طراحی سایت
طراحی سایت در تبریز
آگوست 26, 2019
محتوای تکراری
چگونه مشکل محتوای تکراری را حل کنیم؟
جولای 9, 2021
نمایش همه

استراتژی گام به گام برای صفحات Pillar

صفحات Pillar

شرکت های B2B واقعاً در وسط قیف فروش متمرکز شده اند. آنها کتابهای الکترونیکی عالی ، بسیاری از داده های خوب منتشر شده دارند ، اما آنها از محتوای برتر قیف غافل می شوند. این نوع محتوا در واقع برای موفقیت B2B بسیار مهم است ، زیرا به مشتریان بالقوه شما امکان می دهد بیشتر در مورد نام تجاری شما اطلاعات کسب کنند.

یک راه عالی برای شرکت های B2B برای پر کردن این خلا  ایجاد صفحات ستون است. برای کمک به شروع کار ، کارلی شوونوون ، شما را از طریق یک استراتژی ساده برای به کارگیری صفحات ستون در وب سایت خود راهنمایی می کند. لذت ببرید.

ویدیو

صفحات Pillar

 

توضیحات ویدیو

سلام و به نسخه دیگری از Whiteboard Friday خوش آمدید. نام من Carly Schoonhoven است ، و من یک مدیر ارشد جستجوگرها در اینجا هستم. ما یک آژانس بازاریابی دیجیتال هستیم که بر B2B در پورتلند زیبا ، اورگان تمرکز داریم.

اکنون یکی از بزرگترین کشمکشهایی که شرکتهای B2B هنگام کار بر روی یک استراتژی محتوا متحمل می شوند ، این است که چگونه محتوایی ایجاد کنند که بتواند برای آن دسته از قیف های بالاتر ، حجم جستجوی بالاتر و سوالات محاوره ای بیشتر ارتقا پیدا کنند. بسیاری از اوقات شرکت های B2B واقعاً روی قیف میانی تمرکز دارند. آنها کتابهای الکترونیکی عالی ، محتوای خوب و خوبی دارند ، اما تمایل دارند که از محتوای برتر قیف غافل شوند.

با این حال ، این نوع محتوا بسیار مهم است زیرا به مشتریان بالقوه شما امکان می دهد خود کشف کنند و واقعاً درباره مارک شما بیشتر بیاموزند ، قبل از اینکه آماده شوند گام معنی دارتری بردارند ، در مورد صنعتی که در آن هستید بیشتر بدانید. مانند پر کردن فرم یا درخواست نسخه ی نمایشی. بنابراین یک استراتژی محتوای عالی برای یک شرکت B2B ایجاد صفحه Pillar است.

صفحات Pillar چه صفحاتی هستند؟

صفحات پیلار ، ممکن است شنیده باشید که آنها به عنوان محتوای هاب و سخنران یا چتر شناخته می شوند ، اما هرچه می خواهید آن را بنامید ، در اصل همان چیز است. بنابراین ایده این است که شما با صفحه pillar خود شروع کنید. بنابراین این یک محتوای بزرگ است که واقعاً برای یک موضوع بسیار گسترده که واقعاً مربوط به تجارت شما است بهینه شده است.

سپس به صفحات خوشه (cluster) شما پیوند می یابد ، صفحاتی که به دنبال دم طولانی تر (long tail) ، کلمات کلیدی ثانویه هستند و برای پاسخگویی به سوالاتی که مشتریان شما دارند ، به خوبی بهینه شده اند. آنقدر مهم است که شما از صفحات خوشه به صفحه pillar و از صفحه pillar به خوشه های خود پیوند می دهید.

باز هم ، این مزایای متعددی دارد. موردی که مشتریان شما قادر به یافتن این مطالب و پاسخ دادن به سوالات خودشان هستند. سپس ، در عین حال ، برای سئو نیز بسیار مناسب است ، زیرا گوگل برای اینکه بگویید این محتوا چیست بسیار آسان است ، زیرا همه این مطالب داخلی با یکدیگر پیوند دارند و همه آنها روی یک موضوع خاص متمرکز شده اند. بنابراین اگر به نظر شما چیزی شبیه به این است ، من گام به گام شما را راهنمایی می کنم که چگونه یک استراتژی محتوای ستونی ایجاد کنم.

