طراحی کاتالوگ در زنجان - رسام وب
چاپ در زنجان
چاپ در زنجان
سپتامبر 17, 2018
بهینه سازی سایت در زنجان
بهینه سازی سایت در زنجان
سپتامبر 27, 2018
نمایش همه

طراحی کاتالوگ در زنجان

طراحی کاتالوگ در زنجان

طراحی کاتالوگ در زنجان:

طراحی کاتالوگ در زنجان

کاتالوگ چیست ؟ کاتالوگ ها کتابچه مانند هایی می باشند که شامل چند صفحه چاپ شده می باشند و مشتریان می توانند به وسیله ی آن ها محصولات را بررسی و انتخاب نمایند و از خدمات آن ها آگاهی پیدا کنند.کاتالوگ ها جزو تمامی شرکت ها می باشند و از روش های موثر برای جذب مشتری به شمار می آیند.در طراحی کاتالوگ توجه به طراحی استاندارد و حرفه ای و چاپ با کیفیت از اهمیت زیادی بر خوردار می باشد.کاتالوگ ها معمولا از طرف تولید کننده ی محصول یا ارائه کننده ی خدمات به مصرف کننده جهت معرفی کالا و محصول ارائه می شود.در کاتالوگ ها موضوعات به صورت فهرست وار معرفی می شوند و به عبارتی دیگر اطلاعات اولیه به صورت مختصر همراه با تصاویر با کاتالوگ ها در اختیار مشتریان قرار می گیرد و در صورتی که جنس مورد نظر مورد پسند واقع شد می توان اطلاعات کامل و کلی را در بروشور ها مشاهده نمود . بنابرین می توان این گونه گفت که کاتالوگ ها برای آگاهی از اطلاعات اولیه به مشتریان داده می شوند و مشتریان بیشتر با کاتالوگ ها سر و کار دارند تا بروشور ، از این رو باید جنس کاغذ یا مقوای به کار رفته در آن ها با دوام باشد و گراماژ بیشتری داشته باشد .

طراحی کاتالوگ در زنجان :

کاتالوگ از جمله مهمترین و شناخته ترین ابزار های تبلیغاتی می باشند و از جمله مهمترین عوامل کسب در آمد و جذب مشتری می باشد از این رو در زنجان طراحی کاتالوگ باید با مدیریت دقیق و برنامه ریزی صحیح برای ارائه خدمات به مشتریان انجام شود و این کار توسط شرکت های معتبر که توانایی کافی در چاپ کاتالوگ ، کارت ویزیت ، لوگو ، … دارند انجام می شود . طراحی کاتالوگ در زنجان با توجه به اصولی همچون زیبایی و جذابیت و خلاقیت در طرح و محتوای موثر و هویت سازی و خلق پیام انجام می شود .

ویژگی های یک کاتالوگ خوب در زنجان :

کاتالوگ خوب و موثر موجب ایجاد تمایل به خرید در مشتریان می شود . یک کاتالوگ خوب برای مشتریان و خواسته های ذهن آن ها طراحی می شود . کاتالوگ خوب محصول محور می باشد . در کاتالوگ خوب باید از تصاویر بزرگ محصول استفاده شود و همچنین در طراحی آن ها باید از فونت مناسب با سایز و فاصله ی مناسب به کار برده شود تا باعث کاهش خوانایی نشود . باید یک کاتالوگ خوب ابعاد استاندارد و به صرفه ای داشته باشد تا هزینه های زیادی به بار نیاورد و مقرون به صرفه باشد . در کاتالوگ خوب معمولا محصولات پر فروش و پر سود در قسمت هایی معرفی می شوند که در معرض دید قرار دارند و بهترین فضای کاتالوگ می باشند .

مزایای طراحی کاتالوگ در زنجان :

کاتالوگ ها در زنجان از این جهت با اهمیت و مهم تلقی می شوند که مزایایی برای تولید کنندگان و یا فروشندگان دارند که در زیر به آن ها اشاره می کنیم .

کاتالوگ حرفه ای در زنجان باعث بازار یابی و تبلیغات هدفمند می شود و به کسب و کار رونق می بخشد و موجب افزایش در آمد می شود.کاتالوگ ها در دسترس بود و ماندگاری بیشتری دارد  و موجب افزایش اعتبار و مطرح شدن برند در کسب و کار می شوند.کاتالوگ ها را می توان در بازارهای برون مرزی و داخلی به طور تخصصی ارائه داد.کاتالوگ ها در مقابل سایر ابزار های تبلیغاتی ارزان و مقرون به صرفه می باشد و به صورت مستقیم و هدفمند قابل ارائه به مخاطبان می باشند.بنابرین کاتالوگ ها بستر مناسبی برای ارائه محصولات و پیشنهاد های ویژه و بررسی تخصصی و فنی محصولات می باشند و موجب می شوند که فضایی برای مقایسه محصولات شما و برتری آن ها نسبت به محصولات موجود در بازار فراهم شود .

انواع طراحی کاتالوگ در زنجان :

طراحی کاتالوگ ها در زنجان بسته به نوع طراحی می توانند به شکل های چند لت یا سیمی یا منگنه ای چاپ شوند . جنس کاغذ کاتالوگ گلاسه می باشد زیرا هم دارای زیبایی می باشد و هم انسجام قابل توجهی دارد . اندازه و سایز کاتالوگ ها معمولا A4 می باشد ولی این انداز گاهی اوقات می تواند تغییر کند .

جهت اطلاعات بیشتر در مورد طراحی سایت در زنجان ، چاپ در زنجان و عکاسی صنعتی در زنجان با ما تماس بگیرید.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + 3 =