شناسایی فرصت های کلمات کلیدی بدون داده های قدیمی
جولای 17, 2021
سئو داخلی
3 بهینه سازی قدرتمند در صفحه برای تقویت محتوای شما
جولای 30, 2021
نمایش همه

چگونه محتوای سنگ بنای ایجاد کنیم که گوگل و مخاطبان شما آن را دوست داشته باشند

محتوای سنگ بنای

ایجاد محتوای مناسب برای وب سایت شما نیاز به برنامه ریزی و توسعه جدی دارد. در دنیایی که به طور فزاینده ای رقابتی می شود ، کافی نیست که مخاطبان شما آن را دوست داشته باشند – Google نیز باید آن را دوست داشته باشد!

این مقاله به شما نحوه ایجاد ، بهینه سازی و ارتقا محتوای بنیادی را نشان می دهد که باعث ایجاد ترافیک به وب سایت شما می شود و در نهایت بازدیدکنندگان را به مشتریان وفادار تبدیل می کند.

محتوای سنگ بنای (بنیادی) دقیقاً چیست؟

دیکشنری “سنگ بنای” را به عنوان چیزی اساسی ، ضروری ، اساسی یا بنیادی اصلی توصیف می کند که بر اساس آن چیزی ساخته می شود.

بنابراین محتوای سنگ بنای مهمترین قسمت وب سایت شما است.یک محتوای با ارزش بالا است که هدف آن افزایش بازدید و آگاهی از مارک تجاری با نشان دادن آنچه که تجارت شما می تواند ارائه دهد است.

محتوای سنگ بنای

اطلاع رسانی به مشتریان بالقوه در تعریف نام تجاری شما و بازتاب ارزش های شما کمک خواهد کرد. محتوای سنگ بنای اصلی و همچنین ایجاد یک برداشت اول مثبت ، به Google می گوید آنچه وب سایت شما می خواهد به اشتراک بگذارد.

محتوای سنگ بنای ساخته شده برای تبدیل سریع بازدید کنندگان نیست. هدف اصلی این است که علاقه آنها را جلب کنید تا آنها شما را به یاد بیاورند و در صورت نیاز واقعی به خدمات شما برگردند.

محتوای سنگ بنای را گاهی اوقات “محتوای همیشه سبز” می نامند ، که سرنخی از نوع مقاله هایی است که بهترین عملکرد را دارند. علاوه بر پاسخگویی به روندها ، باید موضوعاتی را انتخاب کنید که افراد به طور مداوم آنها را جستجو می کنند. به عنوان مثال اگر شما یک شرکت ارتباطات راه دور هستید ، می توانید بخشی از اصطلاحات (“VoIP چیست؟”) یا نحوه عملکرد محصولات شما (“راهنمای نهایی کنفرانس ویدیویی”) را توضیح دهد.

مزایای محتوای سنگ بنای عالی

محتوای بنیادی یک ابزار بسیار مهم در افزایش آگاهی از برند است ، هم از طریق خود محتوا و هم از طریق بهینه سازی. این یک فرصت طلایی است تا پیام اصلی خود را به مخاطبان خود منتقل کنید.

درست انجام شده است ، این امر به شما کمک می کند تا رتبه بالایی در SERP ها بدست آورید ، که باعث می شود همه بازدیدهای مربوط به سایت شما جذاب باشد. به یاد داشته باشید که 75٪ از مردم به صفحه اول نتایج نگاه نمی کنند!

محتوای سنگ بنای شما امکان ایجاد لینک های طبیعی را فراهم می کند: از صفحات دیگر در وب سایت خود ، از کانال های رسانه های اجتماعی خود و از منابع خارجی که فکر می کنند محتوای شما ارزش لینک دادن دارد. این یک روش عالی برای موقعیت کسب و کار شما به عنوان یک مرجع در صنعت شما است که باعث افزایش اعتماد به نام تجاری شما می شود. همچنین با جذب چشم اندازهایی که می توانند برای نرخ تبدیل بهینه ردیابی و پرورش شوند ، قیف شما را تغذیه می کند.

از محتوای همیشه سبز می توان در تمام کانال های بازاریابی برای تقویت هویت نام تجاری شما استفاده کرد – و حتی می تواند برای تازه نگه داشتن وب سایت در قالب های مختلف قرار گیرد.

اگر تلاش خود را معطوف به درست سازی محتوای اساسی کنید ، چیزی ایجاد می کنید که همچنان برای کسب و کار شما ارزش ایجاد می کند.

