طراحی لیبل در اردبیل - رسام وب
اخذ-رتبه-بندی-شرکت-در-تبریز-80x80
اخذ رتبه بندی شرکت در تبریز
اکتبر 29, 2017
کانون تبلیغاتی در اردبیل
نوامبر 12, 2017
نمایش همه

طراحی لیبل در اردبیل

طراحی و چاپ لیبل در اردبیل

طراحی لیبل در اردبیل

یک محصول خوب باید بتواند مخاطب را به خود جذب کرده و موجب فروش بیشتر شود.در این راستا نیز بسته بندی یک کالا اهمیت زیادی برای ترغیب مشتری جهت خرید دارد.استفاده از بسته بندی های مناسب صاحبان کسب و کار ها را در عرصه بازاریابی نیز موفق تر می کند.برای بسته بندی اصولی باید کلیه ماشین آلات و تعداد جعبه های تولیدی و شرایط آن ها به همراه تولید سالانه مورد بررسی و توجه قرار گیرد. در نهایت نیز با تحقیقات انجام شده و تعیین ابعاد و اندازه طرح مناسب روی بسته بندی چاپ و طراحی شود.

بسته بندی خوب

در اهداف طراحی بسته بندی علاوه بر ترغیب و جذب مشتری باید به نگه داری مناسب و بهتر محتوی آن نیز توجه شود. هم چنین موارد مربوط به تولید و توزیع نیز در بسته بندی خوب دارای اهمیت است. با انتخاب بسته بندی مناسب امکان حمل و نقل آسان و جاگیری بهتر کالاها در قفسه ها نیز میسر می شود. طراحی و چاپ لیبل از مراحل بسته بندی محسوب می شود که برای انجام بهتر آن نیاز به دانش مخصوصی است تا ارزش کالا افزایش پیدا کند.

مراحل و اصول طراحی لیبل در اردبیل

  • برند شرکت (نام تجاری محصول)

یکی از عناصر اولیه طراحی لیبل برند است که بر اساس طرح و شکل لوگو طراحی می گردد. جاگیری مناسب برند در طرح موجب خوانایی بهتر آن شده و اهمیت زیادی دارد.

  • معرفی کردن محصول یا کالا

طراحی جذاب و مناسب گرافیکی می تواند معرف خوبی برای محتوای داخل بسته باشد.

  • جدول شرح ویژگی های کالا

در قسمت پشت بسته بندی طراحی می شود و شامل خصوصیات مهم کالا می گردد.

  • تصویرسازی برای نگهداری و استفاده از کالا

با کمک طرح های گرافیکی نحوه استفاده و نگهداری از محصول به تصویر کشیده می شود.

  • نمایش اطلاعات مرتبط با حمل و نقل کالا

در برگیرنده مجوزهای قانونی و تمامی موارد مربوط به تولید و توزیع کالا می شود.

  • هم چنین استفاده از موادی با کیفیت و درجه بالا در طراحی و چاپ لیبل در اردبیل اهمیت فراوانی دارد.

انواع طراحی و چاپ لیبل در اردبیل

طراحی و چاپ لیبل می تواند بر روی انواع مختلف کاغذ پشت چسب دار مات، براق، حرارتی، ترانسپارت، متالایز، متال و… به همراه پوشال برداری، دایکات و اسلیت انجام شود.

  • پرینت لیبل امنیتی

این دسته از لیبل ها دارای مقاومت بالایی در برابر عوامل طبیعی و بسیاری از حلال ها هستند. طراحی این نوع برای اموال و موارد امنیتی صورت می گیرد.

  • پرینت لیبل وید_void label

این نوع لیبل تا ۸۰ درجه سانتی گراد مقاوم بوده و به دو صورت اثردار و بدون اثر چاپ می شود.

  • پرینت لیبل شبرنگ یا اموال _asset label

دارای ضخامت بیشتری نسبت به لیبل امنیتی است. از نوع شبرنگ برای اموال سازمان ها و اداره ها استفاده می شود. هم چنین این لیبل ها در برابر شوینده ها و حلال ها دارای مقاومت بالایی هستند.

اهداف طراحی و چاپ لیبل در اردبیل

همه طراحان برای دست یابی به یک سری اهداف و ویژگی ها اقدام به طراحی می کنند و لیبل نیز مانند انواع دیگر طراحی ها اهداف خاصی را دنبال می کند که عبارتند از:

۱_جلب نظر مشتریان

۲_تبلیغ کالا به شکلی جذاب تر

۳_برندینگ و شناساندن نام تجاری شما به اکثریت مردم

۴_نهادینه کردن حس خوب در افراد و ترغیب آن ها به خرید کالای شما

چاپ لیبل سی دی در اردبیل

طراحی و چاپ لیبل سی دی یکی از انواع مختلف چاپ لیبل در اردبیل است که باید برای انجام به کیفیت تر آن به برخی نکات توجه نمود که شامل موارد زیر می شود:

۱_استفاده از سی دی خام با کیفیت بالا برای چاپ لیبل

۲_چاپ لیبل بر روی سی دی های قابل پرینت انجام می شود. سی دی ها در دو حالت کارخانه ای به صورت اتوماتیک پرینت می گردد یا به شکل دستی با دستگاه های نیمه اتوماتیک انجام می شود.

۳_توجه به انتخاب نوع دستگاه ها در میزان کیفیت چاپ لیبل سی دی اهمیت فراوانی دارد.

به طور کلی هدف از طراحی و چاپ لیبل در اردبیل متفاوت سازی یک محصول از محصولات دیگر است. پروسه طراحی نیز به صورت پیچیده تر توسط طراحان گرافیکی انجام می شود. فرایند چاپ لیبل به صورت جدا از بسته یا به هنگام تولید بسته بندی انجام می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه طراحی سایت در اردبیل،هدایای تبلیغاتی در اردبیل طراحی بروشور و کاتالوگ در اردبیل و… نیز می توانید با تیم رسام وب تماس حاصل کرده و تمامی خواسته هایتان را مطرح سازید.

نویسنده: مهری رقمی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *