طراحی اپلیکیشن در زنجان - رسام وب
طراحی سایت شرکتی در زنجان
 طراحی سایت شرکتی در زنجان
سپتامبر 8, 2018
کانون-تبلیغاتی-در-زنجان
کانون تبلیغاتی در زنجان
سپتامبر 12, 2018
نمایش همه

طراحی اپلیکیشن در زنجان

طراحی اپلیکیشن در زنجان

طراحی اپلیکیشن در زنجان :

طراحی اپلیکیشن در زنجان

اپلیکیشن ها امروزه با گسترش چشم گیر فناوری اطلاعت و بر خورداری مردم از گوشی های هوشمند و دسترسی تمام مدت به اینترنت بسیار مورد توجه و استقبال مردم قرار گرفته است و این امر صاحبان کسب و کار و برند ها را به طراحی اپلیکیشن اندروید و طراحی اپلیکیشن  Ios وا داشته تا از این روش بتوانند محصولات خود را در آن جا به فروش برسانند .

انواع طراحی اپلیکیشن در زنجان :

اپلیکیشن های موبایل به دو صورت طراحی می شوند که دسته ی اول اپلیکیشن هایی را شامل می شود که نیاز به اینترنت دارند و دسته ی دوم از آن ها نیازی به اینترنت ندارند و به صورت آفلاین قابل اجرا می باشند .

طراحی اپلیکیشن ها در زنجان چه مزیت هایی دارد ؟

از جمله مزیت هایی که می توان به طراحی اپلیکیش ها اشاره نمود قابل اجرا بودن آن ها به صورت آفلاین در گوشی ها و تبلت ها می باشد . در طراحی سایت ها برخی مشکلات وجود دارد که کار با آن ها را کمی دشوار می کند . برای مثال زمانی که اینترنت نباشد نمی توان از محتوای سایت استفاده نمود یا زمانی که سایت واکنش گرا یا ریسپانسیو نباشد نمی تواند به درستی در موبایل یا تبلت اجرا شود ، ولی طراحی اپلیکیشن و اپلیکیش موبایل این گونه نمی باشد و در صورت نبودن اینترنت و دسترسی به آن کاربران می توانند از آپ های آفلاین استفاده کنند . در طراحی اپلیکیشن ها از جمله مزیت دیگر که می توان نام برد این است که حتما نیازی به داشتن محصول برای فروش در اپلیکیشن نیست و بلکه می توان خدماتی را به مردم توسط آن ارائه داد . اپلیکیشن ها مختص برند ها نمی باشند و تمامی افراد جامعه می توانند با نرم افزار طراحی اپلیکیشن اندروید برای خود طراحی اپلیکیشن و طراحی اپلیکیشن موبایل انجام دهند .

انواع اپلیکیشن :

طراحی اپلیکیشن ها انواع مختلفی دارند که شامل موارد زیر می باشد :

1 – طراحی اپلیکیشن فروشگاهی

2 – طراحی اپلیکیشن خدماتی

3 – طراحی اپلیکیشن تاکسی یاب

4 – طراحی اپلیکیشن آموزشی

5 – طراحی اپلیکیشن بازار یابی ویزیتوری

6 – طراحی اپلیکیشن مدرسه

اپلیکیشن های خدماتی در زنجان :

این نوع از اپلیکیشن ها برای ارائه خدمات به کاربران می باشند و هدف از آن کم کردن هزینه ها و صرفه جویی در زمان می باشد.به وسیله ی اپلیکیشن های خدماتی امکانات بالایی به مردم می توان ارائه داد .

انواع اپلیکیشن های خدماتی در زنجان ؟

اپلیکیشن های خدماتی انواع مختلفی دارند و برای سازمان ها و ارگان ها و یا شرکت های مختلفی طراحی می شوند که در زیر به برخی از آن ها اشاره می کنیم :

  • – اپلیکیشن های خدماتی بانکی در زنجان
  • – اپلیکیشن های ترافیکی در زنجان
  • – اپلیکیشن های اجتماعی در زنجان
  • – اپلیکیشن های بازی در زنجان
  • – اپلیکیشن های خدماتی در زنجان
  • – اپلیکیشن های شرکتی در زنجان
  • – اپلیکیشن های تجاری و فروشگاهی در زنجان و ..

دلایل اتصال اپلیکیشن به اینترنت :

طراحی اپلیکیشن ها گاها به دلایلی نیاز به وصل شدن به اینترنت دارند برای مثال پرداخت های آنلاین که باید صورت بگیرد یا ایجاد تغییرات آنی در آپ مانند قیمت محصولات ، انبارداری محصولات و … و در آپ های بازی برای ایجاد رقابت بیشتر بازیکنان نیاز به متصل شدن به اینترنت می باشد .

داشتن اپلیکیشن بر روی گوشی مشتریان می تواند به معنای دسترسی بیشتر و ارتباط عمیق تر با او باشد . امروزه گوشی های موبایل نمی توانند فقط به معنای ارتباط صوتی باشند و گوناگونی آن ها باعث شده است که از آن ها به عنوان ابزاری برای رشد بیشتر و توسعه ی فرصت های فراوان و ایجاد ارزش آفرینی و … استفاده نمود .

گروه رسام وب با تیم برنامه نویسی قدرتمند خود توانسته در زمینه ی طراحی اپلیکیشن ها ،  Ios و طراحی اپلیکیشن اندروید و طراحی سایت در زنجان گامی موفق و موثر بر دارد و به عنوان مشاور و مجری نرم افزار ها کسب و کار دیجیتال بسیاری از شرکت ها و کاربران باشد .

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − چهار =