چگونه محتوای سنگ بنای عالی ایجاد کنیم

اکنون ما به شما نحوه ایجاد محتوای آموزنده ، جذاب و تبلیغ آن برای مخاطبان هدف خود را نشان خواهیم داد.

تحقیق کنید

شناخت مشتریان و درک شخصیت خریدار آنها از جنبه های اساسی بازاریابی است. اگر بدانید که به چه کسی هدف خود را می دهید ، ایده بهتری درباره اینکه در مورد چه چیزی بنویسید خواهید داشت.

شما باید اطمینان حاصل کنید که قطعه سنگ بنای شما مرتبط است و بهترین راه برای این کار برقراری ارتباط با مخاطبان است. با مشتریان موجود صحبت کنید ، نظرسنجی ها را انجام دهید و سپس داده ها را تجزیه و تحلیل کنید.

همچنین باید بدانید که افراد به صورت آنلاین به دنبال چه چیزی می گردند. در حالت ایده آل ، شما به دنبال موضوعی هستید که به طور معمول جستجو می شود اما نتایج زیادی ندارد. وقتی می خواهید رتبه بندی SERP را بالا ببرید ، محتوایی که ارائه می دهید باید از آنچه در آنجا موجود است بهتر باشد.

محتوای سنگ بنای

از خود بپرسید: چه نکاتی برای مخاطب رنج آور است؟ آنها چه سوالاتی می پرسند و چرا قبلاً به آنها پاسخ داده نشده است؟ ایده این است که مشکلی را کشف کنید که تجارت شما می تواند به آن کمک کند – شاید با استفاده از دانش یا داده های متخصص برای ارائه یک راه حل منحصر به فرد.

بخشی از تحقیقات شما این است که بدانید افراد هنگام جستجو در Google از چه کلمات کلیدی استفاده می کنند. باید مطمئن شوید که مناسب ترین کلمات کلیدی و عبارات متناسب با محتوای خود را انتخاب کنید ، تا مطمئن شوید که متناسب با مواردی است که افراد هنگام تایپ کردن سوالی از آنها استفاده می کنند (که فقط شما می توانید به آنها پاسخ دهید!).

پس از جمع آوری داده های مورد نیاز ، به آنها آویزان شوید! در آینده می خواهید به آن دسترسی پیدا کنید تا ببینید مخاطب هدف شما چگونه تکامل یافته و چگونه می توانید خود را سازگار کنید. استفاده از راه حل های ذخیره سازی Platform as a Service(PaaS) به شما روشی ایمن و کارآمد برای نگهداری داده ها (و قطعات محتوا) در یک مکان مفید می دهد.

مطالب خود را برنامه ریزی کنید

محتوای سنگ بنای معمولاً به صورت مقاله ای عمیق مانند “همه آنچه برای شروع فروش آنلاین نیاز دارید” یا ” رایانش ابری: راهنمای کامل ” دارد. گرچه این محبوب ترین راه برای برقراری ارتباط با ارزش های تجاری است ، اما قانونی وجود ندارد که بگوید باید به یک نوع محتوا پایبند باشید.

به عنوان مثال ، شما می توانید یک راهنما با دستورالعمل های گام به گام یا یک آموزش ویدئویی ارسال کنید. همچنین یک پایگاه دانش قابل جستجو می تواند برای بازدیدکنندگان مفید باشد ، در حالی که دسترسی به ابزاری رایگان قطعاً به آنها کمک می کند احساس مثبتی نسبت به شما داشته باشند.

وقتی نوع محتوایی را که می خواهید تولید کنید انتخاب کردید ، به مدت زمان و هزینه های آن فکر کنید. تصمیم بگیرید که آیا می خواهید آن را در خانه نگه دارید یا کار یا مخلوطی از هر دو را به خارج از کشور واگذار کنید.

به یاد داشته باشید که محتوای قبلی می تواند برای قالب یا کانال دیگری مورد استفاده مجدد قرار گیرد. این روش خوبی برای تأمین بودجه است ، زیرا مجبور نیستید هزینه یک مقاله کاملاً جدید را پرداخت کنید. یک نویسنده باهوش می تواند محتوای موجود را به چیزی تبدیل کند که احساس تازه و تازه کند ، حتی اگر در همان زمینه باشد.

شاهکار خود را بنویسید

مطالب سنگ بنای باید به خوبی برنامه ریزی شده و فوق العاده نوشته شده باشد ، و از اطمینان ، آگاهی و الهام خواننده اطمینان حاصل شود. این باید مرتبط و کاملاً مفید باشد ، نه تنها مشکل مشتری را حل کند بلکه باعث می شود او بخواهد درباره شما بیشتر بیاموزد.

