کانون تبلیغاتی در اردبیل - رسام وب
طراحی لیبل در اردبیل
نوامبر 7, 2017
چاپ-در-اردبیل-80x80
چاپ در اردبیل
نوامبر 15, 2017
نمایش همه

کانون تبلیغاتی در اردبیل

کانون-تبلیغاتی-در-اردبیل

شرکت تبلیغاتی در اردبیل

یک کانون تبلیغاتی در عرصه های ساخت، مدیریت و برنامه ریزی تبلیغات فعالیت دارد.همچنین ارائه فعالیت های تخصصی و امکانات مختلف نیز از ویژگی های  یک کانون تبلیغاتی است.ابزارهای تبلیغاتی هم چون طراحی سایت در اردبیل، طراحی و چاپ کاتالوگ، بروشور، کارت ویزیت و… نیز نقش زیادی در کانون های تبلیغاتی ایفا می کنند. به طور کلی تعدادی شرکت تبلیغاتی فعال در حوزه تبلیغات و برندینگ را کانون تبلیغاتی می نامند. از بخش های اصلی کانون تبلیغاتی می توان به  طراحی و چاپ در اردبیل، هدایای تبلیغاتی در اردبیل، تبلیغات محیطی در اردبیل، تبلیغات نمایشگاهی در اردبیل، طراحی گرافیکی در اردبیل و سایر فعالیت های گسترده اشاره نمود.

نحوه عملکرد شرکت تبلیغاتی در اردبیل

برای شرح بهتر وظایف کانون های تبلیغاتی بایستی به عملکرد شرکت های تبلیغاتی توجه کنیم. مراحل انجام کار در شرکت تبلیغاتی عبارتند از:

۱_ وجود مشتری

اولین مرحله شامل معرفی و آشنایی با مشتریان و ارباب رجوع است. در این آشنایی مشتریان به بیان نیازهایشان و اعضای شرکت به شرح ایده هایشان می پردازند.

۲_ عقد قرارداد

پس از ارائه ایده ها و راهنمایی لازم بنا به توافق مشتری و شرکت قرارداد بسته می شود. عرصه فعالیت با توجه به نوع مشتری و شرکت تبلیغاتی متفاوت خواهد بود. قرارداد به صورت ساعتی، ماهانه، سالانه و هفتگی  بسته می شود.

۳_ شرح موضوع و بیان آن همراه با ارائه راهکار مناسب

یک شرکت تبلیغاتی موظف به حل مسائل مشتریان است. چگونگی ارائه کردن راه حل ها و پیشنهادات به گستردگی فعالیت شرکت و نوع مسئله مشتریان بستگی دارد.

قسمت های اصلی و مهم شرکت تبلیغاتی در اردبیل:

۱_بخش اجرایی و پروژه ای کالا

این قسمت در برگیرنده نیروهای اجرایی مثل مدیران و کارگردانان اجرایی است. وظیفه اصلی این بخش برقراری ارتباط با مشتریان بوده و همانند پلی بین مشتری و سایر بخش های دیگر شرکت است. هم چنین برقراری و ایجاد هماهنگی بین گروه اجرا و خلاقیت نیز بسیار ضروری است. مسئولیت دیگر تیم اجرا تهیه و تولید گزارش های اولیه می باشد.

۲_ برنامه ریزی کردن برای پروژه

در این بخش از کار تبلیغات،  تحقیقات انجام شده با ایده و تفکرات استراتژیک تلفیق گشته و مشتریان وارد مرحله توسعه تبلیغات می گردند. تبلیغ خوب تبلیغی است که با مناسب و شاخص بودن خود  موثر و سودمند  واقع شود. بهره گیری از تیم برنامه ریز برای پروژه برای شرکت و مشتری کمک و سود خوبی را در پی خواهد داشت.

