به چه دلیل بهینه سازی سایت نیاز است؟ | رسام وب
طراحی سایت فرش
طراحی سایت فرش در تبریز
تیر 27, 1395
ترافیک وب سایت
عوامل تاثیر گذار در ترافیک سایت
تیر 29, 1395

چرا بهینه سازی سازمانی موتورهای جستجو نیاز است ؟

زیرا موثرترین ابزار جهت ارائه ی مدارک لازم برای وب سایت شما می باشند.

• کاربران بدنبال خدمات شما می باشند و اگر شما در بالای نتایج جستجو باشید لیست های شما بیشتر از دیگران کلیک می شود . زمانیکه مصرف کنندگان آماده ی خریدی می باشند
تنها کاری که بایستی انجام دهید اینست که خود را در موقعیت استراتژیکی قرار دهید .بعنوان مثال ، شما می خواهید در سرویس خدمات بیلووه و طراحی وردپرس قرار گیرید ،حال اگر ماهانه از طریق یک کیبورد ۸۰ تا ۱۰۰ کاربر ایجاد نمایید ، می توانید حرفه های بیشتری نیز بوجود آورید .

• بهینه سازی سازمانی موتورهای جستجو با میزان %۹۰ بازگشتی برای لیست های موجود در سه مورد بالای گوگل بسیار موثر می باشند .

• ایمیل کنندگان مستقیم دیگر کار نمی کنند !!!! حدود %۳-۲ از ایمیل کنندگان مستقیم جمع شده و کارشان پیگیری می شود و این بدین معنی است که ۲ تا ۳ مورد از ۱۰۰ فرستندگان ایمیل بایستی مدرکی ایجاد نمایند .

• معارفه ها ( کاربران معرفی گردیده ) تنها می توانند شما را تا آن درجه پیش برند . اگر تجارت شما وابسته بر این کاربران باشد و شما یک یا دو مشتری بزرگ خود را از دست داده یا از شبکه های کاربران خودتان خسته شوید چه اتفاقی می افتد ؟ . بهینه سازی برای موتور جستجو جزء بهترین موارد هستند زیرا افراد می توانند بدون هیچ کاری تجارت شما را پیدا کرده و با شما تماس گیرند .

• %۸۵-۸۰ از کاربران برهزینه های تبلیغات ها توجهی نمی کنند و بر نتایج اصلی خود
تمرکز می کنند .

موتورها ی جستجو چگونه کار می کنند ؟

هنگام رفتن به یک وب سایت ، گوگل و دیگر موتورهای جستجو اجزاء خاصی از اطلاعات را جستجو می کنند تا به آنها کمک کند که یک وب سایت در چه موردی میباشد . در سطح اولیه ، این مورد شامل عناصری مانند عنوان صفحه و محتوای صفحه می باشد .
در سطح پیشرفته شامل انواع لینک های مرتبط با آن صفحه ، ساختار محتوا و متغیرهای اضافی توسط الگوریتم موتورهای جستجوی هوشمند به روز رسانی شده ی روزانه گوگل می باشند . پس از شناخت یک وب سایت ، گوگل سعی خواهد کرد عبارات جستجو را با صفحات وب مطابقت دهد زیرا برای یک جستجو مناسب می باشند . اگر بهینه سازی موتور جستجو در وب سایتتان بخوبی اجرا شود ، شما نیز برای آن عبارات جستجو دارای شانس رتبه بندی بیشتری می شوید . راز آنها شناخت هدف انواع عبارات جستجو و چگونگی تبدیل عبور و مرورها از آن جستجوها می باشد که این همان تخصص ما است .

شما می توانید جهت مشاوره بهینه سازی سایت و سئو سایت با تیم فنی رسام وب تماس حاصل فرماییید.

1 دیدگاه

  1. […] و یکی از چند لینک نخست نتایج جستجو را انتخاب کرده اید(برای مطالعه رفتار در موتور های جستجو به اینجا مراجعه کن…). بله، این رفتاریست که در هر ثانیه میلیون ها بار در جهان […]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Shares
CLOSE
CLOSE