طراحی سایت شخصی | رسام وب

طراحی وب سایت شخصی

طراحی سایت شخصی طراحی سایت شخصی
امروزه با گسترش  شبکه های اجتماعی و وجود وبلاگ های متعدد در میان مردم و محبوبیت آن بسیاری از افراد برای معرفی خود و تخصصشان به آن بسنده می کنند و آن را برای هدف خود کافی می دانند ولی کسانی که به فکر دستیابی هدف های بزرگتر هستند کار خود را نیز جامع تر و تخصصی تر انجام می دهند پس  طراحی سایت اختصاصی شخصی می تواند بهترین گزینه باشد و بسیاری از محدودیت هایی که در شبکه های اجتماعی وجود دارد را رفع نماید. در بسیاری از موارد ارائه آدرس اینترنتی حرفه ای برای معرفی رزومه خودتان بسیار حرفه ای تر از ارائه صفحات و آدرس های شخصی می باشد.پس برای کسب اعتماد بیشتر در کسب و کار خود حرفه ای تر اقدام کنید.از جمله سایت های شخصی که در جامعه کنونی مورد استقبال قرار می گیرد می توان طراحی سایت وکلا ، طراحی سایت پزشکی در زمینه هنری و فرهنگی نیز میتوان به طراحی سایت هنری و طراحی سایت دکوراسیون داخلی اشاره کرد.

داشتن سایت شخصی از چند نظر حائز اهمیت می باشد.

مهم ترین مسئله ای که در طراحی سایت باید به آن توجه کرد ، طرح گرافیک و قالب زیبا و مناسب آن می باشد چرا که وب سایت شخصی می تواند در زمینه ها و تخصص های مختلف برای افراد مختلف طراحی شود و متناسب بودن طرح وب سایت با تخصص آن فرد  و ویژگی های شخصی حائز اهمیت است . مسئله بعدی به دست آوردن کاربر و بازدید کننده برای سایت می باشد و این هدف با طراحی های استاندارد سایت و اصول بهینه سازی سایت امکان پذیر است .سایت شما برای  دیده شدن باید در صفحه اول گوگل با توجه به زمینه تخصص شما یا نام شما باشد که این امر با سئو سایت شخصی امکان پذیر است.

از جمله ماژول ها و امکاناتی که می توان برای طراحی سایت شخصی در نظر گرفت می تواند شامل موارد زیر باشد:

1-نمایش کامل مشخصات فردی

2-پست ها و مطالب دسته بندی شده بر اساس موضوع و تاریخ

3-گالری های متفاوت صدا،تصاویر و فیلم

4-قرار دادن رزومه فردی و کاری در سایت

5-درج راه های ارتباطی (اطلاعات تماس،ایمیل،آدرس دقیق و..)

6- بخش اخبار و مقالات

7-بخش نظرسنجی

و ده ها امکان دیگر که با نظر و پیشنهاد شما به طراحی سایت شخصی می تواند اضافه گردد.

ویژگی های وب سایت شخصی

طراحی رابط کاربری مناسب با اجرای طرح های گرافیکی زیبا و متناسب و بهینه سازی  سایت با اصول طراحی سایت حرفه ای  از ویژگی های بارز طراحی سایت شخصی می باشد. در طراحی چنین وب سایتی باید همه موارد سلیقه ای شخصی را با توجه به اصول سئو سازگار کرد و بعد آن را پیاده سازی نمود چون باعث جذب مخاطبان آن و ب سایت شخصی خواهد شد.

هدف از داشتن سایت شخصی

هدف اصلی از طراحی سایت شخصی معمولا برای معرفی هویت یک فرد یا مهارت کاری و تخصص وی صورت می گیرد و بهترین و کامل ترین گزینه برای ارتباط از راه دوربه صورت مجازی با مخاطبان می باشد.مثلا ممکن است یک هنرمند نقاش مغازه یا جایی برای ارائه خدمات خود نداشته باشد می تواند در سایت شخصی خود و هنرش را به خوبی معرفی کند و بعدها با شناخته شدنش در بین مردم محصولات و تابلوهای خود را به فروش برساند.شما با طراحی سایت شخصی هزینه های تبلیغات خود را به صورت چشم گیری کاهش  می دهید و امکان دسترسی آسان را برای مخاطبان و مشتریانتان ایجاد می نمایید.

دلایل موفقیت سایت های  شخصی

بازدید فراوان و دیده شدن فراوان با استفاده از بهینه سازی عامل موفقیت شما می باشد. چنان که فرد مشهوری می باشید با قرار دادن سایت خود دررتبه های اول گوگل امکان سو استفاده از نامتان را به افراد سود جو  نمی دهید و با توجه به تخصصتان اگر بهینه سازی انجام شود خود را در میان مردم شناخته تر خواهید کرد.

طراحی اختصاصی سایت شخصی

ویژگی اصلی و بارز رسام وب طراحی اختصاصی سایت بدون هیچ محدودیتی برای مشتریان خود می باشد و قطع به یقین استفاده از سیستم ها و نرم افزارهای اختصاصی نسبت به موارد کپی و آماده کارایی بهتر و موفق تری را برایتان خواهد داشت.

هزینه طراحی سایت های شخصی

هزینه طراحی سایت شخصی و قیمت کاری آن با توجه به امکانات درخواستی شما و بر اساس ارزش کاری و مدت زمانی که برای طراحی آن نیاز است سنجیده می شود .چنان چه قصد طراحی سایت شخصی برای خود و تخصصتان دارید با رسام وب تماس بگیرید و ازمشاوره ما بهره مند شوید و تمامی خواسته ها و نظرات خود ر ا مطرح ساخته و از قیمت ها ونحوه کار مطلع شوید.

نویسنده: مهری رقمی