اقدامات لازم سئو در طراحی مجدد وب سایت - رسام وب
هزینه طراحی سایت در تبریز
هزینه طراحی سایت در تبریز
آگوست 19, 2016
طراحی سایت شخصی در تبریز
طراحی سایت شخصی در تبریز
آگوست 25, 2016

 سئو

اقدامات لازم سئو در طراحی مجدد وب سایت:

مقررات SE0 برای طراحی وب سایت جدید

آیا نه تنها با طراحی مجدد سایت بلکه با سکوسازی کامل روبرو هستیم؟ مقاله نویس کلای کیزر ویژگیهای بهتری ارائه داد که به شما اطمینان دهد سایت جدید امروزه میتواند بهترین عملکرد SEO را پشتیبانی کند .

کلای کیزر 22جولای

اغلب اوقات برای سرمایه گذاری سکوسازی جدید که وب سایتها یشان را برای کل دنیا بکار میگیرند ، برای مقررات SEO امروزی به خوبی سازماندهی نشده اند. سیستمهای یکپارچه و فهرستی بر بیشتر پروژه های مدیریتی ذهنی IT متمرکز شده اند . ویژگیهای CMS اغلب برای متصدیان تجارت و تصمیم گیریهای CMO راهنما میباشند. حتی برای تجار زرنگ و خبره در برخی مقررات سکوسازی ممکنه تحت تاثیر پشتکارشان دچار اشتباه شوند. با پشتیبانی از این وظایف که با انتخاب سکوسازی وب سایت جدید انجام میشود ، اجازه میدهد که عناصر اصلی که زمانی بعنوان راه حلهای مختلف آزمایشی تلقی میشوند را پوشش دهد.

فرایند ساخت وب سایت

مقررات طراحی مجدد سایت در سئو

درشرح زیر درباره تجاربم که دارای عناصری است  برای زمانی که سکوسازی وب سایت جدید را ارزیابی میکنیم . از دست دادن یکی یا چندین عناصر احتمالا به این معنی است که در سایتشان راهنمای ابزارهای جستجو ارائه ضعیفی دیده خواهد شد یا راهنمای کیفی مهمی را از دست خواهند داد.

 1. جایگذاری بر روی IP اختصاصی (شراکت IP با سایت عالی DEV)

خیلی مواقع من وب سایتها یا وبلاگهایی اصلی را دیده ام که با چندین هزار از وب سایتهای دیگر جایگذاری شده اند. این وضعیت به طور کلی به عملکرد سایت صدمه میزند و باید اجتناب کرد.

 1. پشتیبانی ویژگیهای دیدگاه اساسی بازار موبایل

شما دورنمای اولین موبایل را که قبول میکنید یا نه انتخاب میکنید و بازار موبایل بودن باید یک بخش اعظمی از توجه سکوسازی تان باشد.

دو عنصر مهم از بازار موبایل فرض شده .

صفحات دیدگاه تطبیقی دسترسی به ابزار اندازه گیری را معین میکند.

محتوای صفحات با دیدگاه متناسب میشود.

خلاصه ، طراحی وب سایت واکنشی را پشتیبانی خواهد کرد که کوتاهترین راه از تلاقی این مقررات  دیدگاهی است.

 1. تصویبات JS (مضر) و CSS که فهرست شده اند.

عطف به تذکرات گوگل

رد سرعت لودینگ پایین سند جاوا یا فایلهای  CSS در رباتهای سایتتان اساسا به ارائه محاسباتتان و شاخص محتوایتان قطعا صدمه میزند و به گفته نووف میتواند در طبقات زیر تابعی نتیجه دهد .

 1. پشتیبانی قانون علامت استاندارد بر روی تمام صفحات بخصوص در تمام طبقات و صفحه گذاری در وب سایت. صفحه بندی قرار دارد.

این یکی از مهمترین عناصر از طراحی مجدد سایت است که مردم از دست میدهند._ سکوسازی علانم استاندارد را پشتیبانی میکند ؟ احتمالا همینطور است…….. اما آن آسان است که تمام قوانین پیشرفته و حتی طبقه بندی بندها را کامل کرد؟ آن توصیه گوگل را بر روی صفحه گذاری ها دنبال میکند؟

چرا این موضوع مهم است ؟ برای اینکه استانداردها اجازه میدهند که شما محتوای تکراری یا با کیفیت پایین را حذف کنید که در  بیشتر سکوها حتما ایجاد میکنند و از دیدگاه SE0 ، اجازه میدهد که مالک سایت به توانایی SEO از صفحاتش اشاره کند.

 1. پشتیبانی از نقشه راهنمای مجدد 301 تک کاره

این مسئله  با جزئیات بیشتر در اینجاست . بیشتر سکوها به مدیران وب سایت اجازه میدهند که راهنمای مجدد 301 را ایجاد کند . بسیاری از سکوها سازان اصرار دارند که شما آن را از طریق استفاده GUI شان در یک لیست پیچیده یا محدودیتهای ردیفی انجام دهید. هر توانایی به راهنمای مجدد فردی دیگر این قانون را اقناع میکند ، همچنین سهولت انجامشان بنظر میرسد.

 1. صفحه URL دوره ضروری ID را انجام نمیدهد.

این موضوع با دوره ID در صفحه URL اینست که اگر صفحات به درستی استاندارد نشوند یا از ورود به گوگل محروم شوند ، جستجوی بخش پارامتری URL کند میشود ، آنها به طور عادی محتوای تکراری را تولید خواهند کرد . سکوهای کمی دوره ID را طولانی مدت در URL بکار میگیرند.

 1. پشتیبانی یک فایل رباتی مشتری txt

داشتن یک فایل رباتی  txt که از فهرست راهنمای چرخشی جلوگیری میکند و عناصر مدیریتی از یک سایت خوب باشد اما قادر به کنترل فهرست راهنما به خوبی باشد و دستورات سطح فایل باید همچنین چیزهایی را که شما از یک سکوی وب سایت درخواست میکنند دارا باشد.

 1. ایجاد نقشه سایت XML   بطور خودکار ( کلیک یر روی OK )

این در حالی ادعا میشود که یک سایت ساختاری خوب نیاز به نقشه سایت XML ندارد که به کشف صفحات سایت با ابزارهای جستجو کند . در زیر ملاحظه کنید:

این یک راه استانداردی از اثر متقابل با موتورهای جستجو از طریق ابزارهای سودمند مدیر وب شان است . این ابزار اجازه میدهد مالکان سایتها فورا توجه به موتورهای جستجو را به سمت وجود URL جدید متمرکز کنند.

یک نقشه سایت XML پیشرفته اجازه میدهد که مالک سایت URL را به سمت تخصصی کردن رسانه توانمند و دیگر جنبه ها مثل تاخر و تقدم ربط دهد.

 1. پشتیبانی هوانوردی ارائه شده در متن HTML واضح ( اتصالات هنوز قابل کلیک برای کاربرانی با  JS و CSS هستند و برای کوکی ها فاقد کلیک میباشند.)

این قانون به این معنی است که اتصالات هوانوردی تان میتواند شبکه سازی شود و با راهنمای دسترسی مواجه شود ، جایی که سیرخارجی ایستگاههای پیچیده و سند جاوا ممکنه نباشد.

 1. صفحه URL قادر است بر روی هر صفحه مبنا معمول شود ( یا حداقل مستقر نحوی ، زبان واقعی را به صفحات ارجاع دهد.)

این بطور قطعی نیازمند فهرست کردن به طور موفقیت آمیز یا حتی ردیف کردن برای عبارات کلیدی است؟ موکدا  میگوییم نه.  اما گوگل میگوید که  توصیه های زیر را دنبال کنید:

محتوای سازمانی تان را فرض میکنیم که URL به طور منطقی ساخته است و در یک وضعیت که بیشترین درک انسان است ( زمانی امکان پذیر است که کلمات قابل خوانش طولانی تر از تعداد ID باشد )

برهمین اساس من فکر میکنم  URL بطور مطلوب بعنوان کلیدی برای سایت SEO میباشد.

 1. گنجایش و عمق هوانوردی توانایی عادت سازی داد.

به عبارت دیگر ، شما باید قادر باشید انتخاب کنید ( نه برای دربرگیرنده)

زیر طیقاتی که هوانوردی عالی را در برمیگیرد ، متشابها ، خرده فروشان باید قادر به انتخاب تجاری غیر در برگیرنده در هوانوردی عالی باشد. مثل توانایی  عادت دادن صفحه URL ، توانایی عادت دادن که چطور سکوی هوانوردی به طیقات ارتباط دارند وزیر طیقات یک بخش مهمی  که مطمن شویم تجربه یک کاربر خوب است . همچنین قادر میسازد که شما ارتباطات درونیتان را ارتقا دهید.

 1. علائم عنوان که توانایی معمول ساختن بر روی هر مبنایی را دارا هستند.

هر صفحه علامت عنوان باید منحصر بفرد باشد و به صفحه آن نمایندگی مرتبط باشد . در حالی که این جمله درست است که علائم عنوان تولید خودکار بر پایه طبقات ، زیر طبقات ، صافی ها و برندهای معروف باشد که ممکنه به شما اجازه گذر از این قانون را که مرسوم است بدهد . برای SEO  پیشرفته ، شما باید انتظار داشته باشید که سکوی انتخاب شما اجازه معمول شدن هر علامت عنوان صفحه ای را میدهد.

 1. سرفصل محتوا توانایی مرسوم شدن بر روی هر صفحه مبنا همانند اصلی بعنوان علائم عنوان ، در بالا…..
 2. سرفصل محتوا توانایی مرسوم کردن بر روی هر صفحه مبنا همانند اصلی به عنوان علائم و تشریح متا ، در بالا….
 3. توانایی پشتیبانی برای ایجاد صفحات محتوایی خارج از تجارت/ طیقات جزئی و ایجاد صفحات.

در حالی که ما اصرار ندارم که یک سکوی تجاری توانایی ایجاد همه ویژگیهایی را داشته باشد که یک سکوی وبلاگ ایجاد میکند. (نظرات ، برای مثال) ، شما باید سکویی را انتظار داشته باشید که قادر باشید یک قاب ، محتوای الحاقی را ایجاد کنید و بطور موثری به صفحاتی که در یک ایستگاه دیتا تولید نشده اند ارتباط دهید. بنابراین اگر همه سکوسازی ها تحت توجه آن ویژگی قرار گیرند ، درخواست خودتان از گنجایش عناصر کلی هرچند سخت یا طبیعی صارقانه خواهد بود.

 1. پشتیبانی یک صفحه 404 مرسوم ( تولید خودکار اما بطور مطلوب اوکی است )

تجربه خوب کاربر یک قسمت اصلی از راهنماهای کیفی گوگل است . صفحه 404 مرسوم نه تنها کمک به اقناع آن راهنما میکند بلکه ممکنه کمک به رهایی ترافیک از واگذاری سایت شان زمانی که آنها با یک ارتباط گسسته روبرو هستند میشود.

 1. صفحات موقعیت ، توانایی فهرست کردن در مخزن فردی / سطح موقعیت است. ( برای شرکتها با موقعیتهای آجر و هاون)

ممکن است سکویتان با انتخاب سرور کار نداشته باشد بخصوص با صفحات موقعیت یا داشتن یک یابنده مخزن . اگر آنها انجام ندهند ، توانایی سکوسازی شامل 3 بخش از انتخابتان تجدید نظر میشود. اگر آنها انجام ندهند ، مطمئن باشید که شی تان قادر است به طور قابل توجهی به بیشترین سطح از مخزن فردی شیکه سازی اش را پاین بیاورد که اینجا یک راه قابل کلیک از صفحه زمینه ای یابنده مخزن به مخازن فردی وجود دارد

 1. ایجاد کردن بیشتر از یک موقعیت یا زبان (اگر برای تجارتتان قابل اجرا باشد.) اگر سایتتان متوسط است مخاطبانی را در بازارهای چندگانه هدف گیری میکند ، سکوی وب سایتتان باید شامل ویژگیهایی که بدنبال آمده است این امکان را میدهد که سایت کاربر دوست باشد و از دریافت محتوای تکراری جلوگیری کنند.

پشتیبانی انتخاب بومی / زبانی ( در HTML واضح رائه شده است)

انتخابگر بومی / زبانی هر موقعیت جغرافیایی بطور خودکار ساته شده را لغو میکند.

ایجاد بال خودکار که هم در سطح صفحه و یا درون نقشه سایت  XML علامتگذاری میشود.

 1. JS زاویه ای در بدنه محتوای مطمئنی که میتواند فهرست شود استفاده میشود.

مقررات تقریبی سکوی بهینه سازی سایت

اینجا مقررات تقریبا اضافی وجود دارد که من ارزیابی خواهم کرد . این مقررات با موج شکن ها برای یک سکو سرو کار ندارند اما آنها به سمت ایجاد صفحه با امتیاز سرعتی بهتر ، تقویت دسته بندی اساسی و تشویق شراکت متمایل میشوند.

1 قطع زمان پاسخگویی< 500 ms(200ms بطور مطلوب )

2 قطع پشتیبانی پنهانی وبگردان و تراکم فایل

3 پشتیبانی   minification  JS و CSS

4 صفحه اصلی قادر است در دامنه اصلی دایر شود ( برای مثال ……)

5 صفحات طبقاتی و زیر طبقاتی توانایی در بردارنده 500 کلمه از کپی متن بالا یا پایین محصول درهم و برهم .

6 پشتیبانی خرده بارها بر روی طیقات و زیر طبقات و صفحات حاصل تجاری .

7 پشتیبانی تجارت سازمانی ، محصولی و بومی و طرح افزایش خرده بار بر روی صفحات مقتضی .

8 پشتیبانی برای رتبه بندی و بازبینی محصول ( با حداقل در برگیرنده سیستم رتیه بندی یا بازبینی قسمت سوم ).

9 پشتیبانی علائم گرافیکی باز بروی تمام صفحات ( مبنای نحوی اوکی است)

10 پشتیبانی در برگیرنده دکمه های شراکت اجتماعی بر روی صفحات محصول .

بنابراین شما اینها را دارید:

سوال اصلی مه پرسیده میشود اینست که زمانی که یک سکوی وب سایت جدید باز سازی میشود بویژه برای اجرای بازرگانی.

چه چیزی را من فراموش کرده ام یا بیش از حد تکرار کرده ام؟

جوایز

کنجکاوید که بدانید شرکتها چه انتخابی دارند ؟ کاخ سفید یک گفتگوی پیچیده از آمار کاربرد تجاری تهیه کرد که به مغناطیس ، تجارت عشق و خریدار بعنوان 3 اصل اشاره میکند.

همچنین درخواست جنس و اشتراک وب تلقی میشود و یا اغلب بکلی انجام میشود _ شاید اینطوری میفهمم اما بنظر میرسد همانند آنهایی که در ترکیب بیشتر از جدول پیچیده نشان داده شده است.

امار سی ام ای های اپن سورس

کاربرد سکوی تجاری

برای اینها شما در تجارت گرفتار نمیشوید و بیشتر علاقمند در ویژگیهای محتوایی هستید ، کاخ سفید جدول آمارهای کاربردی CMS را نشان میدهد که قوانین کلمات فشاری روزانه بالای 100000 سایت است که دراپل در رده دوم است . همانند درخواست جنس در فضای تجاری تجربه ام اینست که راه حل مدیریت محتوایی بدنه اغلب در ترکیب بیشتر از این نمایش جدول پیچیده است.

 

1 دیدگاه

 1. قیمت خانه گفت:

  سلام
  ممنون از اطلاعاتی ه در اختیارمون قرار دادین.
  خدا قوت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *