طراحی کارت ویزیت در زنجان - رسام وب
بهینه سازی سایت در زنجان
بهینه سازی سایت در زنجان
سپتامبر 27, 2018
طراحی لوگو در زنجان
طراحی لوگو در زنجان
اکتبر 13, 2018
نمایش همه

طراحی کارت ویزیت در زنجان

طراحی کارت ویزیت در زنجان

طراحی کارت ویزیت در زنجان

طراحی کارت ویزیت در زنجان

کارت ویزیت و اهمیت آن :

کارت ویزیت که به عنوان شناسنامه ی کار شما می باشد از اهمیت ویژه ای بر خوردار می باشد و از جمله رکن های اساسی هر تجارت و تخصص به شمار می رود.هر چه قدر کارت ویزیت زیبا باشد موجب تحریک حس زیبا شناسی مخاطب شده و تصویر بسیار مناسبی در ذهن مخاطب از شما و کارتان بر جای می گذارد . بنابرین یکی از مهمترین و اساسی ترین ابزاری که برای بازاریابی نیاز هست طراحی و چاپ کارت ویزیت می باشد . با کارت ویزیت در واقع اطلاعات و شماره تماس به مشتریان داده می شود و همچنین با طراحی و چاپ کارت ویزیت می توان به عنوان تبلیغات استفاده نمود و کار و شغل خود را با آن به دیگران معرفی کرد . در صورتی که بخواهیم یک کارت زیبا و ماندگار طراحی نماییم بهتر است از لوگو یا یک آرم مخصوص به خود و شغل خود استفاده نماییم . هر چه قدر فونت به کار رفته در طراحی کارت ویزت درشت و خوانا باشد تاثیر گذاری بیشتری خواهد داشت .

خصوصیات یک کارت ویزیت زیبا و تاثیر گذار :

برای این که کارت ویزیت تاثیر گذاری بیشتری داشته باشد و در ذهن مخاطب بماند بهتر است همانطور که گفتیم فونت خوانا و زیبایی داشته باشد علاوه بر این نوشتن نام خود در کنار شماره تلفن باعث می شود که مشتری متوجه شود با چه کسی مکالمه می کند . اطلاعات ارتباطی در کارت ویزیت باید دقیق نوشته شود . در صورت داشتن ایمیل بهتر است آن را نیز در کارت ویزیت درج نمود و از جمله عوامل تاثیر گذار دیگر در طراحی و چاپ کارت ویزیت داشتن یک وب سایت و نوشتن نام آن می باشد .

طراحی کارت ویزیت در زنجان :

از آن جایی که کارت ویزیت از جمله ی موثرترین و ارزانترین ابزار های تبلیغاتی به شمار می آید و بسیار برای بازاریابی موثر می باشد و از این رو در زنجان نیز شرکت ها و مشاغل گوناگون برای بازاریابی و ارائه اطلاعات به مشتریان از کارت ویزیت استفاد می کنند . زیرا کارت ویزیت اطلاعات مربوط به شخص یا شرکت را به راحترین و زیباترین شکل ممکن در اختیار مشتریان و مخاطبان قرار می دهد .

یک تبلیغات موثر و خوب مانند طراحی کارت ویزیت زیبا همیشه باعث رشد و پیشرفت و گسترش کسب و کار می شود و به عبارتی معرف کار و حرفه و شخصیت و سلیقه افراد می باشد و برای این که کارت ویزیت جذابیت زیادی داشته باشد همواره باید طرح و رنگ و فونت کارت ویزیت مناسب و زیبا و خوب انتخاب شود . در زنجان برای این که یک کارت ویزیت خوب و مناسب طراحی شود نکاتی را باید در نظر گرفت که در زیر به آن ها اشاره می کنیم:

1 – طراحی یک آرم و لوگو برای کارت ویزیت

2 – استفاده از یک جمله ی شعاری زیبا

3 – ذکر آدرس ایمیل و وب سایت

4 – به کار بردن فونت زیبا و خوانا

5 – متنوع یا متمایز بودن کارت ویزیت از سایر کارت ها

6 – استفاده از کاغذ و چاپ خوب برای کارت

کارت ویزیت به چهار دلیل اساسی دارای اهمیت می باشد :

1 – امکان پیگیری برای سایرین از طریق کارت ویزیت فراهم می شود .

2 – با کارت ویزیت می توان حرفه ای بودن را به مخاطب نشان داد.

3 – طراحی کارت ویزیت و ارائه آن به مخاطبان باعث متمرکز شدن روی هدف می شود .

4 – به وسیله کارت ویزیت دسترسی راحتر و آسان انجام می شود .

امروزه هر کاری که در تجارت انجام می شود مانند ارسال ایمیل و ارسال قرار داد ها و … به طریقی توسط دنیای دیجیتال انجام می شود ولی دنیای دیجیتال نه توانسته و نه خواهد توانست جایگزین کارت ویزیت شود . کارت ویزیت ها در هر زمان دارای اعتبار و ارزش هستند . کارت های ویزیت موثرترین روش های بازاریابی می باشند و کارت ویزیت اولین فرصت برای تاثیر گذاری به شمار می رود و در صورتی که کارت ویزیت زیبا و جذاب باشد توسط مخاطبان به اشتراک گذاشته می شوند و موجب بازاریابی می شوند . کارت ویزیت نشان دهنده ی آمادگی اشخاص و شرکت ها و … و موفقیت آن ها می باشد .

جهت اطلاعات بیشتر در مورد تعرفه کارت ویزیت و طراحی آن یا انواع طراحی گرافیکی در زنجان و طراحی وب سایت در زنجان با ما تماس حاصل فرمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *