طراحی سایت ورزشی | رسام وب

طراحی وب سایت ورزشی

طراحی سایت ورزشی طراحی سایت ورزشی

اطلاعات ، محصولات و خبرهای ورزشی مخاطبین زیادی دارد و با توجه به جست وجوهای زیاد اینترنتی در این زمینه می توان طراحی سایت ورزشی را بهترین گزینه برای پاسخ به این خواسته ها برشمرد . در این میان سایت هایی موفق خواهند بود که بتوانند اخبار آنلاین و خبرهای دنیای ورزشی را به صورت لحظه ای در سایت خود قرار دهند و به اصطلاح جذب کننده دائمی برای سایت باشند.سایت های ورزشی زیادی هستند در ایران که توانسته اند مخاطبین زیادی را به صورت دائمی به خود جذب نمایند.

اهداف طراحی سایت ورزشی

در بحث طراحی سایت توجه به حوزه های کلوب طرفداران باشگاه های ورزشی،باشگاه ورزشی برای آموزش رشته های مختلف ورزشی ،ارائه نتایج ورزشی و خرید  و فروش کالاهای ورزشی نیز می تواند از اهداف طراحی سایت ورزشی محسوب شود.

ویژگی های سایت ورزشی

ظاهر و طرح یک وب سایت در جذب کاربر بسیار موثر است چرا که اگر ظاهر سایت جذاب نباشد نمی تواند مخاطبین زیادی را به خود جذب نماید و قرار گیری متن ها و مطالب در سایت باید به نحوی درست با چیدمان اصولی صورت گیرد که بر ظاهر سایت تاثیر خوبی بگذارد و نمایش واضحی را برای مخاطب ایفا کند.از ویژگی های دیگری که برای سایت ورزشی که می تواند مخاطبین زیادی را جذب نماید به روز رسانی لحظه ای نتایج زنده بازی ها ،اخبار ورزشی و جداول و… می باشد هم چنین سرعت بالای لود نیز از اصلی ترین ویژگی های یک سایت حرفه ای می باشد.موفقیت سایت شما زمانی معنا پیدا خواهد کرد بتواند بازدید کننده ی زیادی را داشته باشد و این امر با بهینه سازی سایت با استفاده از کلمات کلیدی  و بالا بردن ایندکس ((index سایت امکان پذیر است و نام سایت شما را در رتبه های گوگل ارتقا میبخشد.با سئو سایت خود بسیاری از هزینه های گزاف تبلیغاتی را نیز کاهش می دهید و به راحتی رتبه سایت را بهبود می دهید و نام سایتتان را در میان مردم شناخته تر می کنید.

امکاناتی که می توان در طراحی سایت ورزشی در نظر گرفت :

1-امکان معرفی کامل رشته ورزشی مورد نظر
2- ارائه اخبار و مقالات  مطالب جدید ورزشی
3- معرفی کالاهای ورزشی مختلف و به فروش رساندن آن ها (فروشگاه اینترنتی)
4-صفحه وب های مجزا برای گرفتن تبلیغات مختلف برای درآمدزائی
5- امکان به روز رسانی لحظه ای سایت
6- بهینه سازی سایت بر اساس کلمات کلیدی
7- طراحی اپلیکیشن ورزشی به همراه سایت ورزشی
8- طراحی اختصاصی و استفاده از سیستم ها ونرم افزار های اختصاصی برای طراحی سایت
9-استفاده از طرح و دیزاین های گرافیکی زیبا ومتناسب با عرصه فعالیت شما
10-امکان ایجاد سیستم نظرسنجی
11- برگزاری مسابقه بین مخاطبان سایت برای ترغیب بیشترآن ها برای بازدید از سایت

و صدها امکان دیگر که می تواند بر اساس خواسته و نیاز شما در طراحی سایت ورزشی در نظر گرفته شود.

طراحی اپلیکیشن ورزشی

با افزایش گوشی های هوشمند و استفاده آن به صوت روزمره در بین مردم اپلیکیشن های موبایل نیز جایگاه ویژه ای پیدا کرده اند و جزوه محبوب ترین برنامه هایی هستند که دربین مردم مورد استفاده قرار می گیرند. دسترسی آسان و همیشگی به اپلیکیشن را می توان بارزترین ویژگی آن دانست چرا که در هر زمان و مکانی به راحتی می توانید اخبار  و مطالب مورد نظر خودتان را در اختیار داشته باشید و از آن استفاده کنید.طراحی اپلیکیشن ورزشی می تواند برای گوشی های اندروید و آیفون طراحی گردد و مورد استفاده قرار گیرد. طراحی داده های اپلیکیشن هماهنگ با داده های سایت ورزشی خواهد بود و به نحو ثبت رویدادی جدید در سایت به اپلیکیشن ورزشی نیزمنتقل خواهد شد.
طراحی و استفاده از سیستم ها و نرم افزار های اختصاصی نیز از اصلی ترین مسائل طراحی سایت ورزشی می باشد و مسلما تاثیر بسیار خوبی را درآینده کاری سایت برای شما خواهد داشت و موفقیت سایت چندین برابر خواهد شد و تیم رسام وب بدون هیچ محدویتی در طراحی اختصاصی، طراحی سایت واپلیکیشن انجام می دهد.

هزینه طراحی سایت و اپلیکیشن ورزشی

هزینه و قیمت طراحی سایت و اپلیکیشن ورزشی بستگی به امکانات و نیاز های درخواستی شما با احتساب زمان و ارزش کاری برای انجام و طراحی آن دارد.چنان چه قصد طراحی سایت و اپلیکیشن ورزشی دارید برای دریافت مشاوره ما و مطرح سازی تمامی سوالات خود با رسام وب تماس حاصل نمائید.
نویسنده: مهری رقمی