طراحی سایت شرکتی در ارومیه - رسام وب
طراحی و چاپ فولدر در ارومیه
طراحی و چاپ فولدر در ارومیه
جولای 22, 2017
طراحی سایت فروشگاهی در ارومیه
طراحی سایت فروشگاهی در ارومیه
جولای 26, 2017
نمایش همه

طراحی سایت شرکتی در ارومیه

طراحی سایت در ارومیه

طراحی سایت شرکتی در ارومیه

طراحی سایت در ارومیه

همیشه با اشاره به نام شرکت یا سازمانی همه ذهن‌ها به رسمی بودن کارها سوق داده می‌ شود. بر این اساس نیز اکثر افراد بر رسمی انجام گرفتن کارها تأکید می‌ کنند و از این‌ رو ارائه حرفه‌ای کارها و معرفی رسمی‌تر شرکت تأثیر مثبتی بر ذهنیت مشتریان و مخاطبان شما می ‌گذارد. امروزه بیشتر مردم برای رفع نیازهای خود و آشنایی با شرکت خاصی در گوگل به جست‌وجو می ‌پردازند که در صورت وجود سایت شرکتی بازدیدکننده به خوبی با تخصص‌ها و فعالیت‌های آن آشنا می‌ شود و ترغیب به همکاری با شرکت مربوطه می‌گردد. در یک سایت شرکتی تمامی راه‌های ارتباطی با شما، نحوه فعالیت‌ها، تخصص و حرفه شرکت به شکلی جامع و کامل به نمایش در می‌آید. بودن شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف نیاز به طراحی سایت شرکتی در ارومیه را بیشتر از گذشته دارای اهمیت کرده است که صاحبان کسب‌ وکار باید توجه ویژه‌ای به حضور خود در دنیای اینترنت کنند.

اهداف طراحی سایت شرکتی در ارومیه

مزیت‌های مختلفی را می‌توان برای طراحی وب سایت شرکتی در ارومیه و سایر شهرها مدنظر قرار داد. از جمله این مزایا معرفی کامل شرکت و قسمت های مختلف آن است که گستردگی کار و حرفه شما را به خوبی برای مخاطب نمایان می کند. به راحتی می ‌توان تمامی راه‌های تماس با شرکت و آدرس و تمامی نمایندگی های آن را در سایت به مشتریان ارائه نمود و باعث ترغیب مشتری جهت همکاری با شما شد.

ویژگی های طراحی سایت شرکتی در ارومیه

ازجمله ویژگی های مهم و اصلی یک سایت شرکتی رسا و گیرا بودن آن است، به طوری که مراجعه کننده به راحتی بتواند به آسانی به خواسته خود برسد و با شما ارتباط برقرار کند. سایت شرکتی راهنمای مشتری و شعبه دیگری از شرکت شما است. درباره ما و تماس با ما (ایمیل، شماره تلفن، آدرس شرکت، شبکه های اجتماعی و…) از امکانات اصلی و مهم یک وب سایت شرکتی است و باید به این دو رکن توجه ویژه‌ای کرد چرا که درباره ما اطلاعات کلی را در مورد شما بیان می کند. ارائه رزومه کارکنان و اعضای هیئت مدیره شرکت باعث جلب اعتماد مشتری و رضایت او می‌شود. نمونه کارهای انجام شده شرکت برگ برنده ای برای شما جهت جذب مشتری و ترغیب آن به همکاری با شرکت شما است. ارائه مقالات و اخبار اختصاصی راجع به حرفه تان در سایت می‌تواند بازدید کنندگان را به مدت طولانی در سایت نگه دارد و تبدیل به مشتری کند. در قسمتی از سایت شرکتی می‌توان به شرح اهداف شرکت و کارکنان اشاره نمود و در بخشی دیگر به پیام مدیر عامل پرداخت. حتی با توجه به نیاز و موقعیت کاری شما می‌توان قسمتی را برای دریافت سفارشات در نظر گرفت و محصولات را به فروش رساند.
ماژول ها و امکاناتی که می‌توان در طراحی سایت در ارومیه در نظر گرفت عبارتند از:
۱_صفحه وبی مجزا جهت اتوماسیون اداری شرکت
۲_در نظر گرفتن بخشی از سایت برای همکاری با شرکت‌ها و کارخانه ها
۳_قسمت اخبار و مقالات و ارائه گزارش اختصاصی درمورد کار و حرفه شرکت
۴_بخشی مجزا برای فرستادن و دریافت نامه ها و انجام مکاتبات اداری
۵_صفحه ای مجزا برای به نمایش در آوردن افتخارات و خبرهای مهم شرکت
۶_امکان خرید و فروش آنلاین در صورت نیاز
۷_بخش ثبت سفارشات
۸_قسمت معرفی کارکنان و اعضای شرکت
۹_ بخش تماس با ما و درباره ما
۱۰_صفحه وب مجزا برای دسته بندی محصولات و فعالیت‌های شرکت
۱۱_سیستم جست و جوی ساده یا پیشرفته
12- گالری تصاویر
و ده ها امکان دیگر که بنا به درخواست شما می‌تواند به طراحی سایت شرکتی در ارومیه افزوده شود.
دلایل موفقیت سایت شرکتی
از علل موفقیت یک وب سایت شرکتی میزان شناخته بودن آن در بین مردم است. به طوری که مردم باید بدانند فعالیت شرکت شما چیست و در حال حاضر چه کارهایی انجام می دهید. به همین خاطر سایت شرکتی شما نیازمند بهینه سازی (سئو) است. سئوی مناسب می‌تواند نام شرکت شما را با توجه به زمینه فعالیتتان به صفحه گوگل بیاورد و موجب افزایش بازدید سایت و مشتری شود. ارائه محتوا ها و مقالات اختصاصی در حرفه کاری تان کمک شایانی به سئو سایت می کند. به یاد داشته باشید رابط کاربری مناسب و استفاده از دیزاین و گرافیک مناسب موجب ترغیب بازدید کننده جهت استفاده از سایت شما خواهد شد.
نویسنده: مهری رقمی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 10 =