طراحی وب سایت ساختمانی | رسام وب

طراحی سایت ساختمانی

طراحی سایت ساختمان

طراحی وب سایت ساختمان

بحث معمار و معماری ،ساخت و ساز و بساز بفروش در زمینه صنعت ساختمان جزو جدا ناپذیری از زندگی بشر محسوب می شود و در همه ی زمان ها به صورت های مختلف انجام گرفته است و همیشه شاهد پیشرفت های چشمگیری در این عرصه بودیم و هستیم، اما در این میان راه های ارتباطی با مجریان و شرکت ها و مهندسان فعال در این زمینه نیز، نیازمند پیشرفت و آسان گرایی هست.به این معنی که فعالان و حاضران این صنعت نیز در حال افزایش و هرکدام به راه های گوناگون در حال پیشرفت هستند.

یکی ازکارهایی که می توانید برای پیشرفت سریع و افزایش مشتری و درنتیجه رونق کسب و کارخود در این زمینه انجام دهید،طراحی یک وب سایت ساختمانی برای شرکتتان می باشد چرا که با افزایش روز افزون کاربران اینترنتی و حضور پررنگ دنیای اینترنت در زندگی های امروزی داشتن یک وب سایت تخصصی ساختمان بسیار مفید واقع خواهد شد.

آماری که طی سالیان گذشته به دست آمده از85میلیون نفر ایرانی 43 میلیون نفرآن ها ازجست وجوهای اینترنتی برای خرید و آشنایی محصولات مورد نظرشان استفاده می کنند و آیا شرکت شما نمی تواند برای خود ازبین این 43 میلیون نفر مشتری بسازد؟؟؟توصیه ما به شما یک وب سایت ساختمانی است می باشد چرا که جامع تر و بهتر می توانید تمامی خدماتتان را به نمایش عموم مردم دربیاورید و آنان راجذب محصولاتتان کنید.

امکانات وب سایت ساختمانی

شما در وب سایتی که برای زمینه فعالیتان طراحی خواهید کرد می توانید امکاناتی از جمله موارد زیر را به مشتریان خود ارائه دهید.

-ارائه نمونه کارهای شرکت

– پروژه های درحال اجرای شرکت درگالری تصاویر در صفحه وب های مجزا

– امکان درج نظرات برای پروژوه ها

– نمایش ساختمان ها و پروژه های پایان یافته برای فروش

و ده تا امکان دیگربا پیشنهادات و نظرات شما می تواند به طراحی سایت افزوده شود.

طراحی تور مجازی برای شرکت ها و مجریان ساختمانی

با طراحی تور مجازی برای یک سایت ساختمانی به راحتی می توانید با استفاده ازعکس های 360 درجه تمامی مراحل اجرای یک پروژه ساختمانی را با نمایش  بخش های مختلف آن به مشتریان و سرمایه گذاران خود ارایه دهید که به طبع باعث جلب اعتماد آنان خواهد شد و آخرین اخبار در مورد نحوه اجرای پروژه را همانند یک بازدید واقعی ببینند و آن را دنبال کنند یا اگر یک پروژه همانند یک مجتمع تجاری فرهنگی را به پایان رسانده اید می توانید امکان بازدید آنلاین از تمای نقاط مجتمع را به مشتریان خود ارائه دهید و آن ها را به بازدید فیزیکی ترغیب کنید.

خرید وفروش آنلاین

در صورتی که شرکت شما لوازم  و تجهیزات ساختمانی برای فروش داشته باشد به راحتی میتوانید با طراحی سایت فروشگاهی محصولات خود را به صورت آنلاین به فروش برسانید و تمامی سفارشات خود را ثبت نمایید.

طراحی لوگو برای شرکت ساختمانی

لوگو یکی ازاساسی ترین معرفی کننده ها محسوب می شود و نقش مهمی را درمعرفی محصولات و خدمات یک شرکت یا کارخانه ایفا می کند.لوگو می تواند درانواع مختلف نوشتاری، تصویری ویا حالتی ترکیبی از این دو طراحی شود.شرکت های ساختمانی نیز همانند سایر صنایع نیاز به معرفی دارند و باید لوگوی مخصوص خود را داشته باشند. دراین میان لوگو باید تناسبات لازم نسبت به زمینه فعالیت شما را داشته باشد و کاملا گیرا و رسا باشد و جذابیت لازم را در بین مردم داشته باشد.

بهینه سازی (سئو)سایت

مرحله اول ورود به دنیای تجارت الکترونیک طراحی وب سایت می باشد اما سایت نیز همانند سایر چیزها نیاز به دیده شدن دارد تا امکانات خود را به نمایش در بیاورد اما از آن جا که جست و جوهای اینترنتی براساس نیازهای مشتری ها صورت می گیرد تنها نام شرکت نمی تواند راه گشای مشکلات باشد که در این راستا امر بهینه سازی سایت (سئو سایت مورد نیاز می باشد به این معنی که  در عرصه فعالیت یک شرکت ساختمانی کلماتی مثل شرکت ساختمانی ،دکوراسیون داخلی ،شرکت های مجری ساختمانی و پیمانکاری بیشترین جست و جو را خواهند داشت با قرارگیری با کمک این کلمات که اصطلاحا کلیدواژه نامیده می شوند نام شرکت شما را شناخته تر و کارتان را موفق تر خواهد کرد.اما مسئله مهم و قابل ذکر بعد از سئو  و در واقع ورود کاربر به سایت نگهداشتن مشتری در داخل سایت و جذب و ترغیب وی برای همکاری با شما است به طوری که مشتری به محض ورود تمایل به خروج از سایت را نداشته باشد و ترغیب به جست وجوی کالای مورد نظرخود شود و درنتیجه تبدیل به یکی از مشتری های شما شود و این نیز به طراحی گرافیکی و دیزاین اختصاصی سایت مربوط می شود که باید رابط کاربری خوب را ایفا کند.

شما با طراحی وب ساختمانی و درکنار آن بهینه سازی سایت در واقع اقدام به افتتاح یک شعبه دیگر در دنیای اینترنت برای حرفه ی کاری خود می کنید واین نیز همانند یک سرمایه گذاری خاص برای شما خواهد بود که سود بالایی را برای شما به ارمغان خواهد آورد و جزو موفق ترین ها خواهید بود.

شما به راحتی می توانید برای مشاوره و کسب اطلاعات، طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت ، طراحی لوگو و تورمجازی به با تیم فنی مهندسی رسام وب تماس حاصل فرمایید.