طراحی وب سایت وکلا | رسام وب

طراحی سایت وکلا

طراحی وب سایت وکلا طراحی سایت وکیل[/caption]

این روزها افراد زیادی هستندکه برای پیدا کردن پاسخ برای سوالات خود درزمینه های مختلف دادگاهی و حقوقی به اینترنت مراجعه می کنند و به دنبال راه حل مناسب برای حل مشکلات خود هستند اما در این میان با کمبود اطلاعات و سایت های مناسب و معتبر اینترنتی روبه رو می شوند و از ادامه کارخود برای یافتن پاسخ مناسب دلسرد شده و با نارضایتی آن را ول می کنند ودر این میان نقش وکلا بسیار حائز اهمیت بوده وخواهد بود چرا که به راحتی می توانند با طراحی وب سایت تخصصی برای شرکتت حقوقی یا خودشان بسیاری از نیازهای مردم دراین پروسه را برطرف کنند وبرای خود نیز مزایای جدیدی به دست بیاورند.

اهداف و برخی امکانات طراحی سایت وکلا

یک وب سایت مناسب می تواند معرف خوبی برای شما باشد چرا که به راحتی می توانید تمامی رزومه های کاری موسسه و خودتان را در سایت به نمایش درآورید تا افرادی که به ساییتان مراجعه می کنند با برررسی کارهایتان تصمیم گیری کنند و در ادمه کارشان با شما همکاری کنند. قابل توجه هست که افرادی نیز در پی یافتن وکیلی مناسب برای حل مسائل حقوقیشان به سراغ اینترنت و فضای مجازی می روند و داشتن وب سایت می تواند کمک خوبی برای شما باشد.
با قراردادن راه های ارتباطی خود در وب سایتتان می توانید حضور مراجعه کنندگان خود را تسهیل بخشید.درج اطلاعات تماس و نمایش آدرس دقیق دفترتان و ثبت آن در نقشه گوگل می تواند بسیار مفید واقع شود. از جمله راه های ارتباطی که می تواند ازز طریق شبکه های اجتماعی و یا ایمیل نیز صورت گیرد .
طراحی صفحه وب مجزا برای پرسش و پاسخ های متدوال بازدید کنندگان که به راحتی می توانید تمامی سوالات را دریافت کرده وبه صورت آنلاین پاسخگوی آن ها باشید و مراجعه کنندگان بعدی با ورود به سایت می توانند تمامی پرسش و پاسخ ها را بخوانندد و جواب مناسب خود را پیدا کنند. شایان ذکر است که هیچ محدودیتی در قرارگیری پرسش ها و پاسخ ها وجود ندارد و با طراحی مناسب سایت و چیدمان اصولی می توان این کار را انجام داد.
مشخص کردن برنامه هفتگی و کاری شما به همراه زمان های خالی برای حضور ملاقات موکل هایتان که می توانند به راحتی به صورت آنلاین زمان مناسب خود را انتخاب کنند وبعد به صورت حضوری به محل کار شما بیایند.
بخش مجزا برای دریافت آنلاین فایل ها و پرونده های متقاضیان که می توانید برای این کار حق عضویت از کاربران خود بگیرید و با بخش طراحی حساب کاربری که با دریافت ایمیل آن ها امکان پذیراست ،می توانید تمامی موارد ارسالی را به صورت آنلاین بررسیی کنید و پاسخگوی موکل خود باشید. امکان پرداخت آنلاین نیز برای انجام عملیات پرداختی و مالی نیز طراحی خواهد شد.

بهینه سازی سایت با محتواهای مناسب

بدون شک داشتن مقالات و اخبار در سایت به بهبود سایت شما کمک خواهد کرد و هر چه تعداد زیادی از این مقالات حقوقی در سایتتان قرارگیرد به موفقیت شما بیشتر کمک خواهد کرد.اکثر جست وجوهای اینترنتی در حیطه کاری شما صورت خواهد گرفت پس بنابراین با قرارگیری در صفحات اول گوگل می توانید کاربری سایتتان وجذابیت آن برای بیننده را افزایش دهید.محتوای مناسب عاری از تقلید و کپی از سایر سایت ها می باشد و نمی توان هر محتوای کاملی را مناسب برای بهینه ساازی سایت دانستت محتوای مناسب محتوایی با موضوعاتی تازه و با اطلاعات جدید می باشد.

رابط کاربری مناسب

این بخش یکی ازارکان اصلی طراحی سایت به شمار می رود و با طراحی مناسب گرافیکی و اصول مناسب آن می توانید کاربر ورودی به سایت را ترغیب به ماندن وجست وجو در سایت ودرنتیجه یافتن هدف خویش بکنید وآن را مشتاق برای قرار حضوری نمایید.
به طور کلی ماژول های مدنظرگرفته شده برای طراحی وب سایت وکلا شامل موارد زیر می باشد که می تواند باتوجه به درخواست ونیاز شما به طراحی افزوده شود…
1-صفحه وب مجزا برای مشخص کردن زمان های خالی برای قرارهای حضوری (رزرواسیون آنلاین)
2-تعیین برنامه هفتگی به همراه ساعات کاری
3-بخش مقالات حقوقی
4-نمایش رزومه کاری
5-بخش آموزش اصول و قوانین حقوقی
6-درج اخبار ومسائل به روز حقوقی
7-دریافت حق عضویت با طراحی حساب کاربری
8- پرداخت آنلاین
9-بخش مطرح سازی سوالات وپرسش ها متداول
10-…
شما وکلای گرامی برای طراحی سایت اختصاصی برای خود وموسسه تان به راحتی می توانید باتیم فنی مهندسی رسام وب تماس حاصل فرمایید وتمامی خواسته ها و سوالات خود را مطرح نمایید.
نویسنده:مهری رقمی