ثبت شرکت در خارج از کشور | رسام وب
ثبت شرکت تعاونی در تبریز
ثبت شرکت تعاونی در تبریز
اکتبر 15, 2017
ثبت-اختراع-در-تبریز-80x80
ثبت اختراع در تبریز
اکتبر 23, 2017
نمایش همه

ثبت شرکت در خارج از کشور

ثبت-شرکت-خارج-از-ایران-80x80

ثبت شرکت در خارج از کشور

ثبت شرکت خارج از ایران

ثبت شرکت در خارج از کشور از افق های پیش روی بازرگانان و صاحبان مشاغل بزرگ در ایران می باشد . ثبت کردن شرکت در خارجی بدون آگاهی از خصوصیات کشور مورد نظر می توانند بسیار چالش برانگیز باشد . بنابراین می توان گفت که اولین قدم برای ثبت شرکت در خارج از کشور آگاهی در مورد اطلاعات کشور مورد نظر و همچنین نحوه ی سرمایه گذاری آن کشور می‌باشد .

ثبت شرکت خارجی چه مزایایی دارد؟

ثبت شرکت خارجی مزایای زیادی نیز دارد که هر کس با توجه به ضوابط موجود می‌توانند شرایط را به نفع خود تغییر دهد . شرکت ها وارد بازارهای خارجی می شوند که فاصله فرهنگی و اقتصادی کمی نسبت به بازارهای کشور خودشان داشته باشد واز انتخاب کردن و وارد شدن به بازارهای که با آن آشنایی ندارند و غریبه هستند دوری می کنند.

مزایای ثبت شرکت خارجی :

1 – با توجه به آن می توان اقامت در خارج از کشور را گرفت.
2 – می‌توان به وسیله ثبت شرکت در خارج ، حساب بانکی بین المللی افتتاح کرد.
3 – با ثبت شرکت در خارج می توان به بازارهای بین المللی وارد شد و به تولید انبوه و حجم بالای محصولات دسترسی یافت .
4 – با ثبت شرکت خارجی می توان به هم افزایی دستیابی پیدا کرد .
5 – با ثبت شرکت خارجی می‌توان منابع و نیروی انسانی را بهتر مدیریت نمود .
6 – می توان به وسیله ی ثبت شرکت در خارج از کشور ، از معافیت های مالیاتی و مشوق های صادراتی استفاده نمود .
هزینه ثبت شرکت در خارج با توجه به اینکه کدام کشور باشد متفاوت می باشد ، امکان ثبت شرکت هم در آسیا و هم در اروپا وجود دارد و هر کدام هزینه های متفاوتی دارند. برای ثبت شرکت در خارج به دلیل اینکه قوانین هر کشور با کشور های دیگر فرق دارد باید با مشاوران زیادی مشورت نمود .
تفاوت های ثبت شرکت در کشور های متفاوت در چیست ؟
تفاوت‌های که کشورها در ثبت شرکت می توانند داشته باشند شامل مواردی از قبیل طرح توصیفی یا بیزینس پلان و میزان سرمایه ای که برای افتتاح شرکت در حساب شرکت باید وجود داشته باشد و تعداد افرادی که باید در شرکت استخدام شوند و میزان گردش مالی و میزان مالیات و غیره می‌باشد .
ثبت شرکت در خارج از کشور از جمله راه های گرفتن اقامت و مهاجرت به کشور مورد نظر می باشد ، که برای این که به کشوری مهاجرت نمود باید بر روی آن سرمایه گذاری کرد ، ولی با ثبت شرکت که هزینه پایین تری نیز دارد و زمان کمتری هم می برد می توان به راحتی امتیاز اقامت در کشور مورد نظر گرفت .

ثبت شرکت تجاری در خارج از کشور

با ثبت یک شرکت تجاری در کشور مورد نظر خارجی می‌توان از مزایایی که یک شرکت خارجی دارد برای تجارت بین المللی استفاده نمود ، به طوری که شرکت واسط امور تجاری افراد از آن خود فرد می باشد و امور جابجایی پول و ثبت سفارش و ترانسفر کالا از طریق شرکت خود فرد انجام می شود .

افتتاح حساب بانکی و ثبت شرکت خارجی

یکی دیگر از مزایای ثبت شرکت های خارجی افتتاح حساب های خارجی می باشد که می توان به افتتاح حساب بانکی بین المللی علاوه بر اینکه ویزا کارت تهیه کرد ، از امکانات اینترنت بانک و سوئیت و حواله جات اینترنتی و غیره نیز به راحتی استفاده نمود .

جهت اطلاعات بیشتر در مورد امور ثبت شرکت در تبریز،هدایای تبلیغاتی در تبریز و طراحی سایت در تبریز با تیم رسام وب تماس حاصل فرمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + 8 =