  1. یک موضوع را انتخاب کنید

بنابراین مرحله 1 ، البته ، شما باید یک موضوع را انتخاب کنید. بنابراین دو چیز وجود دارد که می خواهید هنگام انجام این کار به خاطر بسپارید ، یکی از آنها این است که می خواهید گسترده باشد اما نه خیلی گسترده. بنابراین واضح است که باید تا حدودی گسترده باشد زیرا شما باید بتوانید کلمات کلیدی ثانویه کافی را پیدا کنید که دارای حجم جستجو نیز باشند که ارزش دارد وقت خود را صرف کار کنید.

اما اگر خیلی گسترده باشد ، ایجاد یک محتوا که همه مواردی را که برای پوشش دادن در این محتوا باید پوشش دهید ، واقعاً دشوار خواهد بود. بنابراین ، به عنوان مثال ، یک صفحه pillarدر مورد SEO به عنوان یک کل ، که ممکن است کمی بیش از حد گسترده باشد. موارد زیادی وجود دارد که شما باید آنها را پوشش دهید و رتبه بندی برای بسیاری از این کلمات کلیدی واقعاً دشوار خواهد بود. اما چیزی مانند استراتژی محتوای SEO ، که کمی بیشتر متمرکز است ، هنوز پتانسیل زیادی در آنجا وجود دارد.

می توانید در مورد ایده پردازی محتوای B2B صحبت کنید. می توانید در مورد بهینه سازی محلی (Local) صحبت کنید. بنابراین چیزی که قطعاً گسترده است ، دارای کلمات کلیدی زیادی است ، اما نه چندان گسترده بلکه شما بیشتر از آنچه می توانید جوید گاز می گیرید.

  1. تحقیق کلمات کلیدی

بنابراین صحبت از کلمات کلیدی ، بدیهی است که شما باید تحقیق در مورد کلمات کلیدی را انجام دهید. این سئو است.

خیلی مهم است بنابراین می توانید با یک موضوع شروع کنید ، اما در واقع شما باید لیست کلمات کلیدی خود را گسترش دهید تا تمام آن کلمات کلیدی ثانویه را که می خواهید وارد کنید پیدا کنید. Moz’s Keyword Explorer ابزاری عالی برای این کار است زیرا شما می توانید موضوع خود را قرار دهید و سپس همه آن کلمات کلیدی مرتبط را به همراه مواردی مانند میزان جستجو و مشکل کلمات کلیدی برای شما تولید می کند. من همچنین عاشق این هستم که شما فقط می توانید کلمات کلیدی را که سوالاتی هستند فیلتر کنید ، زیرا باز هم اطمینان از پاسخگویی به سوالات مشتریان بالقوه خود در محتوای خود بسیار مهم است.

  1. به محتوای موجود خود نگاه کنید

بنابراین لیست خود را دریافت کرده اید ، کلمات کلیدی خود را نیز در اختیار دارید ، اما فراموش نکنید که به محتوای موجود خود نیز نگاهی بیندازید. بنابراین شما کارهای زیادی را انجام خواهید داد. راه هایی پیدا کنید که بتوانید در وقت خود صرفه جویی کنید. شاید شما مطالبی را در وبلاگ خود دفن کرده باشید یا در قسمت منابع خود دفن کرده باشید که می توانید آنها را دوباره استفاده کنید و به عنوان بخشی از این استراتژی اضافه کنید. قطعاً مطمئن شوید که از محتوایی که قبلاً داشته اید غافل نمی شوید.

  1. ساختار URL را مشخص کنید

در مرحله بعدی ، استراتژی خود را تایین کنید.  شما در حال ایجاد یک محتوای ععالی هستید. شما باید بدانید که کجا آن را قرار می دهید. فقط می توانید در منوی اصلی به آن لینک دهید ، یا شاید فقط بخواهید آن را در قسمت منابع خود قرار دهید. اما نکته ای که باید به خاطر داشته باشید این است که می خواهید اطمینان حاصل کنید که صفحات خوشه در زیر پوشه صفحه pillar شما قرار دارند.

  1. شروع به نوشتن کنید (ابتدا خوشه ها)

بسیار خوب ، مرحله 5 ، شروع به نوشتن کنید. شما در واقع شروع به جمع کردن این قطعات می کنید. بنابراین در نهایت ، می خواهید چه شکلی باشند؟ در حال حاضر به طور ایده آل ، برای صفحه pillar اصلی شما ، آنچه شما می خواهید این است که فقط یک نوع مقدمه در مورد موضوع  به عنوان یک کل باشد ، اما در واقع این صفحه به عنوان مرکزی است که به سایر صفحات ثانویه شما پیوند دارد.