دقت نیز بسیار مهم است ، زیرا اعتبار برند شما در معرض خطر است. به نظر می رسد که محتوا به اندازه کافی معتبر باشد ، شاید شامل لینک هایی از منابع متخصص دیگر باشد – این به رتبه بندی موتور جستجوی شما نیز کمک می کند ، زیرا وب سایت های معتبر دارای رتبه بالایی هستند.

کلمات کلیدی باید از جریان پر کردن کلید واژه ها در جریان طبیعی نوشته ها استفاده شوند. استفاده از نرم افزارهایی مانند همینگوی یا گرامارلی راهی عالی برای بررسی آسان خواندن و نوشتن مقاله شما است.

و این قطعه باید واضح باشد که عنوان یا مقدمه قول می دهد – مقاله ای تحت عنوان “یادگیری ماشین دقیقاً چیست؟” باید اصطلاحات را توضیح دهد و مثالهای قابل درک را ارائه دهد.

همچنین باید از فشار آوردن بیش از حد خودداری کنید. اگرچه شما در تلاش برای جذب بازدید کننده هستید ، اما محتوای سنگ بنای اصلی مربوط به تاکتیک های فروش تهاجمی نیست. یک رویکرد ظریف ، بذر را در ذهن مشتری بالقوه خواهد کاشت و در عین حال به روشی قابل اعتماد به پرسش او می پردازد.

جذابیت بصری به همان اندازه محتوای نوشته شده مهم است ، بنابراین حتماً تصاویر و گرافیک های جذاب را درگیر کنید تا خواننده را درگیر خود کند. در حالت ایده آل ، شما نیاز دارید که کل قطعه به قدری چشمگیر باشد که خوانندگان بخواهند آن را به اشتراک بگذارند ، یا حتی در محتوای خود به آن لینک دهند.

مطالب خود را بهینه کنید

شما چند محتوای برجسته ایجاد کرده اید ، بنابراین اکنون باید اطمینان حاصل کنید که برای حداکثر بازدید کاملاً بهینه شده است. ناگفته نماند که دسترسی و پیمایش وب سایت شما در هر دستگاهی آسان است و توجه ویژه ای به بهینه سازی موبایل دارد.

کلمه کلیدی اصلی شما باید در URL و در عنوان ظاهر شود، . Google در تلاش است تا مناسب ترین نتایج را ارائه دهد ، بنابراین اگر عنوان به سوالات دقیقاً پرسیده شده پاسخ دهد ، به شما کمک می کند.

علاوه بر استفاده از کلمات کلیدی در متن متن ، مطمئن شوید که از آنها در زیرعنوان استفاده می کنید. این امر باعث می شود خوانندگان بتوانند در یک نگاه ببینند که این محتوا چیست و موتورهای جستجو می توانند ارتباط آن را تشخیص دهند.

همچنین بهینه سازی محتوای بصری با درج متن alt ، استفاده از کلمات کلیدی مرتبط در نام فایل های تصویری و اطمینان از بارگیری سریع تصاویر ، هزینه ای را به همراه دارد. و موقعیت بالای قیف به این معنی است که محتوای سنگ گوش همیشه باید به صورت رایگان در دسترس باشد.

مطالب خود را تبلیغ کنید

تاکتیک های تبلیغاتی هوشمند به محتوای شما کمک می کند تا حد امکان مخاطبان گسترده ای داشته باشید. شما قبلاً استراتژی سئو را مرتب کرده اید ، اما ابزارهای زیادی در اختیار شماست – و هزینه برخی از آنها یک پنی هم نیست.

اگر از قبل پایگاه داده ایمیل دارید ، از این مورد استفاده کنید تا مردم در مورد محتوای سنگ بنای جدید مطلع شوند. یک انگیزه اضافی برای تشویق آنها برای بازدید از صفحه شما در نظر بگیرید ، مانند پیشنهاد ویژه محصولات یا خدمات.

از ابزارهای اتوماسیون بازاریابی می توان برای ارسال عکسهای پستی یا برنامه ریزی پست های شبکه های اجتماعی استفاده کرد – این باعث صرفه جویی در وقت و همچنین کمک به شما در پرورش تبلیغات می شود. اما به یاد داشته باشید که یک خط شخصی سازی همیشه مورد استقبال قرار می گیرد و باعث می شود گیرنده به محتوای شما دسترسی پیدا کند ، به اشتراک بگذارد یا به آن لینک دهد.

