طراحی وب سایت مرکز تجاری | رسام وب

طراحی سایت مراکز تجاری

طراحی سایت مراکز تجاری طراحی سایت مرکز تجاری
یکی ازمهم ترین بحث های دنیای تجارت امروزی استفاده از تجارت اینترنتی و افزایش فروش و بازاریابی اینترنتی می باشد که در این راستا مالکان و دارندگان گروه های مختلف تجارتی اقدام به طراحی وب سایت کرده اند. مراکز تجاری یکی از اولویت های جذب سرمایه افراد و دراختیارگذاشتن تمامی نیازهای مشتریان می باشند.بسیاری از افراد که قصد بازدید از چنین مراکزی دارند ابتدا می خواهند اطلاعات کلی از این مراکز را به دست بیاورند تا بتوانند با دید بازتری گام های خود را بردارند.طراحی وب سایت مراکز تجاری بهترین گزینه برای حل این مقوله می باشد چرا که با دارا بودن یک وب سایت اختصاصی می توانید تمامی امکانات و بخش های مختلف مرکز تجاری تان را به نمایش در بیاوردید و باعث ترغیب مردم برای بازدید حضوری شوید.
اهدافی که می توان با طراحی سایت مراکز تجاری دنبال نمود می تواند شامل موارد زیر باشد:
1-خلق فرصت های جدید و کمک در اشتغال زایی
2-معرفی مرکز تجاری خود برای جلب مشارکت کنندگان از خارج و جذب سرمایه گذاران مختلف
3-کاهش هزینه های بازاریابی و تبلیغات پرهزینه ی دیگر…
4-معرفی مغازه ها و امکانات تفریحی و گردشی مرکز تجاری
5-داشتن نقش موثر در سازمان های تخصصی و بین المللی تجارت ، بازرگانی
6-پیدا کردن و شناسایی دقیق بازارهای هدف از راه های انجام بازاریابی و بازارشناسی
7-منتقل کردن فرصت های تجاری،سرمایه گذاری و مناقصات بین المللی به فعالان اقتصادی در داخل کشور و…

امکاناتی که می توان در طراحی وب سایت یک مرکز تجاری در نظر گرفت شامل موارد زیر می باشد:

1-خبر رسانی در مورد اجناس جدید
2-معرفی بخش های مختلف با نوع فعالیت
3-اطلاع رسانی در مورد حراجی های مرکز تجاری
4-ارتباط با مشتریان که می تواند از طریق شبکه های اجتماعی نیز صورت گیرد .
5-ایجاد حساب کاربری برای مشتریان و ثبت نام آنلاین
6-امکان بازدید آنلاین از مرکز تجاری با تور مجازی
7 –ثبت آدرس دقیق و موقعیت مرکز تجاری در نقشه گوگل
این ها فقط بخشی از امکانات می باشند که میتواند در جذب و افزایش مشتری و فروش شما موثر واقع شود.

طراحی تور مجازی

بدون شک افراد زیادی خواهان این هستند که بتوانند قبلا از بازدید فیزیکی از جایی کم و کم بیش از آن مکان اطلاعات به دست آورند و یا حتی بازدید آنلاین از مکان را داشته باشند. طراحی تور مجازی برای مرکز تجاری این امکان را به مشتریان می دهد که به صورت کاملا آنلاین و همانند یک بازدید واقعی از آن دیدن کنند که در نهایت آن ها را ترغیب به بازدید فیزیکی نماید. در طراحی تور مجازی کیفیت عکس های 360 درجه که گرفته می شوند حائز اهمیت است و باید از کیفیت خوبی برای تهیه تور مجازی برخورد دار باشند.

بهینه سازی (سئو) سایت

از اصلی ترین و اساسی ترین کارهایی که برای سایت باید انجام داد بهینه سازی سایت آن می باشد چرا که با بهینه سازی سایت و  قرار گیری در صفحات اول گوگل می توان میزان بازدید کننده سایت رابه صورت چشم گیری افزایش داد و در نتیجه در کار خود موفق شد و نتیجه مثبتی از طراحی وب سایت گرفت.

محتوای مناسب برای سئو (بهینه سازی ) وب سایت

بهینه سازی سایت نیازمند هر کسب کار است.بهینه سازی سایت بر اساس نوع فعالیت و تخصص شما صورت می گیرد و سایت شما بر اساس جست وجوهای هدفمندی که در این زمینه صورت می گیرد در صفحات اول قرار میگیرد و در این میان ارائه توضیحات لازم و مفید درباره ی تخصص و کارتان حائز اهمیت است که محتوای مناسبی را می طلبد و محتوای مناسب باید کاملا عاری از کپی برداری از سایر سایت ها باشد و مختص سایت شما باشد و شما را در امر سئو ی صحیح کمک کند.

رابط کاربری مناسب

بهینه سازی سایت جهت معرفی سایت شما و ورود کاربر به وب سایت صورت می گیرد اما مهمترین بحث ،نگه داری بازدید کنندگان در سایت می باشد که بتوان آن را ترغیب به جست وجوی هدف خویش در سایت شما کرد که این امر ملتزم یک رابط کاربری مناسب با اصول طراحی گرافیکی و صحیح می باشد که به صورت زیبا و صحیح طراحی شده باشد و باعث جلب نظر بازدید کننده و تبدیل آن به مشتری شما شود. بدون تردید استفاده از طرح های اختصاصی و نرام افزارهای به روز کارایی بیشتری نسبت به سیستم های کپی شده برای شما خواهد داشت .
برای کسب اطلاعات بیشتر و مطرح سازی سوالات خود می توانید به راحتی با تیم فنی مهندسی رسام وب تماس حاصل فرمایید.
نویسنده :مهری رقمی