بنابراین می خواهید پیمایش را واقعاً آسان کنید. شما می خواهید مطمئن شوید که تعداد زیادی CTA میان قیف را در آن محتوا گنجانده اید ، زیرا در نهایت این همان قطعه محتوایی است که همه می خواهند از آن صفحات خوشه به آنجا بروند. بنابراین با معرفی خود شروع کنید و سپس یک جدول خوب از مطالب و سپس یک هدر برای هر یک از صفحات خوشه خود با کمی خلاصه داشته باشید ، اما در نهایت این به صفحه های خوشه پیوند می یابد تا اگر کسی بتواند از آن صفحه بازدید کند آنها واقعاً می خواهند بیشتر بیاموزند و با جزئیات بیشتر به آن بالا بروند.

تا آنجا که به صفحات خوشه شما اختصاص دارد ، این جایی است که شما واقعاً می خواهید به آن عمق پیدا کنید ، زمان زیادی را برای جمع آوری مطالب خود صرف کنید و مطمئن شوید که آن را پوشش می دهید. من فکر می کنم که قالب پرسش و پاسخ برای این نوع محتوا روش خوبی است زیرا واقعاً به شما کمک می کند برای بخش های ویژه یا افرادی که ویژگی را می پرسند بهینه شوید. بنابراین می خواهید مطمئن شوید که سوال خود را در هدر قرار داده اید و در صورت بهینه سازی یک بخش ، پاسخ آن سوال را در حدود 40 تا 50 کلمه خلاصه کنید.

  1. ارتقا

خیلی خوب. شماره 6 ارتقا است. بنابراین شما محتوای خود را ایجاد کرده اید. متوجه شده اید که کجا باید آن را قرار دهید. شما آن را منتشر کرده اید. شما همه این کارها را انجام دادید. شما می خواهید مطمئن شوید که مردم آن را می بینند.

بنابراین در داخل آن را تبلیغ کنید. مطمئن شوید که آن را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک می گذارید. آن را با تیم خود به اشتراک بگذارید. اما سپس مهارت های لینک سازی خود را نیز انعطاف پذیر کنید و با هر کسی در صنعت خود تماس بگیرید که فکر می کنید از این محتوا بهره مند می شود یا مایل است آن را نیز به اشتراک بگذارید.

  1. همه چیز را اندازه بگیرید

شماره 7 اندازه گیری است. مطمئناً ، شما همه این کارها را انجام می دهید و می خواهید ببینید که چگونه کار می کند. آیا عملکرد خوبی داشت؟

بنابراین شما لیست کلمات کلیدی خود را دارید ، بنابراین از Moz برای ردیابی رتبه بندی کلمات کلیدی خود استفاده کنید. نگاهی بیندازید و ببینید آیا کلمات کلیدی جدیدی وجود دارد که انتظار رتبه بندی آنها را ندارید. بدیهی است که کلمات کلیدی بسیار مهم هستند. همچنین ، به Google Analytics نگاه کنید. گزارش صفحه فرود خود را بررسی کنید. آیا ترافیک ارگانیک دریافت می کنید؟ آیا مردم در واقع استقبال می کنند؟

ببینید چه چیزهایی را می توانید از آن یاد بگیرید ، اگر می خواهید اصلاحاتی انجام دهید ، CTA های خود را عوض کنید. فقط مطمئن شوید که اندازه گیری می کنید و اجازه نمی دهید این محتوا هدر رود. شما این ترافیک جدید را وارد می کنید. مطمئن شوید که آن افراد را تبدیل می کنید.

  1. تکرار کنید

مرحله 8 ، تکرار کنید. پس از پایان روند کار ، دوباره این کار را انجام دهید. موضوعات دیگری را پیدا کنید که واقعاً مربوط به صنعت شما هستند و می توانید یک صفحه ستونی درباره آنها ایجاد کنید.

وقتی این کار را انجام دادید ، تجربه خود را د همین صفحه اشتراک بگذارید تا همه دوستانت استفاده کنند . من واقعاً امیدوارم که این برای شما مفید بوده باشد ، و امیدوارم که به آنجا بروید و محتوای pillar ایجاد کنید.  از شما بسیار متشکرم.

برای سفارش پروژه سئو در تبریز و همچنین دریافت مشاوره رایگان طراحی سایت در تبریز با شماره 04191010419 تماس داشته باشید و مشاوره رایگان دریافت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 4 =