تاثیر طراحی سایت بر سئو سایت - رسام وب
اهمیت طراحی سایت در تبریز برای افزایش فروش محصولات
اهمیت طراحی سایت در تبریز برای افزایش فروش محصولات
ژوئن 10, 2019
یادگیری طراحی سایت در تبریز
یادگیری طراحی سایت در تبریز
ژوئن 20, 2019

به نظر می آید که اکثر مدیران وب سایت ها برای پیشرفت سایت خود بیشتر بر روی سئو آن تمرکز می کنند  . صد البته که سئو برای پیشرفت و بازاریابی برای وب سایت بسیار اهمیت دارد اما طراحی سایت نیز یکی از نکاتی می باشد که برای دست یابی به این پیشرفت باید مد نظر قرار گیرد . بنابرین باید گفت که برای این که یک وب سایت در صفحات اولیه موتور های جستو جوگر که عمده ی بازدید ها و ترافیک ها از آنجا صورت می گیرد قرار بگیرد لازم است که تمامی عناصر وب سایت بهینه شود و فقط بر روی سئو زوم نشود  .

آنچه که یک وب سایت را برای گوگل با اهمیت جلوه می دهد و گوگل آن را در صفحات اول خود قرار می دهد و به بازدید کنندگان و کاربران پیشنهاد می دهد ،  مورد استفاده بودن یک محتوا برای کاربران و بازدید کنندگان و بیشترین استفاده از آن می باشد .

جذابیت سایت زیبایی و منظم بودن وب سایت باعث می شود که بازدید کنندگان از وب سایت از ادامه دادن به بازدید  منصرف نشوند  و برای ادامه دادن و خواندن محتوای آن در سایت به مسیر خود ادامه دهند . در صورتی که طراحی سایت خوب نباشد و زننده باشد هر کاربری که وارد سایت خواهد شد بلافاصله از سایت خارج می شود و حتی به محتوا و سرعت و دیگر آپشن های سایت توجه نمی نماید .

نکات قابل توجه و تاثیر گذار بر سئو در طراحی سایت در تبریز

طراحی سایت در تبریز نیازمند دقت و خلاقیت بالا و همچنین تلاش برای متفاوت شدن می باشد . برای طراحی سایت در تبریز باید سادگی ، زیبایی ،رنگ بندی مناسب ، کار برد راحت را در نظر گرفت . آنچه که برای طراحی سایت در تبریز موجب کسب رضایت عمومی مردم و بازدید بیشتر می شود توجه به استاندارد ها می باشد که این استاندارد ها شامل سلیقه ی مشترک  زیبایی و خوانا بودن و با نظم بودن و عدم آشفتگی فضایی می باشد . طراحی سایت در تبریز کاری خلاقانه می باشد که باید به صورت دقیق و با رعایت ضوابط و در عین حال کپی نبودن و متفاوت بودن باشد .

بسیاری از صاحبان وب سایت ها برای انجام سئو سایت تمامی تمرکز و وقت خود را بر روی نوشتن مقالات و استفاده ازکلمات کلیدی در محتوا و متن  قرار می دهند و معتقدند که این کار بیشترین تاثیر را برای سرعت دهی به سایت و پیشرفت آن دارد در حالی که اگر سایت به صورت درست و با رعایت تمامی نکات اصولی و جذابیت طراحی شود فرایند سئو و بهینه سازی نیز با سرعت بیشتری پیش خواهد رفت .

تاثیر  css و  html در سئو سایت :

تاثیر  css و  html در سئو سایت

گاها یک سایت امکان دارد بسیار زیبا و جذاب باشد ولی به دلیل مناسب نبودن عناصر طراحی برای سئو ، در روند سئو تاثیری نداشته باشد و یا آن را دچار مشکل کند . بنابرین هر چقدر هم که در طراحی سایت از فونت ها و رنگ ها و آیکون های زیبا استفاده شود اگر تاثیری بر سئو نداشته باشد هیچ فایده ای نخواهد داشت.

زبان های برنامه نویسی و پیشرفت در آن ها ازجمله مواردی در طراحی سایت در تبریز می باشند که در عین زیبا نمودن سایت در عملکرد سئو تاثیر می گذارند . css  و  html از جمله زبان های برنامه نویسی می باشند که پیشرفت های زیادی کرده اند و  می توان با استفاده از آن ها در طراحی سایت با ظاهری زیبا و ایجاد جلوه های متحرک و .. استفاده نمود .  بنابرین با پیشرفتی که در این دو زبان طراحی سایت صورت گرفته می توان گفت که استفاده از ترکیب کدهای  html  و  css علاوه براین که مناسب ترین روش برای ایجاد جلوه های گرافیکی می باشند باعث می شوند تا خزنده های موتور های جستوجوگر که وب سایت ها را بررسی و آنالیز می کنند راحت تر و موثر تر به آنالیز و شناسایی محتوای سایت بپردازند و در نتیجه تاثیر مستقیمی و مثبتی بر روی فرآیند سئو وب سایت می گذارند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 + نوزده =