طراحی مجدد وب سایت | رسام وب

طراحی مجدد وب سایت

اهمیت طراحی مجدد سایت :

آیا می دانستید؟ با توجه به مطالعه استنفورد ، 75 درصد از کاربران بر اساس طراحی وب سایت شما در رابطه با کسب و کار شما قضاوت خواهند کرد (منبع: استنفورد). 68٪ از بازاریابان یک وب سایت در 12 ماه گذشته سایت خود را دوباره طراحی کرده اند ! (منبع: HubSpot ). به نظر شما چرا کسب و کار ضعیف منجر به طراحی یک وب سایت ضعیف می شود؟ به نظر شما آیا هنوز هم شرکت ها برای افزایش سود اقدام به بروز رسانی نام تجاری و وب سایتهای خود می کنند؟ شرط می بندی! آیا شما هم همان کار را(طرحی مجدد وب سایت) انجام می دهید؟ مردم بیشتر از قبل زرنگ و دانا شده اند و زمانیکه یک وب سایت از نظر بصری منسوخ شده و یا جستجوی آن دشوار باشد را براحتی تشخیص می دهند . و از لیست خود حذف می کنند.

وب سایت شما باید زنده بود و همبشه در حال تغییر باشد و هر 1-2 سال یکبار باید به آن شکل زیبایی داد .

ریشه های خود را با باز طراحی کردن وب سایت ها تقویت کنید .چند علت که می توان طراحی مجدد وب سایت را پیشنهاد کرد:

1.به کاربران نشان دهید که کسب و کار شما پویا، حرفه ای ، و سریع است.

2 .تجارب کاربران خود را با وب سایتهایی که به آسانی جستجو می شوند بالا ببرید.

3.وب سایت های مناسب برای تلفن همراه ترافیک بیشتری را در سایت شما ایجاد خواهند کرد (سایت ریسپانسیو)بیشتر از همیشه، مردم از تلفن های هوشمند شان به جستجو ،خرید محصولات و خدمات دیگر خواهند پرداخت.

4 .پیشنهادات و آفر های خود را به شیوه مناسب و منحصر به فرد  مثلا با تغییر رنگ و … ارایه دهید. طرح و رنگ هر سال تغییر می یابد و در نظر گرفتن این نکته در طراحی وب سایتها عاقلانه است.

5 .تغییر در طرح گرافیکی وب سایت مخاطب شما را به وجد خواهد آورد

6 .وب سایت شما با موقعیت یابی اصول طراحی وب سایت مناسب درآمد بیشتری را ایجاد خواهد کرد .ما مطمئن هستیم که وب سایت شما بهترین وسیله برای بازاریابی است و شما را به اهداف خود نزدیک می کند. هدف ما کمک به رشد کسب و کار از طریق طراحی وب سایت استراتژیک و هوشمند می باشد .

7.رفع اثرات تخریبی در استراتژی طراحی مجدد وب سایت.