هدایای تبلیغاتی در اردبیل - رسام وب

برای دانلود کاتلوگ محصولات می توانید با مراجعه به هر دسته بندی کاتالوگ مربوط به آن دسته بندی را دانلود کنید

 

هدایای تبلیغاتی در اردبیل

promotional-gifts-in-ardabil

تبلیغات به هر روشی از موثرترین و جان بخش ترین موارد در کسب و کارها بوده و هست و تاثیر به سزایی در معرفی خدمات و محصولات دارد.یک تولید کننده یا فروشنده می تواند با تبلیغات اطلاعات جدیدی را به خریداران خود عرضه کند و آنان را ازمحصولات  جدید خود آگاه و مطلع سازد و جان تازه ای به  رگ های کسب و کار خود بخشد اما در این میان تبلیغ به راه های متفاوتی می تواند انجام گیرد که هدایای تبلیغاتی می تواند بهترین و جذاب ترین نوع تبلیغات باشد، چراکه ما انسان ها همیشه ذاتا با دریافت هدیه ای ازطرف دیگران احساس خوبی را در خود حس میکنیم و معمولا کسانی را که به ما هدیه می بخشند را به ندرت ازیاد می بریم و هدیه شان هما نند یادبودی درجایی از زندگی مان ومحبتشان در قلبمان ماندگارمی شود.هدیه تبلیغاتی خوب و مناسب نیز هدیه ای هست که بیشتر و در عین حال بهتر دیده شود و برند و نام تجاری شما نیز در بخشی ازآن هدیه به خوبی قرارگیرد.

هدایای تبلیغاتی مفید یعنی:

 • تبلیغ
 • لبخند
 • سود

هدایای تبلیغاتی خاص:

با افزایش برندهای مختلف و پیشی گرفتن اقتصاد برند رقابت زیادی دربین برندهای مختلف هست و باید کارهایی برای معرفی و ماندگاری برند صورت گیرد که هدایای تبلیغاتی یکی از ماندگارترین و موثرترین روش ها در این حوزه می تواند باشد.اهمیت ارائه هدایای تبلیغاتی در واقع یک راه برای تشکر و قدرانی از مشتری هایتان و گامی دیگر برای پیشرفت کاری تان می باشد چرا که می توانید با هدایای تبلیغاتی نام و نشان تجاری تان را دربین مردم ماندگارکنید و نام خود را برای سالیان دراز در ذهن مردم حک کنید و باعث جلب توجه افراد و به خاطر سپردن آسان خدمات و محصولاتتان درذهن بیننده شوید و یادگاری های کاربردی را به وجود آورید که باعث رونق کارتان می شود اما انتخاب درست هدایا و طراحی خلاقانه ی آن ها نیز ازاهمیت زیادی برخوردار است.هدایای تبلیغاتی می تواند برای سمینارها، همایش ها،کنفرانس ها ومهمانی های اداری تجاری گونانون طراحی گردد.

بهترین هدایای تبلیغاتی :

هدایای تبلیغاتی باید به درستی و کاملا خلاقانه و مناسب طراحی گردند و هماهنگی بین محصولات و خدمات شما  وجود داشته باشد زیرا این هدایا معرف شما و نام تجاری تان در بین مردم خواهند بود، پس ارتباط  درست نتیجه بهتری هم خواهد داد.اکثرهدایای تبلیغاتی کاربردی هستند و بسیاری از مردم از آنان استفاده می کنند ،طراحی زیبا واصولی باعث اشتیاق و هیجان  در کاربر شده و نگرش مشتری نسبت به تبلیغات نیز مثبت خواهد بود و خود آن ها نیز می توانند مبلغ نام شما دربین مردم باشند.هدایا ماندگاری بیشتری دربین مردم خواهد داشت پس با یک خودکار تبلیغاتی کوچک ،لیوان و….می توانید شماره های خود و راه های ارتباطی خود را برای مشتری هایتان  ثبت نمایید و آنان به راحتی باشما درارتباط باشند. طبق آمارهای به دست آمده ازهدایای تبلیغاتی موفقیت شرکت های هدیه دهنده بیشتر از سایر شرکت هاست چرا که هدیه گیرندگان دسترسی راحت تری به راه های ارتباطی دارند و بیشتر با شرکت های هدیه دهنده تماس گرفته می شود ودرنهایت می تواند در افزایش مشتری مفید واقع شود.یکی دیگر از اهداف هدایای تبلیغاتی تقویت روابط شخصی بین شرکت و مشتریان است.

بایدبه این نکته توجه داشت که دادن این هدایا به مشتریان هدف خاصی  را دنبال می کند یا نه؟اگر جواب مثبت  باشد آن هدف چیست و چه می توان کرد؟داشتن هدف می تواند کاربرد نشان تجاری در هدیه را نیز مشخص کند ،قرارگیری نشان تجاری به صورت لوگو،تصویری یا نوشتاری و یاهمه موارد می تواند انجام پذیرد.

