طراحی سایت فروش شارژ | رسام وب

طراحی وب سایت فروش شارژ

خرید شارژ

با توجه به اثر بخشی اینترنت در دنیای امروزی افراد زیادی علاقه مند به انجام کارهای خود از طریق اینترنت می باشند و در این میان خرید شارژ نیز از موضوعات مهم در این حیطه می باشد.طراحی سایت فروش شارژ برای فروش کارت شارژ های انواع اپراتورهای تلفنی همراه می باشد و مهم ترین ارکان چنین وب سایت هایی دسترسی آسان به کارت شارژ و اصل ایجاد سادگی و کسب اعتماد مشتریان می باشد.سایت فروش شارژ قابلیت اتصال آنلاین به چند درگاه بانکی دارد و آن ها را  پشتیبانی می کند و به این ترتیب همه کارت های بانکی عضو شتاب امکان خرید از سایت شما را خواهند داشت.

قرارگیری سایت شما در رتبه های اول گوگل نیز برای افزایش تعداد بازدیکنندگان سایتتان از مهم ترین موارد قابل توجه هست که نیازمند اجرای  اصول بهینه سازی (سئو) می باشد.

معمولا افرادی که به دنبال کسب سود بالا هستند اقدام به طراحی سایت فروش شارژ می کنند چرا که این گونه سایت ها در دراز مدت بازدید کننده بالایی خواهند داشت و با گرفتن تبلیغات مختلف در بخشی از سایت می توانند یک گام دیگر برای درآمد زائی از سایت خود بردارند.

امکانات و ماژول های پیش فرض در طراحی سایت فروش شارژ

  • امکان فروش شارژ از درگاه های بانکی مختلف
  • داینامیک بودن قالب سایت
  • سئوی هرصفحه از سایت با ثبت کلمات کلیدی آن ها
  • ارائه نقشه وب سایت
  • به نمایش درآوردن راه های ارتباطی مختلف
  • مشاهده آمار بازدید کنندگان سایت
  • امکان پشتیبانی آسان توسط مدیران سایت با پنل مدیریتی آسان
  • بخش خبرنامه و ماژول تایید عضویت با ارسال ایمیل

و سایر امکانات که با توجه به خواسته شما می تواند به طراحی سایت فروش شارژ افزوده شود.

ویژگی های سایت فروش شارژ

سادگی در هنگام خرید شارژ مهم ترین ویژگی طراحی سایت می باشد طوری که بتوان  با چند کلیک ساده  به درگاه متصل شد.امکان در نظر گرفتن چندین درگاه بانکی و اتصال آن ها به وب سایت ها از ویژگی های بارز وب سایت  فروش شارژ خواهد بود تا  افراد مختلف بتوانند از سایت شما به آسانی شارژ خرید نمایند.

در نظر گرفتن بخشی از وب سایت  برای انجام بازی های آنلاین نیز می تواند مخاطبان زیادی را به سایت شما بکشاند و باعث افزایش خرید شارژ موبایل شود.برای داشتن همه این ویژ گی ها رعایت تمامی اصول حرفه ای وب  سایت مدنظر می باشد و همگی باید به خوبی در طراحی سایت در نظر گرفته شوند.

هدف از طراحی سایت فروش شارژ

هدف نهایی از طراحی چنین وب سایت هایی فروش شارژهای مختلف خط ها:ایرانسل_همراه اول-رایتل- تالیا می باشد.که مزایای خوبی ازجمله صرفه جویی در زمان و هزینه را برای مشتری در بر دارد.

بدون شک رعایت اصل سئو برای سایتتان، شما را در رسیدن به هدفتان بسیار یاری می دهد.کلماتی از جمله شارژ موبایل،شارژ ایرانسل،شارژ همراه اول و… می تواند از جمله کلمات پر جست وجو در این حیطه باشد.ارائه محتوای مناسب  واختصاصی برای این کلمات ودوری از هرگونه کپی برداری به بهینه سازی وب سایت  شما بسیار کمک خواهد کرد.

دلایل موفقیت سایت های  فروش شارژ

با داشتن بازدید کنندگان بالا موفقیت خودرا بیشتر کنید چرا که به راحتی می توانید با گرفتن تبلیغات مختلف در زمینه های مختلف  برای خود درآمد زائی کنید و از سایتتان بیشترین بهره را ببرید.

با استفاغده از طرح های اختصاصی با دیزاین مناسب (رابط کاربری مناسب ) و عدم استفاده از قالب ها و سیستم های آماده موفقیت خود را تضمین کنید و کارایی سایتتان را افزایش دهید.

تیم رسام وب بدون هیچ محدویتی در طراحی اختصاصی و دارا بودن طراحان، برنامه نویسان  و سئو کاران حرفه ای در خدمت مشتریان خود می باشد.به یاد داشته باشید که موفقیت شما موفقیت ما محسوب می شود.

هزینه طراحی سایت فروش شارژ

برآورد قیمت و هزینه ی طراحی سایت فروش شارژ برحسب نیازها و امکانات درخواستی شما سنجیده می شود و تمامی هزینه های در نظر گرفته شده بر اساس ارزش کاری و مدت زمانی که برای طراحی سایت در نظر خواهیم گرفت دارد. چنان چه می خواهید برای خود  طراحی وب سایت فروش شارژ انجام دهید می توانید هم از طریق ایمیل و هم  با تماس با  ما ارتباط برقرار کنید  و تمامی خواسته های خود را مطرح نموده وازنحوه کار  وتمامی قیمت ها مطلع شوید.

نویسنده :مهری رقمی