محتوای سنگ بنای اصلی را می توان برای کانال های مختلف و با تمرکز بر سیستم عامل هایی که برای شرکت شما بهتر کار می کنند ، تطبیق داد (شما قبلاً این موارد را از طریق تحقیقات دقیق مشتری شناسایی کرده اید)

محتوای سنگ بنای

تبلیغات اجتماعی ارگانیک برای بودجه شما بسیار مناسب است ، اما همچنین ممکن است بخواهید در تبلیغات پرداخت شده سرمایه گذاری کنید تا مخاطبان هدف بیشتری داشته باشید. تجزیه و تحلیل داده ها را فراموش نکنید تا بتوانید ببینید چه کسی پاسخ می دهد و بر این اساس استراتژی خود را تغییر دهید.

لینک ها و اشتراک گذاری

روش دیگر برای تولید Lead هدایت بازدیدکنندگان به صفحات شخصی سازی شده پس از کلیک. شما نمی خواهید مردم را با پیشنهاداتی که در میان خواندن مطالب شما هستند اذیت کنید ، اما در مورد یک بنر خروجی با یک پیشنهاد ویژه دقیقاً همانطور که قصد ترک آن را دارند چطور؟

مطمئناً ، بازدید کنندگان ممکن است در جای دیگری از سایت شما فرود آمده باشند ، بنابراین شما باید لینک های داخلی زیادی با محتوای سنگ بنای اصلی ارائه دهید و کلیک مستقیم روی مطالب جدید را آسان کنید.

گنجاندن ارجاعات متقابل و بک لینک در سایر پست های مشابه باعث افزایش میزان تماس با محتوای سنگ بنای اصلی می شود. این همچنین می تواند به افزایش رتبه شما کمک کند ، زیرا Google تمایل دارد از یک ساختار پیوند داخلی قوی پشتیبانی کند.

در آخر ، با استفاده از افزودن دکمه های شبکه های اجتماعی ، بازدیدکنندگان مطالب خود را با دیگران ساده می کنند. اگر محتوای شما به اینفلوئنسرهای صنعت مراجعه کند ، ممکن است این انگیزه را برای به اشتراک گذاشتن محتوا با پیروان زیادی داشته باشد.

سرویس و نگهداری های مرتب

موتورهای جستجو عاشق وب سایت هایی هستند که محتوای آنها تازه و بسیار مرتبط است. به روزرسانی های منظم به Google اطلاع می دهد که محتوای شما هر لحظه است ، که به موقعیت SERP شما کمک می کند.

محتوای سنگ بنای باید مرتباً به روز شود تا مواردی مانند روندهای جدید و آخرین آمار را شامل شود. اگر محصولات خاصی را ذکر می کند ، بررسی کنید محصولات هنوز در دسترس هستند و قیمت ها دقیق هستند.

همچنین باید مطمئن شوید که وب سایت به درستی کار می کند ، بدون پیوندهای خراب یا تصاویر بارگیری کند. بعد از مدتی ، قلم ها و طرح ها نیز می توانند به شکل قدیمی درآیند ، بنابراین ارزش دارد که هر از گاهی ظاهر صفحات را تغییر دهید.

پشتیبانی از راه دور فناوری اطلاعات هنگامی که تیم ها روی تعمیر و نگهداری محتوا کار می کنند مفید واقع می شود – ممکن است برای رفع مشکل قبل از اینکه مشتریان بالقوه توسط سایت کم سرعت کار کنند یا عدم دسترسی به محتوا ، آنها به کمک سریع نیاز داشته باشند.

شما آماده شروع تولید محتوا هستید!

بیش از 90 درصد محتوای آنلاین از طرف Google هیچ گونه ترافیکی ندارند. ایجاد محتوای سنگ بنای قابل توجه و کاملاً بهینه شده ، راهی عالی برای اطمینان از این است که برای شما اتفاق نمی افتد.

اگر از توصیه های این مقاله پیروی کنید ، می توانید محتوای اساسی ایجاد کنید که مورد علاقه مخاطبان و Google باشد.

درباره نویسنده

Sam O’Brien مدیر ارشد بازاریابی در Affise است. سام علاقه وافری به نوآوری دارد و عاشق کشف راه های همکاری بیشتر با تیم های پراکنده است. او برای وب سایت هایی مانند Novatech و Multibriefs نوشت. در اینجا لینکدین وی است.

جهت دریافت مشاوره رایگان طراحی سایت در تبریز با شماره 04191010419 تماس داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 3 =