نایلون تبلیغاتی در اردبیل

طراحی نایلون تبلیغاتی زمانی حائز اهمیت می شود که صاحبان شرکت ها می خواهند علاوه بر فروش محصولات و خدمات خود به فکر برندینگ خود نیز باشند.طراحی حرفه ای و خلاقانه  نایلون در برند سازی شرکت ها نقش بسیار خوبی دارد چون که باعث دیده شدن برند شما در اجتماع و میان عموم مردم می شود و افکار را به سوی خود جلب کرده و مورد بحث قرارمی گیرد.طراحی زیبا ومناسب نایلون تبلیغاتی می تواند هزینه های بسیاری از تبلیغات دیگر را برای شما کاهش دهد.دو مزایایی که می توان از داشتن نایلون تبلیغاتی گرفت که تبلیغ موثر برای شرکت ها می باشد و توزیع کنندگان با احساس رضایت بیشتر کار خود را انجام می دهند و خریدارها نیز با سهولت خوبی کالای موردنظرشان را دریافت می کنند نایلون تبلیغاتی برای یک شرکت باز خورد مثبت و افزایشی خواهد داشت.تخصص و حرفه ی ما فقط  در طراحی هدایای تبلیغاتی در اردبیل و طراحی سایت در اردبیل خلاصه نمی شود چرا که استفاده از هدایای تبلیغاتی نیازمند مکان و زمان مناسب نیز می شود و ما طبق تحصیلات و تجربه هایمان شما را دراین امر یاری می دهیم.

ساعت تبلیغاتی در اردبیل

ساعت تبلیغاتی می تواند درانواع مختلف رومیزی،مچی و دیواری طراحی گردد طرح و ایده ای جالبی خواهد شد که نام تجاری تان بر روی ساعت حک شده باشد و افراد در هر زمان با نام تجاری شما روبه رو شوند وآن را به خاطر بسپارند.

خودکارهای تبلیغاتی در اردبیل

خودکارهایی که می توانند نام شما را در ذهن بیننده برای مدت طولانی به یاد بسپارد.طراحی خودکار تبلیغاتی از یکی از پر متقاضی ترین هدایای تبلیغاتی می تواند باشد و اکثریت مردم نیز از آن استفاده می کنند پس هدیه خودکار تبلیغاتی شما به قشر جامعه و شرکت ها و ارگان ها بسیار مفید خواهد بود.خودکار تبلیغاتی می تواند در انواع نوع های پلاستیکی و فلزی نیز باشد.

قلم های تبلیغاتی در اردبیل

قلم های تبلیغاتی می تواند شامل روان نویسها ،خودنویس ها و راپید ها باشد و نقشی هم چون خودکاهار تبلیغاتی را ایفا میکند و بنا ببه درخواست مشتری طراحی می شود.

ست های مدیریتی تبلیغاتی در اردبیل

این هدیه تبلیغاتی یکی از هدایای ویژه برای مدیران طراحی می گردد.این ست ها شامل ست های خودکار،خودنویس و ست مدیریتی تبلیغاتی سه چهار تیکه ای که شامل جاکارتی چرمی  و جا کلیدی می باشد در داخل جعبه هایی نفیس  و مناسب عرضه می گردد و بی شک از با ارزش ترین هدایا برای یک مدیر باتجربه خواهد بود.

جا کارتی های تبلیغاتی در اردبیل

این نیز نوعی از هدایای تبلیغاتی مفید است که برای نگه داری کارت ویزیت  و کارت های اعتباری می تواند کاربرد داشته باشد.

جا کلیدی های تبلیغاتی در اردبیل

جا کلیدی تبلیغاتی یکی از پر فروش ترین های تبلیغات می باشد می توانید با انتخاب درست و مناسب آن برای شرکت و اداره خود هدیه ای همیشگی به مشتری هایتان ارائه دهید.جا کلید تبلیغاتی در انواع فلزی چرمی و پلاستیکی ارائه می شود.

ساک و کیف های تبلیغاتی در اردبیل

طراح-ی وارائه این نوع تبلیغ نیز می تواند درقالب ساک های دستی پارچه ای ،کاغذی و کیف های چرمی  باشد.ساک های دستی کاغذی از عمر زیادی برخوردارند و می توانند ماندگاری برند شما را نیز در جامعه افزایش دهندو طراحی ساک ها و کیف های دستی در طرح ها، رن گه واندازه های گوناگون رضایت مشتری وخریدار در برخواهد گرفت.