۳_ گروه و تیم خلاقیت

موتور فعالیت شرکت تبلیغاتی با کمک این تیم راه اندازی می شود. گروه خلاقیت از بخش های مهم و اصلی شرکت تبلیغاتی  بوده و دارای تنوع و گستردگی فراوانی نسبت به سایر بخش های شرکت است. کارشناسان محتوا، نویسنده های متن های تبلیغاتی با مشورت و هماهنگی تیم هنری شروع به ایده پردازی می کنند و در نتیجه به کمک گروه خلاقیت شروع به فعالیت و دادن ایده های نو و کاربردی می نمایند.  یک مدیر کاردان بخش هنری باید توانایی مطابقت برند و طرح اولیه مشتری با تولید و ارائه خلاقانه و نوین را  نیز داشته باشد.

۴_ بهره گیری از رسانه ها و تبلیغات محیطی

شرکت هایی که به دنبال کسب نتیجه بهتر از تبلیغاتشان هستند،  باید اقدام به خرید رسانه تبلیغاتی کنند. این رسانه های تبلیغاتی می تواند شامل تلویزیون، رادیو، بیلبوردها، پوستر ها، تبلیغات پارتیزانی در محیط، مجله ها، روزنامه ها ، بنر ها و آگهی های اینترنتی، طراحی و بهینه سازی سایت و… شود. شما با پرداخت هزینه لازم محصولات و خدمات خود را به خوبی معرفی و شناخته می کنید.

۵_ تولید

مرحله نهایی کار مربوط به قسمت تولید می شود. یک ایده تبلیغاتی تا وقتی که به مرحله چاپ و اجرا نرسد طرح ذهنی بیش نیست و کاربردی ندارد. در شرکت های تبلیغاتی اردبیل نیز گروه تولید با کمک تیم خلاقیت و خرید رسانه اقدام به تولید پروژه و طرح می کنند. پس از این مرحله کار به مشتری تحویل داده می شود.

  هر قسمت و تیمی در شرکت تبلیغاتی اردبیل دربرگیرنده مجموعه های گوناگون است که عبارتند از:

۱_ تیم و نیروی انسانی و امکانات

در این تیم بر ایمنی تجهیزات و مدیریت آن ها نظارت صورت می گیرد.  علاوه بر این کار تامین امکانات و تجهیزات لازم کارکنان نیز در این بخش انجام می شود.

۲_ تحقیق

هدف از تشکیل این گروه کمک به تیم خلاقیت است. اعضای تیم تحقیق موظف به  انجام کارهای گروه های کانونی ، آزمایشی و سنجش ، تجزیه و تحلیل داده ها است. انجام مرحله تحقیق برای بازدهی و افزایش تمرکز بر روی کارها و نیاز های مشتریان و بازار بسیار مفید و سودمند است.

۳_ توسعه بخشی آنلاین

حضور فعال و گسترده در دنیای اینترنت برای صاحبان کسب و کار دارای ارزش  و سود فراوانی است. این حضور می تواند در قالب طراحی اپلیکیشن موبایل  ، وب سایت و تیزر تبلیغاتی صورت گیرد و کمک خوبی برای توسعه کسب و کارها باشد.

۴_ دپارتمان فناوری اطلاعات

این بخش با دارا بودن فعالیت ها و ایده های به روز و نو در کنار تیم خلاقیت و گروه  اجرا فعالیت می کند.

۵_ بخش یا واحد ترافیک

این بخش به عنوان قسمت مهم شرکت تبلیغاتی هماهنگی های لازم را بین تمامی بخش ها ایجاد می نماید و عنوان مرکز فعالیت ها را دارا است. وظیفه این تیم هماهنگ سازی کلیه پروژه ها از لحاظ مدت زمان و متناسب بودن با سایر بخش ها است.

مسئولیت و وظایف کلی یک شرکت یا کانون تبلیغاتی در اردبیل

۱_ توسعه دادن برنامه های تبلیغاتی

۲_ تجزیه کردن بازاریابی و تکمیل نمودن تحلیل آن

۳_ ارائه یک استراتژی خلاق و نو

۴_ اجرا نمودن تبلیغات گوناگون

۵_ استفاده مناسب از برنامه های رسانه ای

۶_ ادغام سازی ارتباط های بازاریابی با یکدیگر

کانون تبلیغاتی در اردبیل فقط در قالب شرکت و آژانس تبلیغاتی خلاصه نمی شود. بلکه می توان تخصص ها و موارد زیر را نیز از مسئولیت های کانون تبلیغاتی در اردبیل دانست که موارد زیر از اصلی ترین های آن است.

پویش تبلیغاتی در اردبیل

از جمله پویش و فعالیت های کانون تبلیغاتی در اردبیل می توان به چاپ کاتالوگ،  بروشور، پیام رسانی بدون واسطه با پست مستقیم،آگهی های تلویزیونی،  رسانه های چاپی و دعوت نامه های فروش و … اشاره کرد. هم چنین لازم به ذکر است که محدوده فعالیت های کانون تبلیغاتی در اردبیل بر اساس پروژه های صورت گرفته به شکل ساعتی، روزانه و پروژه ای مشخص می شود.

طراحی گرافیکی در اردبیل

در محدوده فعالیت های کانون تبلیغاتی در اردبیل به طراحی موشن گرافیک، لوگو و تیزر تبلیغاتی پرداخته می شود. امروزه یک تیزر و موشن گرافیکی با داشتن محتوایی مناسب می تواند بهترین راهکار تبلیغاتی برای پیشرفت و معرفی یک کار باشد. در موشن گرافیک تمامی محصولات و خدمات به صورت ویدیویی معرفی شده و موجب افزایش برندینگ می شود.

طراحی سایت در اردبیل

اینترنت امرورزه یکی از ارکان اصلی دنیای تجارت است و تاثیر زیادی در توسعه کسب و کار ها دارد. رقابت آنلاین و تجارت الکترونیک بهترین فرصت برای پیشرفت در دنیای بازاریابی و فروش است. با طراحی سایت   می توان تمامی کالاها و فعالیت های خود را به طور جامع و مناسب معرفی کرده و در دسترس مشتریان قرار داد. توجه به طراحی رابط کاربری       می تواند کاربر سایت را به مشتری شما تبدیل کند و موجب افزایش بازدید آن شود. با بهینه سازی سایت در اردبیل نیز می توان در جست و جوی کلمات کلیدی در صفحه اول گوگل قرار گرفت و نیاز های مشتریان را پاسخ گفت. با سئو فروش و افزایش مشتری شما حتمی است.

هدایای تبلیغاتی در اردبیل

هدایای تبلیغاتی از محبوب ترین و پر فروش ترین بخش های کانون تبلیغاتی در اردبیل  هستند. با هدیه تبلیغاتی می توان علاوه بر برندینگ امکانات تازه و بیشتری را به مشتریان خود ارائه کرد. چنان چه از هدایای تبلیغاتی با کیفیت استفاده کنید،  با ماندگاری بالای آن بین مخاطبان خود موجب افزایش سود برای خود و رضایت برای آنان خواهید شد. تنوع محصول و طراحی در هدایای تبلیغاتی اردبیل زیاد بوده و می توان با در نظر گرفتن نیاز مشتری بهترین هدیه را به او ارائه کرد.

طراحی و چاپ تبلیغات در اردبیل

طراحی و چاپ نیز  از بخش های  مهم کانون تبلیغاتی در اردبیل  بوده و دارای اهمیت زیادی است. امروزه با پیشرفت صنعت چاپ شاهد افزایش تنوع در محصولات تبلیغاتی نیز هستیم. ابزارهای مهم تبلیغاتی شامل طراحی فولدر،  بروشور،  کاتالوگ،  کارت ویزیت،  لیبل،سر رسید اختصاصی و … می شود. توجه به نحوه چاپ و نوع آن در کیفیت نهایی محصولات تاثیرگذار است.

برای سفارش تبلیغات خود و کسب مشاوره با تیم رسام وب، تماس حاصل فرمایید.

نویسنده: مهری رقمی

 

 

1 دیدگاه

  1. kiachoob.com گفت:

    سلام.وبسایت خیلی خوب و جامعی دارید.ممنون
    ما در زمینه درب های ضد سرقت و ضد حریق فعالیت می کنیم.خوشحال میشوم از وبسایت ما دیدن کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − پانزده =