طراحی سایت شرکتی در اردبیل - رسام وب
طراحی سایت فروشگاهی در اردبیل
نوامبر 25, 2017
ثبت-برند-در-تبریز-80x80
ثبت برند در تبریز
دسامبر 13, 2017
نمایش همه

طراحی سایت شرکتی در اردبیل

طراحی-سایت-شرکتی-در-اردبیل-80x80

طراحی-سایت-شرکتی-در-اردبیل

طراحی سایت شرکتی در اردبیل

با تاسیس شرکت یا یک سازمان تمامی فعالیت ها و کارهای آن حالتی رسمی و قانونی به خود گرفته و بر این اصول صورت می گیرد. همین ذهنیت و توقع نیز در بین مشتریان رواج یافته و آنان شرکتی را معتبر و قابل اعتماد می دانند که فعالیت هایش قانونی انجام می شود.رسمی بودن کارها را حرفه ای تر کرده و ثاثیر مثبتی بر ذهن بیننده می گذارد.یک وب  سایت  نیز حرفه شما را رسمی تر معرفی می کند.

جست و جوی نام شرکت شما در گوگل

امروزه ما در دنیایی  زندگی می کنیم که اینترنت و تکنولوژی حرف اول را در آن می زنند. همین اولویت باعث شده است تا افراد به رفع نیاز های خود در اینترنت بپردازند. برای نمونه دیگر نیازی نیست که یک مجله یا روزنامه به دست بگیرید که دنبال نام یک شرکت یا سازمان باشید ،بلکه به راحتی با جست وجو در گوگل این کار انجام می شود. در گوگل  شما می توانید نیازها یا نام شرکت خود  را مورد جست وجو قرار دهید. این در حالی است که اگر آن شرکت یا سازمان مربوطه دارای سایت شرکتی باشد مخاطب به آن رجوع کرده و با تمامی فعالیت ها و تخصص ها آشنا می شود.وجود  سایت شرکتی در اردبیل نیز مانند سایر شهر ها برای ترغیب مشتری جهت همکاری و توسعه کسب و کار امری ضروری است.

طراح سایت شرکتی در اردبیل

در طراحی سایت کلیه راه های ارتباطی با شما، چگونگی فعالیت ها، حرفه و تخصص شرکت به طور کلی و جزئی مد نظر قرار می گیرد و مطابق با آن صورت می پذیرد. با وجود  شرکت ها و سازمان های مختلف در اردیبل نیاز به طراحی سایت در اردبیل بیش از پیش دارای اهمیت شده که صاحبان مشاغل برای ترقی کردن باید توجه ویژه ای به جایگاه و اهمیت دنیای مجازی کنند.

ویژگی های طراحی سایت شرکتی در اردبیل

رسایی و گیرایی یک سایت از مهم ترین ویژگی های آن محسوب می شود. توجه به این ویژگی باعث می شود تا کاربر به راحتی وارد سایت شده و نیاز های خود را به خوبی رفع نماید. وب سایت شرکتی  شعبه ای از کار شما در دنیای مجازی است که باید در آن تمامی راه های ارتباطی شما درج شود.به درباره ما در سایت اهمیت بدهید چرا که این بخش معرف کلی شرکت شما است.در سایت می توانید رزومه کارکنان و اعضای هیُت مدیره را قرار دهید و اعتماد مشتریان را به خود جلب کنید.

به تصویر کشیدن نمونه کارهای انجام شده توسط شرکت نیز برگ برنده ای برای شما است که می تواند مشتریان را جذب کند. ارائه محتواها و مقالات تخصصی و مرتبط با فعالیت شرکت و نیاز مشتری می تواند بازدید کننده را برای مدتی طولانی در سایت نگه دارد.در بخش دیگری از سایت می شود به توضیح اهداف کارکنان و سازمان پرداخت و در قسمتی مجزا پیام مدیر عامل را به نمایش در آورد.در نظر گرفتن قسمتی برای سوالات و پاسخ های متدوال نیز می تواند برای کاربران مفید واقع شود.

امکانات طراحی سایت در اردبیل

۱_صفحه وب مجزا برای اتوماسیون اداری شرکت

۲_در نظر گرفتن قسمتی از سایت برای همکاری با شرکت ها و سایر کارخانه ها

۳_بخش مقالات و ارائه گزارش

۴_قسمتی اختصاصی برای ارسال و دریافت نامه و مکاتبات اداری

۵_صفحه وبی مجزا برای نمایش اخبار مهم و افتخارات شرکت

۶_قابلیت خرید وفروش آنلاین در صورت نیاز

۷_قسمت ثبت سفارش در صورت نیاز

۸_بخش معرفی اعضا و کارمندان شرکت

۹_درباره ما و تماس با ما

۱۰_بخشی برای دسته بندی محصولات  و فعالیت های شرکت

۱۱_امکان جست وجوی پیشرفته یا ساده

۱۲_گالری تصاویر

۱۳_…

ده ها امکان دیگر که می تواند با توجه به خواسته شما به طراحی سایت شرکتی اردبیل اضافه شود.

دلایل موفقیت سایت شرکتی در اردبیل

شناخته تر بودن یک سایت شرکتی از دلایل موفقیت آن به شمار می رود. به این صورت که مردم با نوع فعالیت و حرفه شما آشنا باشند. برای دست یابی به این هدف شما باید سایت خود را سئو کنید. بهینه سازی سایت در اردبیل یا همان سئو در اردبیل می تواند نام شرکت شما را بر حسب فعالیتتان ونیاز مشتریان در صفحه اول گوگل بیاورد و باعث افزایش مشتری برای شما گردد. ارائه محتواهای مناسب و مقالات مرتبط  نیز کمک شایانی به سئو سایت می کند.رابط کاربری مناسب و گرافیک و دیزاین  خوب نیز در ترغیب کاربر برای همکاری با  شما موثر است.

نویسنده:مهری رقمی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 3 =