طراحی سایت کارخانه | رسام وب

طراحی وب سایت کارخانه

طراحی سایت کارخانه طراحی سایت کارخانه

شاید صاحبین کارخانجات مختلف با دارا بودن مشتریان همیشگی و قدیمی خود تا به الان موفق بوده اند و درآمد خوبی نیز دارند ولی آشنا نبودن با دنیای تجارت الکترونیک رفته رفته به ضرر آن ها تمام خواهد شد و چرا که رقبای زیادی در این زمینه مشغول به فعالیت هستند و اگر سهام دار کارخانه ای اقدام به تبلیغات در این عرصه رقابتی نکند حتما در آینده با مشکل مواجه خواهد شد.به یاد داشته باشید تبلیغات در همه مراحل کاری با هر میزان گستردگی فعالیت و کاری که دارید جان تازه ای به کار و حرفه شما می دهد پس تبلیغات درست و به روز کار و حرفه شما را پیشرفته و شناخته تر میکند .امروزه نیز تبلیغات اینترنتی در برگیرنده مخاطبان زیادی می باشد و نتیجه مثبت و خوبی را برای آگهی دهنده به ارمغان می آوردتبلیغاتی اینترنتی هم در زمینه صنعت هم در زمینه خوراک و هم در زمینه ساختمان بسیار افزایش یافته به طوری که می توان سرعت افزایش طراحی سایت ساختمان را به وضوح حس کرد..طراحی وب سایت کارخانجات می تواند برای شما بهترین گزینه باشد و به طور بسیار جامع تر و تخصصی تری کارخانه شما و هدف آن را به مشتریاناتن بازگو کند و با این کار مخاطبان زیاد ی را با حرفه و کسب و کار شما آشنا کند.حتی سایت شما می تواند قلمرو مشتریان شما را نیز گسترش دهد و خارج از محدوه ی کشوری نیز برای شما مشتری ایجاد کند . حتی شما امکان این را نیز دارید که محصولات تولیدی خود را به صورت عمده و خرده به حالت آنلاین به فروش برسانید و با قرار دادن تخفیف در برخی از کالاهایتان برای مشتریان آنلایتان می تواند فروش خوبی را به دست بیاورید.

ویژگی های سایت کارخانجات

دسته بندی و گروه بندی مناسب کالاها و نمایش صحیح آن ها به بازدید کنندگان را می توان مهم ترین ویژگی سایت کارخانجات بر شمرد و با طراحی زیبای گرافیکی و اصولی می توان از این طریق مخاطبین سایت را به مشتریان شما تبدیل کرد.
بخش معرفی نمایندگی ها،شرکت و دفاتر فروش کارخانه خود را می توانید در سایت به خوبی معرفی کنید و امکان مراجعه حضوری را برای مشتری فراهم سازید .
ثبت دقیق آدرس آن ها درسایت و نقشه گوگل نیز می تواند بسیار مفید واقع شود و رضایت بسیاری از بازدیدکنندگان را جلب نماید.در سایت کارخانه ای خود می توانید تمامی افتخارات و گواهینامه و استاندارد های خود را به نمایش در آورید و با این کار در بیننده سایت خود اطمینان و اعتماد را به وجود آورید.
در بخشی دیگر سایت کارخانجات خود می توانید رزومه کاری و اطلاعات کارکنان خود را قرار دهید و باعث جلب نظر مشتنری شوید و راه ارتباط با فرد مورد نظر را برای مشتری آسان تر نمایید.

دلایل موفقیت یک سایت کارخانجات

داشتن دیزاین زیبای گرافیکی و اصول درست رابط کاربری می تواند بازدید کننده را در سایت نگه داشته و آن را تبدیل به مشتری شما بکند و هم چنین بهینه سازی (سئو) سایت نیز می تواند راه گشای خوبی برای افزایش موفقیت شما باشد.
معمولا برای طراحی سایت کارخانجات و طراحی سایت خودرو می توان امکانات زیر را در نظر گرفت:
-بخش معرفی کارخانه و هدف و فعالیت آن
-بخش معرفی محصولات و خدمات تولیدی کارخانه
-دسته بندی محصولات و کالاها
-معرفی نمایندگی ها ،دفاتر فروش و مرکزی
-بخش به نمایش درآوردن استاندارها و گواهینامه و افتخارات کارخانه
-معرفی و ارائه رزومه کاری کارکنان کارخانه
– درج دقیق آدرس و راه های تماس با کارخانه و تمامی شعب آن
-صفحه وب برای تابلوی اعلانات کارکنان
– صفحه وب برای پیام مدیر عامل
و چندین امکان و ماژول دیگر که بنا به نیاز و درخواست شما می تواند به طراحی سایت کارخانجات افزوده گردد.

هزینه طراحی سایت کارخانجات

هزینه طراحی سایت بستگی کاملی به امکانات و ماژول های درخواستی شما برای طراحی سایت دارد و در این میان زمان و ارزش کاری برای طراحی مورد احتساب قرار می گیرد و هزینه و قیمت کار مشخص می گردد.طراحی اختصاصی سایت برای شما بسیار سودمند تر نسبت به طرح ها و سیستم های آماده خواهد بود و کارایی و سود بیشتری را به دست خواهید آورد و آینده کاری تان را نیز تضمین خواهید کرد.تیم فنی مهندسی رسام وب با دارا بودن افراد مجرب و حرفه ای در این زمینه بدون هیچ محدودیتی در طراحی اختصاصی طراحی سایت انجام می دهد. هدف ما موفقیت شما ست چرا که موفقیت شما موفقیت ما نیز محسوب می شود. چنان چه می خواهید برای کارخانه و موسسه تولیدی خود طراحی سایت کارخانجات انجام دهید با رسام وب تماس بگیرید و اطلاعات مورد نیاز را کسب نمایید.
نویسنده: مهری رقمی