طراحی سایت زیبایی و آرایشی | رسام وب

طراحی وب سایت زیبایی و آرایشی

طراحی سایت زیبایی و ارایشی طراحی سایت زیبایی و ارایشی

امروزه برای موفقیت باید همگام با دنیای امروزی شد و از تمامی فناوری های روز و امکانات در دسترس برای پیشرفت و موفقیت بیشتر استفاده کرد.مبحث زیبایی و زیبا ماندن نیز خارج از این امر نیست چرا که زیبایی حق همه انسان هاست. با افزایش کاربرد اینترنت در زندگی های امروزی بیشتر نیازهای ما با جست و جو در اینترنت به راحتی حل می شوند و ما می توانیم خواسته های خود را به راحتی بر طرف کنیم. مباحث زیبایی نیز از پر جست و جو ترین و پرمخاطب ترین مطالب دراین راستا هستند. طراحی سایت زیبایی و آرایشی و طراحی سایت گریم برای افرادی که در این زمینه فعالیت دارند چه مرد و چه زن می تواند بسیار سودمند واقع شود.به زیبایی هر چه تمام تر و جامع تر شما می توانید هنر و حرفه ی خود را به مخاطبان و مشتری های خود معرفی کنید و با طراحی سایت هنری می توانید مخاطبان را را جذب سایت و کار خودتان بکنید.افرادی هستند که از کار آرایشگر های خود ناراضی هستند و به دنبال افراد حرفه ای دیگر در این زمینه می گردند و با درنظر گرفتن محدودیت های زمانی و کاری که اکثر افراد دارند وب گردی می تواند تنها راه حل ممکن باشد و آنان را به خواسته و هدفشان برساند و داشتن سایت زیبایی و آرایشی برای آرایشگران و پیرایشگران و  فروشندگان مواد آرایشی و زیبایی می تواند نقش مهمی را ایفا کند.مشکل یافتن ارایشگر حرفه ای در کار های دیگر نیز صدق می کند مانند پیدا کردن عکاس حرفه ای که طراحی سایت اتلیه نیز بسیار رواج پیدا کرده است.

اهداف و ویژگی های طراحی سایت زیبایی و آرایشی

کسانی که وب گردی می کنند و می خواهند با متد های روز و راهکارهای زیبایی آشنا شوند در سایت زیبایی و آرایشی شما نیز به دنبال این موارد خواهند بود پس هدف اصلی ما از طراحی سایت برآورده کردن خواسته های مشتریان می باشد در مرحله اول داشتن دیزاین گرافیکی زیبا و متناسب با حرفه کاری شما می تواند در جلب نظر بیننده بسیار تاثیرگذار باشد و ترغیب وی برای ادامه جست و جو در سایت شما شود .مطالب و عکس هایی که در سایت باید قرار بگیرند باید در فرمتی مناسب و زیبا به مشتری نمایش داده شود.با توجه به محدودیت هایی که در کشور ایران هست نمی توان هر عکسی را در سایت به نمایش درآورد ولی با مشاوره رسام وب می توانید زیبایی وب سایت خود را حفظ نمایید.
گالری تصاویر و فیلم های هنری شما مربوط به مدل مو و لباس و سایر موارد مربوط به آرایش خانم ها و پیرایش آقایان می تواند یکی از پربازدید ترین بخش های یک سایت باشد و تاثیری مثبت در ذهن بازدید کننده بگذارد و چنان که کار های هنری شما مورد پسند بیننده واقع شود آن ها به راحتی ابتدا از طریق راه های ارتباطی با شما تماس می گیرند و سپس پس از هماهنگی به صورت حضوری به سالن زیبایی شما می آیند.
امکان طراحی سیستم رزواسیون آنلاین می تواند بسیاری از کارهای شما را حل کند و یک سرویس خوب برای مشتریان باشد چرا که بدون هیچ محدودیتی و تلف کردن زمانی به آسانی با اطلاع از برنامه کاری شما زمان مناسب خود را برای حضور در سالنتان پیدا می کنند و آن را از قبل رزرو می کنند.
هم چنین در یک سایت زیبایی و آرایشی می توان بسیاری از مسائل مربوط به زیبایی را به مشتریان آموزش داد و با ارائه اخبار و مقالات علمی زیبایی آنان را راهنمایی کرد.قرار دادن و درنظر گرفتن چنین بخشی هم می تواند برای کاربر سایت و هم رتبه بندی سایت شما در گوگل سودمند واقع شود. بهینه سازی سایت شما در موتور های جست و جو برای افزایش درآمد شما نقشی موثر دارد.
ارائه امکانات در قالب خدمات عروس می تواند یکی از جذاب ترین بخش های سایت باشد چرا که نو عروسان زیادی در ابتدای ازدواجشان به دنبال بهترین ها می باشند و خدمات عروس در سایت شما می تواند باعث ترغیب آن ها به سوی سایت شما باشد. شاید بسیاری از افراد نیز مشغول به فروش رساندن لوازم مواد آرایشی وزیبایی هستند و برای چنین مواردی طراحی وب سایت فروشگاهی به همراه طراحی اپلیکیشن فروشگاهی بهترین گزینه است و با در نظر گرفتن و استفاده از دیزاین های زیبا ومتناسب و طرح های اختصاصی در فروش اینترنتی نیز موفق شد.

امکانات مورد نظر برای طراحی سایت زیبایی و آرایشی

1-بخش معرفی آرایشگاه و سالن زیبایی و یا فروشگاه لوازم آرایشی و زیبایی شما
2- دسته بندی بخش های مختلف سالن و شرح فعالیت های موجود آن ها
3-بخش معرفی خدمات عروس و خدمات ویژه
4-صفحه وب اختصاصی برای درج نمونه کارهای انجام یافته در سالن زیبایی شما
5-صفحه وب برای نکات آموزشی و هشدارها با ارائه مقالات علمی در زمینه زیبایی
6-صفحه وب اختصاصی برای راهنمایی نو عروسان
7-بخش نمایش گواهینامه ها و مدارک آرایشگاه و سالن زیبایی
8-بخش مشاوره رایگان و طراحی صفحه وب پرسش و پاسخ آنلاین برای مخاطبان سایت
9- بخش نظر سنجی از کارها از مشتریانتان
10-امکان رزرواسیون آنلاین برای حضور در سالن
11-درج آدرس دقیق آرایشگاه و سالن زیبایی شما یا فروشگاه لوازم آرایشی شما در نقشه گوگل (google map)
و صدها امکان دیگر که می تواند برحسب نیاز شما و درخواست شما به طراحی سایت زیبایی و آرایشی افزوده شود.

هزینه طراحی سایت زیبایی و آرایشی

هزینه طراحی سایت زیبایی و آرایشی بستگی کامل به امکانات و خواسته های شما برای طراحی سایت با احتساب زمان و ارزش کاری دارد ،اگر قصد طراحی سایت زیبایی و آرایشی دارید به آسانی می توانید با رسام وب تماس بگیرید وتمامی سوالات و پیشنهادات خود را مطرح سازید و از نحوه انجام کار و قیمت ها به طورکامل مطلع شوید.
با رسام وب تماس بگیرید و از مشاوره ما بهره ببرید.
نویسنده: مهری رقمی