طراحی وب سایت صنعتی | رسام وب

طراحی سایت صنعتی

طراحی وب سایت صنعتی

طراحی سایت صنعتی

در بخش های صنعتی و موسسه های تولیدی نیز همانند سایر شرکت ها و کارخانجات نیاز به داشتن سایت و طراحی سایت احساس می شود چرا که با طراحی سایت صنعتی می توانند بسیاری ازمحصولات و تولیدات صنعتی خود را به طور تخصصی و جامعی تری در سایت به مشتری های خود معرفی کنند و باعث آشنایی عموم مردم با تولیدات و محصولات صنعتی خود شوند و از این طریق فروش خود را به صورت چشم گیری افزایش دهند. افراد بسیار زیادی هستند که برای خرید محصولات یک موسسه یا کارخانه صنعتی در اینترنت به دنبال آن مگیردند و خیلی راحت محصول موردنظر خود را پیدا کرده و آن را خریداری می کنند و نیازی به وقت گذاشتن جهت مراجعه حضوری برای خرید آن ندارند چند مورد از سایت های صنعتی که می توان به آنها اشاره کرد طراحی سایت کارخانه و طراحی سایت خودرو است.طراحی سایت صنعتی می تواند چند زبانه طراحی شود و چندین زبان خارجی را نیز داشته باشد تا محدوده ی فروش از طریق وب سایت فقط برای داخل کشور نیانجامد و از بخش های خارجی نیز بتوان برای خود مشتری ساخت .

هدف از طراحی سایت صنعتی

افزایش فروش و تجارت الکترونیک را می توان یکی از اهداف اصلی و اولیه طراحی سایت صنعتی دانست. بسیاری از تولیدکنندگان صنعتی جهت ارائه توضیح درباره محصولات و تولیدات خود به مشتری اقدام به طراحی سایت صنعتی می کنند. شما با طراحی سایت صنعتی برای خود می توانید بسیاری از هزینه های گزاف تبلیغات را کاهش دهید و برعکس آن ها به نتیجه خوبی دست یابید.چرا که اکثر مشتری های شما از طریق موتورهای جست و جو به دنبال شما هستند و بودن نام شما در رتبه های برتر گوگل می تواند تاثیر به سزایی در کار و صنعتتان بگذارد.

ویژگی های سایت صنعتی

مهم ترین و بارزترین ویژگی طراحی سایت صنعتی را معرفی آن در دنیای مجازی و اینترنت دانست چرا که به راحتی می توانند در سایت خود به معرفی زمینه کاری و صنعتی خود بپردازند و محصولات و تولیدات خود را به مخاطبان مختلف نمایش دهند.
به طور کلی مزیت های داشتن وب سایت برای واحد صنعتی را می توان معرفی محصولات ،معرفی خدمات،استخدام های اینترنتی ،مقالات در زمینه های مختلف صنعتی و معرفی پروژه های کاری دانست و مسلما داشتن چنین مزیت هایی در سایت صنعتی و کاری شما می تواند گام بزرگی برای پیشرفت شما باشد و شما را موفق تر از همیشه بکند.

دلایل موفقیت وب سایت های صنعتی

مسلما ما بعد از طراحی سایت صنعتی نیازمند دیده شدن آن هستیم و باید بازدید کنندگان زیادی را به سوی سایت بکشانیم و این از طریق بهینه سازی (سئو) سایت امکان پذیر است ما نیازمند آنیم که مشتری های دیگری که نام واحد صنعتی شما را نمی دانند نیز به وب سایت شما دسترسی پیدا کنند که این کار با استفاده از کلمات پر جست و جو و کلیدی که بر حسب نیاز مشتری و عرصه فعالیت شما است صورت می گیرد.
دلیل دیگر برای موفق شدن سایت شما و گرفتن نتیجه مطلوب از طراحی آن استفاده از طرح ها و سیستم های اختصاصی می باشد .مسلما به راحتی می توان از CMS های آماده اقدام به طراحی سایت کرد ولی به مرور زمان،آن کارایی لازم را برای شما نخواهد داشت و با مشکل مواجه می شوید.
داشتن دیزاین اختصاصی و زیبای گرافیکی برای رعایت رابط کاربری مناسب نیز می تواند در ذهن بیننده تاثیر مثبت بگذارد و باعث ترغیب بازدیدکنندگان زیادی در سایت برای همکاری با شما شود.
امکانات و ماژول های مورد نظر برای طراحی سایت صنعتی
1-بخش معرفی پروژه ها ی انجام یافته
2-بخش معرفی تولیدات ،خدمات و محصولات
3- بخش درج گواهینامه ها و استاندارد و..
4-بخش معرفی اعضای گروه تولیدی صنعتی
5- رزومه کاری موسسه وکارکنان آن
6-گالری تصاویر از محصولات
7- درج راه های ارتباطی و آدرس دقیق بر روی نقشه گوگل
8-بخش نمایندگی و همکاری با مشتریان و همکاران
9- ثبت سفارشات مشتریان
10-امکان خرید و فروش آنلاین در صورت نیاز
11- طراحی سایت چند زبانه
و صدها امکان دیگر که با توجه به عرصه صنعتی و محصولات تولیدی صنعتی شما می تواند به طراحی سایت صنعتی افزوده شود.

هزینه و قیمت طراحی وب سایت صنعتی

هزینه طراحی و پیاده سازی سایت صنعتی بستگی به امکانات و درخواست های شما برای طراحی سایت دارد و در این میان ارزش کاری و زمان کاری مورد محاسبه قرار می گیرد و قیمت ها براساس آن برآورد می شوند چنان چه می خواهید طراحی سایت صنعتی انجام دهید با تیم رسام وب تماس بگیرید و تمامی اطلاعات موردنظرتان را کسب نمایید.
نویسنده: مهری رقمی