر روی گلاسه مات، براق با گرماژ 300_350gr, کاغذ کتان، مقوای پشت طوسی انجام می گیرد. مراحل مختلفی برای بهبود بخشیدن و افزایش کیفیت چاپ فولدر مثل استفاده از روکش های سلفون و uv، لمینت، طلاکوب، بر جسته سازی با لترپرس و… مد نظر قرار گرفته می شود. برش های فولدر بر اساس کارکردش صورت می گیرد. برای آغاز چاپ فولدر تبلیغاتی ابتدا به طراحی فولدر و قالب آن توجه می شود و بعد برای آماده سازی زینگ به لیتوگرافی منتقل می شود و فرایند چاپ با نظارت طراح انجام می گردد. در مرحله نظارت بر چاپ توجه به سایز و رنگ بندی اهمیت زیادی دارد. پس از چاپ طرح هماهنگ و متناسب با قالب فولدر که از پیش تهیه شده باشد به همراه نمونه ای از کاغذ چاپ شده به قالب ساز تحویل داده می شود تا بتواند قالب خوب و باکیفیتی بسازد. پس از ساخته شدن قالب به کمک دستگاه لترپرس یا دایکات طرح برش می خورد و در مراحل آخر اگر چسب نیاز باشد باید بر روی فولدر صحافی صورت گیرد.
قیمت و هزینه طراحی و چاپ فولدر در ارومیه:
قیمت چاپ فولدر بستگی کامل به گرماژ و جنس کاغذ و مقوای به کار رفته دارد به طوری که بیشتر از کاغذهای گلاسه ۲۵۰_۳۰۰_۳۵۰ گرمی برای تهیه فولدر استفاده می شود. ولی چنان چه بخواهید جنسی بادوام و مستحکم خریداری کنید باید هزینه بیشتری پرداخت کنید. استفاده از مقواهای ایندلبر ۳۰۰_۳۵۰ گرمی مقاوم با کیفیت بالا عملکرد بهتری نسبت به گلاسه دارند. چاپ بر روی مقواهای ایندلبر با دستگاه چاپ مخصوص صورت می گیرد.
شما مشتریان گرامی می توانید برای طراحی سایت در ارومیه همچنین سفارش طراحی و چاپ کاتالوگ در ارومیه، طراحی لوگو در ارومیه و سربرگ اداری، طراحی و چاپ لیبل و فولدر در ارومیه با تیم رسام وب و دفتر آن در ارومیه تماس حاصل فرمایید. با تماس و ارتباط با ما از نحوه انجام کار و قیمت ها به طور کامل آگاه و مطلع می شوید و می توانید تمامی سوالات خودتان را با ما در میان بگذارید.
نویسنده: مهری رقمی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 2 =