جلد مدارک تبلیغاتی در اردبیل

محصول وهدیه ای که جهت نگه داری مدارک واسناد به کار برده می شود و میتوان همانند رو جلدی طراحی کرد وحک لوگوی شرکت شما بر روی آن برای شما مفید واقع خواهد

فلش مموری تبلیغاتی در اردبیل

یکی از به روز ترین ها و پرکاربردترین هدیه تبلیغاتی فلش مموری می باشد که می تواند در انواع مختلف:،طرح ها ورنگ ها ارائه شود و هدیه گیرنده نیزاز دریافت آن احساس خرسندی کند. به راحتی می توان نام تجاری شما را بر روی فلش ها ثبت کرد ویا حتی می توان توضیحاتی با قرار دادن در داخل فلش به خریداران عرضه نمود.بسته بندی مناسب در جعبه ها ی کوچک  برای هدیه دادن فلش مموری تبلیغاتی نیز دارای اهمیت است ونتیجه بهتری را برایتان  رقم میزند.

تقویم سررسید و ارگانایزر تبلیغاتی در اردبیل

شرکت ها و ارگان های زیادی سالیانه بعد ازاتمام سال گذشته اقدام ب ه ارائه سررسیدها وتقویم های جدید برای سال نو می کنند و آن را به سایر شرکت ها هدیه می دهند.ارائه ارگانایزر در کنار تقویم نیزسودمند خواهد بود وطراحی آن می تواند در رنگ ها اندازه های مختلف صورت گیرد.

تندیس تبلیغاتی در اردبیل

تندیس تبلیغاتی می تواند در راستای تشکر وقدرانی از نمایندگی های شرکتتان و مشتری هایتان استفاده شودو نام شما را در ذهن آن ها جاودانه سازد.

پاوربانک تبلیغاتی در اردبیل

پاوربانک تبلیغاتی یا بانک انرژی که از خلاقانه ترین هدایای تبلیغاتی برای قشر زیادی از افراد می تواند باشد چراکه با افزایش استفاده از گوشی های هوشمند در زندگی های امروزی  همیشه با مشکل کمبود شارژ روبه رو می شویم و امکان شارژ گوشی در هر مکانی میسر نیست و این  امر فقط می تواند با داشتن یک پاور بانک به راحتی حل گردد .پس با ارائه این هدیه هم برای خود سود دریافت کنید وهم مشکلی از مشکلات خریداران خود را حل نمایید.

لیوان،زیر لیوانی تبلیغاتی در اردبیل

لیوان تبلیغاتی می تواند به عنوان برند شما در شرکت ها و نمایندگی هایتان استفاده شود و هم به سایر شرکت ها هدیه داده شود.نوع وجنس  لیوان برحسب نیاز شما طراحی وارائه می گردد.

 آفتابگیر ماشین تبلیغاتی در اردبیل

آفتاب گیر تبلیغاتی هدیه ای که می تواند همیشه در خودروها قرار گیرد و افراد زیادی را متوجه نام برند شما سازد و جزوه پر دیده ترین هدایا می باشد.

ارائه کتاب های نفیس تبلیغاتی در اردبیل

هدایای تبلیغاتی می تواند شامل کلیه موارد زیرباشد:

ساعت تبلیغاتی

 1. ساعت دیواری تبلیغاتی
 2. ساعت رو میزی تبلیغاتی
 3. ساعت مچی تبلیغاتی

خودکار تبلیغاتی

 1. خودکار پلاستیکی تبلیغاتی
 2. خودکار فلزی تبلیغاتی

ست های مدیریتی تبلیغاتی

لیوان تبلیغاتی

زیر لیوانی تبلیغاتی

کیف تبلیغاتی

 1. کیف شخصی تبلیغاتی
 2. کیف اداری تبلیغاتی
 3. کیف کیف لب تاب تبلیغاتی
 4. جاکارتی تبلیغاتی

قلم تبلیغاتی

 1. روان نویس
 2. خود نویس
 3. راپید

جا کلیدی تبلیغاتی

 1. جاکلیدی تبلیغاتی فلزی
 2. جاکلیدی تبلیغاتی فلزی چرمی
 3. جاکلیدی تبلیغاتی چرمی

فلش مموری تبلیغاتی

پاور بانک تبلیغاتی

تقویم تبلیغاتی

 1. تقویم دیواری تبلیغاتی
 2. تقویم رو میزی تبلیغاتی
 3. سر رسید اختصاصی تبلیغاتی
 4. سر رسید عمومی تبلیغاتی

تندیس

ساک تبلیغاتی

آفتابگیر ماشین

نایلون تبلیغاتی

کتب نفیس تبلیغاتی و ده ها محصول دیگر که می تواند جزو هدایای تبلیغاتی باشد.

با کتاب های تبلیغاتی هم فرهنگ کتابخوانی را رواج می دهید و ارزش معنوی کارتان را بالا می برد و درعین حال برندتان نام آشناتر می شود.

برای استعلام قیمت ها  و طراحی هدایای تبلیغاتی در اردبیل با  رسام وب تماس بگیرید و تمامی سوالات و پیشنهادات خود را مطرح نمایید.

نویسنده :مهری رقمی