طراحی لوگو در زنجان - رسام وب
طراحی کارت ویزیت در زنجان
طراحی کارت ویزیت در زنجان
اکتبر 4, 2018
اهمیت طراحی سایت در تبریز برای افزایش فروش محصولات
اهمیت طراحی سایت در تبریز برای افزایش فروش محصولات
ژوئن 10, 2019
نمایش همه

طراحی لوگو در زنجان

طراحی لوگو در زنجان

طراحی لوگو در زنجان

طراحی لوگو در زنجان

لوگو چیست ؟ لوگو ، آرم یا نشانه را ، می توان نماد و معرف هر برند نامید و از این رو طراحی آن ها از اهمیت بسیاری برخوردار می باشد . طراحی لوگو از زمان های بسیار دور وجود داشته و حتی انسان های اولیه هم به نوعی از آن استفاده می کردند و برای هر مفهومی علائمی را روی دیوار های غار ها ایجاد می کردند تا بقیه با دیدن آن به مفهوم آن پی ببرند.امروزه نیز لوگو نشانه یا علامتی گرافیکی می باشد که سرمایه داران تجاری ، شرکت ها و موسسات و یا اشخاص جهت ایجاد تمایز خود از دیگران در دید عموم از آن استفاده می کنند .

لوگو از جمله ی موارد مهمی می باشد که باعث می شود تا با مشتریان ارتباط بر قرار نمود . این ارتباط به صورت صریح و سریع و خلاق صورت می گیرد که باعث می شود تا احساس بیننده نسبت به شما بر انگیخته شود . بنابرین طراحی لوگو باید به گونه ای باشد که در آن نیاز های بصری چشم اعم از رعایت تناسبات و رنگ و اندازه و … تامیین شود . در طراحی لوگو باید خلاقیت به کار برده شود و یک لوگو خاص و کامل یک مفهوم را به روشی جذاب به افراد منتقل می کند . به وسیله لوگو باید بیننده بتواند از حیطه ی کاری یا نام تجاری شما آگاهی پیدا کند . لوگو باید به صورت استاندارد طراحی شود و در آن با هر یک از اوراق شما از قبیل سر برگ و کارت ویزیت و … قابلیت تطایق وجود داشته باشد . در طراحی لوگو باید توجه نمود که از تقلید کردن دوری کرد و تمامی اصول زیبایی شناختی را در نظر گرفت .

در طراحی لوگو باید در نظر گرفت که لوگوی طراحی شده دارای جذابیت های منحصر به فردی باشد .

بنابرین خوانا بودن و رسایی و گیرایی از ارکان اصلی یک لوگو موفق می باشد .

طراحی آرم در زنجان :

برای طراحی آرم در زنجان باید ابتدا نیاز های در خواست کننده لوگو به صورت دقیق وکامل مورد توجه قرار گیرد و بررسی شود . سپس با توجه به نیاز های بررسی شده فرآیند طراحی شروع می شود . برای طراحی لوگو در زنجان ابتدا با توجه به زمینه کاری در خواست کنننده ایده پردازی می شود و سپس ایده ها تبدیل به طرح می گردنند و از میان آن ها بر اساس معیار های اصلی طراحی آن ها انتخاب می شود و سپس اجرا می گردد .

اصول کلی طراحی آرم در زنجان :

برای طراحی لوگو در زنجان باید چندین اصوا به طور کامل رعایت شود تا لوگوی جذاب داشته باشیم . بهتر است لوگوی طراحی شده ساده و زیبا باشد . لوگو باید به گونه ای طراحی شود که با فرهنگ موضوع هم خوانی داشته باشد . لوگو ها باید قابلیت تک رنگ شدن داشته باشد . باید دقت شود که لوگو قابلیت کوچک شدن در ابعاد 1 سانتی متر را داشته باشد . بهتر است لوگو فرم هندسی داشته باشد . وضوح و تناسب عوامل مورد استفاده در طراحی لوگو از اهمیت ویژه ای بر خوردار می باشد . لوگو باید منحصر به فرد باشد .

انواع طراحی آرم در زنجان :

در زنجان سه نوع کلی برای طراحی لوگو وجود دارد که به صورت نوشتاری که لوگو تایپ یا مونو گرام می باشد یا بهه صورت تصویری و علامت اختصاری که پیکتو گرام و آرم می باشد و یا نوشتاری و تصویری می باشد . برای این که تشخیص داد کدام یک از سه نوع طراحی لوگو مناسب می باشد نیاز به بررسی وسعت کاری ، منحصر بودن اسم و نوع شغل و خدمات و … دارد .

مزایای طراحی لوگو در زنجان : طراحی لوگو به عنوان یک روش موثر برای معرفی یک برند می باشد که باعث جذب مخاطب شده و میزان فروش را بالا می برد و به عنوان یک اثر در ذهن مشتری می ماند و همچنین لوگو محبوبیت نام تجاری را افزایش می دهد . یک لوگوی خوب و زیبا موجب تمایز از رقبا می شود و برند مورد نظر را قابل اعتماد جلوه می دهد . با طراحی لوگو تاثیر مثبتی بر روند رشد کسب و کار ایجاد می شود و می توان گفت که طراحی لوگو مهمترین مرحله برندینگ می باشد . لوگوی خوب موجب هویت آفرینی شده و هزینه ی تبلیغات شرکت را کاهش می دهد .

جهت اطلاعات بیشتر در مورد طراحی سایت در زنجانو طراحی لوگو در زنجان با ما تماس حاصل فرمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *