طراحی سایت ریسپانسیو | رسام وب

طراحی سایت ریسپانسیو

طراحی وب سایت تلفن همراه:

یک سایت تلفن همراه حرفه ای تجارتهای زیادی را ایجاد می کند.

آمار: 62٪ از شرکت ها که یک وب سایت را برای تلفن همراه بطور اختصاصی طراحی کرده اند افزایش فروش  چشمگیری داشته اند .

سایت های تلفن همراه هنوز در مراحل ابتدایی خود هستند، اما بدون شک محبوبیت در بین مردم  وجود دارد و این محبوبیت در حال افزایش است. مشتریان بطور مداوم در حال تکاپو هستند ، بسیاری از آنها یک گوشی هوشمند دارند ، و بیشتر آنها از گوشی های هوشمند خود به عنوان منبع اصلی برای نیازهای وب سایتشان استفاده می کنند .

موضوعاتی در رابطه با تجارب کاربران:

آیا می توانید به سادگی با داشتن یک طرح وب سایت حرفه ای تلفن همراه و Conversion پیشرفت کنید؟

چرا طراحی وب سایت تلفن همراه مهم است؟

  • 58٪ از مشتریان در ایالات متحده در حال حاضر دارای یک گوشی هوشمند هستند . منبع: ComScore
  • بیش از 1.2 میلیارد نفر از طریق تلفن های همراهشان دسترسی به وب دارند. منبع: Trinity Digital Marketing
  • 61٪ افراد اطلاعات خوبی در رابطه با مارکهای تلفن همراه دارند . منبع: Latitude
  • 60 درصد از خریداران گوشی های هوشمند در مغازه از تلفن های خود استفاده می کنند در حالی که 50 در صد بقیه در راه مغازه از تلفنهای همراه خود استفاده می کنند. منبع: Digital Deloitie
  • 95 درصد از کاربران گوشی های هوشمند دنبال اطلاعات محلی هستند . منبع: گوگل
  • 90٪ افراد از ابزارهای مختلف برای رسیدن به اهداف خود استفاده می کنند ،گوشی های هوشمند، رایانه ها، تبلت و یا تلویزیون. منبع: گوگل

طراحی وب سایت پاسخگو

آیا می دانید؟

90٪ افراد از صفحه نمایش دستگاه های متعدد بصورت پی در پی استفاده می کنند. 85 درصد از بزرگسالان فکر می کنند که وب سایت تلفن همراه یک شرکت باید به خوبی یا بهتر از وب سایت های دسکتاپ شان باشد. در نهایت، کاربران تلفن همراه از کاربران دسکتاپ قبل از پایان 2014 پیشی خواهند گرفت.بسیاری از تجارت کننده ها وب سایت های خود را به اندازه کافی به روز رسانی نمی کنند و تعداد کمی از وب سایتها را بدون به روز رسانی کردن رها می کنند. داشتن یک طرح برای وب سایت پاسخگو که توانایی تغییر در اندازه را نسبت به دسکتاپ دستگاه، تبلت یا تلفن همراه دارد در پایدار نگهداشتن به روز رسانی و ظاهر حرفه ای آن بسیاری کاربردی است.همچنین طبق آخرین آپدیت های موتور های جستجو طراحی سایت ریسپانسیو برای بهینه سازی سایت خیلی اثر گذار است.

طراحی سایت ریسپانسیو در نهایت جواب می دهد!

  • فروش تان را در گوشی های هوشمند افزایش بدهید، 67 درصد از کاربران به خرید کردن با گوشی های هوشمند رغبت نشان می دهند.
  • فروش تان را با تبلت افزایش دهید : 69 درصد از کاربران با تبلت خود در 30 روز اخیر خرید کرده اند.
  • همزمان با رشد بازار دستگاه ها و گوشی های هوشمند مختلف – ترافیک تلفن همراه در حال حاضر 16 درصد از ترافیک وب را به خود اختصاص داده است.
  • افزایش وفاداری: بر اساس یک نظرسنجی که توسط گوگل انجام شده است ، 48 درصد از کاربران اظهار د اشتند که اگر سایت شان درگوشی های هوشمندشان بدرستی کار نکند ،فکر می کنند که شرکت جدی نیست .

اگر ابزاری که مشتریان شما ترجیح می دهد با شما ارتباط برقرار کنند یک تلویزیون، یک کامپیوتر رومیزی، یک تبلت یا یک تلفن هوشمند است، می توانیم مطمئن شویم که سایتتان مدرن و پیشرفته است.

جهت مشاوره طراحی سایت با تیم رسام وب تماس حاصل فرمایید.