چاپ لیبل در زنجان - رسام وب
ثبت مالیات بر ارزش افزوده در تبریز
آوریل 22, 2018
عکاسی صنعتی در زنجان
عکاسی صعتی در زنجان
سپتامبر 3, 2018
نمایش همه

چاپ لیبل در زنجان

چاپ لیبل در زنجان

چاپ لیبل در زنجان

لیبل چیست ؟

لیبل به برچسبی گفته می شود که بر روی انواع محصولات چسبیده می شود و در واقع وظیفه ی انتقال پیام از تولید کنند گان به مشریان را در باره ی کالا و جنس مورد نظر می دهد . از آن جایی که امروزه دنیای اطراف ما دنیای بسته بندی می باشد ، بنابرین ما در زندگی روز مره ی خود بیش از هر چیزی با جعبه ها و پوشش ها و شیشه ها و … سر و کار داریم و به نوعی زندگی مان به آن ها وابسته می باشد . تمامی آن چه که در اطراف ما وجود دارد با بست بندی محصور شد اند ، برای مثال تمامی مواد غذایی ، ابزار آلات خودرو و … و تمامی مواد های شوینده و بهداشتی و پوشاک و همه و همه بسته بندی می شوند و منظور از بسته بندی نیز پوشش جعبه ای نمی باشد بلکه هر چیزی را که کالا در داخل آن قرار گیرد را بسته بندی گویند .

چاپ لیبل همان چاپ بر چسب می باشد و این دو تفاوتی با هم ندارند و در واقع ترجمه ی فارسی کلمه لیبل بر چسب می باشد . تمامی کارخانه ها و کسب و کار های بزرگ در شهر های مختلف که زنجان نیز از جمله ی آن ها می باشد بر روی محصولات خود لیبل می چسبانند تا خریداران و مشتریان با نام آن ها آشنا شوند و علاوه بر آن در کنار آن ها مواردی چون بارکد محصول و برخی اطلاعات دیگر با استفاده از بر چسب بر روی محصولات چسبانده می شود .

انواع لیبل ؟

لیبل ها انواع مختلفی دارند که می توانند به صورت یووی ، لیبل سلفون مات و براق و … باشند .

از بین این ها لیبل های کاغذی بالا ترین مصرف را دارند زیرا که این نوع از لیبل ها ارزانتر می باشند و در انواع مات و گلاسه و نیمه گلاسه و همچنین در رنگ های مختلف تولید می شوند . لیبل های کاغذی بیشتر برای بسته بندی کالا و درج اطلاعات روی محصولات به مصرف می رسند . لیبل در زنجان به عنوان یک روش مهم برای معرفی محصولات و ارائه ی خدمات به مشتریان شناخته شده است . از این رومی توان گفت اهمیت آن به اندازه ای است که به نهاد و سازمان و خدمات آن ها اعتباری دو چندان می دهد . امروزه کمتر محصولی را می توان یافت که نیاز به چاپ لیبل نداشته باشد . آن چه که در چاپ لیبل حائز اهمیت می باشد تعیین ابعاد و قالب لیبل بر اساس سایز و ابعاد محصول ، تست کاغذ مصرفی بر روی محصول مورد نظر ، نوع روکش ، طراحی و چاپ لیبل و کیفیت آن و ساخت قالب لیزری جهت کیفیت و سهولت در برداشتن و چسباندن و طراحی بر اساس اصول چاپ و بدون اشباهات نوشتاری می باشد .

فواید لیبل در ارائه محصولات : لیبل و بر چسب در واقع اطلاعات شرکت ارائه دهنده و آرم و لوگوی آن ها می باشد و همچنین اطلاعات دیگری را که در مورد محصول نیاز هست به مشتریان داده  می شود و استاندارد های تایید کننده را ارائه می دهد و همچنین لیبل گاها به عنوان یک پیشنهاد و تخفیف ویژه می باشد و روکش  uv که بر روی آن استفاده می شود از ساییدگی آن جلوگیری می کند و موجب شفافیت می گردد . چاپ لیبل در زنجان به صورت دایره  ، بیضی و مستطیل و مربع و مثلث و سایر اشکال طبق نظر مشتریان ارائه می شود . ابعاد چاپ لیبل در زنجان از 1 تا 100 سانتی متر می تواند باشد و لیبل های پشت چسبدار در زنجان نیز به صورت کاغذی ، پی وی ، شیشه ای ، خرد شونده ، شبرنگی و متال که همان لیبل مات و براق می باشد ارائه می شوند .

روکشی که بر روی لیبل استفاده می شود می تواند سلفون مات ، سلفون براق و یا مات و یووی باشد . خدمات برش لیبل در زنجان می تواند به صورت نیم تیغ ، دایبکات ، پرس باشد .

علاوه بر این ها ممکن است برای چاپ لیبل خدمات ویژه از قبیل طلا کوب و نقره کوب و قابلب خاص ارائه شود .

جهت اطلاعات بیشتر در مورد چاپ لیبل ، طراحی لیبل ، طراحی سایت با تیم رسام وب تماس حاصل فرمایید.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *