شرکت ایستا صدر - رسام وب
نمونه کار طراحی سایت
چوب ابزار
سپتامبر 15, 2016
نمونه کار طراحی سایت
سفیر اسکای
ژانویه 8, 2017

شرکت ایستا صدر

نمونه کار طراحی سایت

ایستا صدر

ایستا صدر

درباره ایستا صدر:

این شرکت با توجه به وجود مهندسین مجرب مکانیکی و الکترونیکی و متالوژی در خط تولید و تخصص و تجربه چندین ساله به دست آورده و در اختیار داشتن پرسنل متخصص و مجرب در زمینه تولید آسانسور کارگاهی سعی در خود کفایی این صنعت در کشورمان نموده است.
از ویژگی های بارز آسانسور کارگاهی TCCH می توان به رضایت مشتری (اساسی ترین رکن شرکت) سرعت، دقت، کیفیت مواد و طراحی سازه ای ،گارانتی فول و خدمات پس از فروش در اسرع وقث در سراسر ایران اشاره کرد.
آسانسور کارگاهی تولید شده این شرکت علاوه بر استقبال شرکت های ساختمانی داخلی مورد توجه شرکت های کشورهای همجوار از نظیر امارت متحده عربی، جمهوری آذربایجان، ترکیه، وعراق نیز قرار گرفته است.
افزایش کیفیت تولید و توان فنی و مهندسی از دو ویژگی اجتناب ناپذیر آسانسور کارگاهی TCCH می باشد.طوریکه متالوژی و توان مقاومت استاتیک قطعات و آزمایشگا های مورد تأیید وزارت صنعت و معدن ارسال و فرآیند جوشکاری نیز مرحله به مرحله با استاندارد های مهندسی جوش کنترل می گردد.
شرکت سرمایه گذاری صنعتی ایستا صدر در راستای آسان سازی برج های در دست اجرا، طراحی و تولید آسانسور کارگاهی TCCHتا ارتفاع ۱۵۰ متر با ظزفیت ۱۵۰۰ کیلوگرم، ۲۰۰۰ کیلو گرم و ۲۵۰۰ کیلو گرم را دارا می باشد که آسانسور TCCH در نیروگاه سیکل ترکیبی سنندج با ارتفاع ۱۴۰ متر به طور ۲۴ ساعته و برج تجارت قزوین با ارتفاع۱۳۰ متر در مورد بهره برداری قرار گرفته است.علاوه بر آن در بسیاری از پروژه های انبوه سازی در جهت تسهیل پروژه نقش قابل توجهی ایفا می کند.
شرکت سرمایه گذاری صنعتی ایستا صدر در طول سال های فعالیت خود همواره به افقهای حرفه ای تازه چشم داشته است.تنوع محصولات این شرکت و بدیع بودن ایده مهندسی به کار گرفته شده در آسانسور کارگاهی TCCH نشان دهنده تعهد ویژه ما به ادامه خلاقیت و پویای فعالیتمان است.
این شرکت همچنین موفق به دریافت جواز تولید و پروانه بهرهبرداری از وزارت صنعت و معدن و اخذ گواهی نامه سیستم مدریت کیفیت از شرکت سوییس سرت گردیده است.